Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

GOL Kills: 499, headshots: 327.

ΑΛΛΑ, από προχθές παρατήρησα τρελή αστοχία. Τρελή όμως, σε φάση από τις 20 σφαίρες να έχω πετύχει 2-3 φορές το στόχο. Κάτι έλεγαν με το Patch ότι θα αλλάξει σε συνδυασμό με τις Magnum, αλλά δεν θυμάμαι :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα, ναι.

tnx.

μάλλον τελικά θα είναι πως συνηθίζεις το όπλο.:secret:

και κάτι ακόμα.

πως γίνετε ενώ στάνταρ αχώ τύχη να αστοχώ με το M2 CARL GUSTAV AT να μου βγάζει στο τέλος 100% ευστοχία?

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

GOL Kills: 499, headshots: 327.

ΑΛΛΑ, από προχθές παρατήρησα τρελή αστοχία. Τρελή όμως, σε φάση από τις 20 σφαίρες να έχω πετύχει 2-3 φορές το στόχο. Κάτι έλεγαν με το Patch ότι θα αλλάξει σε συνδυασμό με τις Magnum, αλλά δεν θυμάμαι :p

Slightly increased the damage of Semiautomatic rifles over long range for more consistent damage output.

Aυτο ηταν το επισημο σχολιο.

Εγω recon δεν επαιξα ιδιαιτερα (περιεργο ε) μετα το patch οποτε δεν ξερω.

Μονο απο εσενα χθες που κλαψουριζες σαν εμενα για το μαχαιρι.:happy:

Link to comment
Share on other sites

χμ:

Decreased the range of Bolt Action Sniper and Pump Shotgun Slug rounds when using Magnum Ammo for better Kit Balance, especially in Hardcore.

Θα κάνω μία δοκιμή χωρίς magnum, δεν αλλάζουν και πολλά, με HS πάλι μία θέλει, σώμα πάλι 2.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι.

Και βαζεις κατι αλλο πιο χρησιμο στο perk.

To καλο με το patch ειναι οτι στην προσπαθεια να τα κανουν balance ολα τα οπλα πλεον σχεδον ειναι ΟΚ για basic kills -μαλλον σε αυτο στοχευαν-

Απο την αλλη μου λειπει πολυ το 1911 πιστολι pre patched.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΑ, από προχθές παρατήρησα τρελή αστοχία. Τρελή όμως, σε φάση από τις 20 σφαίρες να έχω πετύχει 2-3 φορές το στόχο. Κάτι έλεγαν με το Patch ότι θα αλλάξει σε συνδυασμό με τις Magnum, αλλά δεν θυμάμαι :p

Αυτό το παρατήρησα και εγώ, αλλά σκέφτηκα ότι δεν ήμουν στη μέρα μου μάλλον :p

Παίζει να επηρέασαν το bullet drop και γιαυτό; :turn:

Link to comment
Share on other sites

Τι λε ρα, σαν το περίστροφο δεν παίζει άλλο :p

Ναι, όντως θα καταφύγω σε άλλο perk, ίσως καλύτερα, καιρός να χρησιμοποιήσω και κανά κεραιάκι κλπ.

Κοιτα θα σου εξηγησω γιατι γουσταρα πολυ το 1911 ΑΚΑ Colt.

Ειχε 7 σφαιρες ετσι?

Το Damage του ηταν τετοιο που με 2-3 εριχνες κοσμο και μαλιστα ηταν αρκετα γρηγορο σε Rate of fire-οχι σαν το MP-443 Grach αλλα και παλι...-

ΑΛΛΑ σε sights αν ησουν εν κινησει δεν εβλεπες τιποτα γιατι κουναει πολυ το χερι δεξια αριστερα.

ο Dirty Harry/MP-412 Rex instead ειχε και εχει πολυ αργο rate με 2 ριχνεις κοσμο και τα sights του ειναι εκπληκτικα σταθερα αλλα εχει αργο reload.

Με λιγη προπονηση οντως το 6σφαιρο ειναι keeper.

Αυτο που δεν μπορω ειναι το M93R Burst λογω recoil.

Θελει αρκετη ωρα να το μαθεις και ακομα δεν το προτιμω εναντι των αλλων.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

εχω δει πολλα περιεργες διαφορες στα kills στους servers

Υποψιν παιζω παντα σε hardcore servers.

Λοιπον εχω μπει σε server και παιρνω sniper και μπαμ! με την μια κατω οι αντιπαλοι.

μπαινω σε αλλον και βαραω,ξαναβαραω τιποτα. θελουν πολλες σφαιρες να σκοτωθουν.

ενω με αλλο οπλο πεθαινουν κανονικα

Κατι ασχετο τωρα

Μπαινω σε αλλον server χθες με punkbuster on ranked server.

Ηταν καποιος τυπος ονοματι virus κατι ,και εκανε σκορ 60-4 και οοοoooλοι οι υπολοιποι (μαζι και 2 ομαδες) αν προσθεταμε ολων μαζι τα σκορ δεν επιαναν συνολικα 30 kills.

10 ατομα καθε ομαδα περιπου και αυτος σαν να επαιζε μονος του

Να πιστεψω οτι επαιζε χωρις hacks?

Link to comment
Share on other sites

εγω παιζω συνηθως με Μ24 ή το GOL sniper Magnum παντα με 12χ διοπτρα

εκεινο που μου εκανε εντυπωση στα sniper οπλα (το Μ24 που παιρνω συνηθως) , ειναι οτι οταν ο αντιπαλος ειναι πολυ μακρια πρεπει να του ριξεις λιγο πιο πανω απο το κεφαλι του ,μισο με ενα μετρο αναλογα με την αποσταση !

και επειδη κανει καμπυλη η σφαιρα θα τον χτυπησει

Link to comment
Share on other sites

Εχμ, αρκετά με το OT please.

Back on topic, GOL tested χωρίς magnum σφαίρες και δουλεύει άψογα, έβαλα και το lightweight και τρέχω πιο γρήγορα :)

Επίσης, το ίδιο και στο M416, είχε χαλάσει λίγο με τις magnum, έβαλα το grip και είναι zuper.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.