Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εγώ περιμένω να ανοίξει ένα κατάστημα να πάρω πάστα γιατί βαράω 80άρια :rofl:

Με τα αρχεια μου,που σου 'δωσα πριν το λυσες το προβλημα με τον updater?

Κανεις αλλος με τετοιο προβλημα?

dsdsde.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χωρις το update,θα μπορω να παιζω και να ισχυουν και για 'μενα οι αλλαγες στα οπλα?Γιατι το παιχνιδι κανονικα ανοιγει και με την παλια εκδοση του.

@Dolly ο updater του Battlefield - Bad Company 2 ειναι (το ιδιο και το προβλημα μου) :)

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Χωρις το update,θα μπορω να παιζω και να ισχυουν και για 'μενα οι αλλαγες στα οπλα?Γιατι το παιχνιδι κανονικα ανοιγει και με την παλια εκδοση του.

@Dolly ο updater του Battlefield - Bad Company 2 ειναι (το ιδιο και το προβλημα μου) :)

Unistall και ξαναγράψε το !:rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ρχειαστει να κρατησω κατι ή θα ναι ολα οπως πριν (π.χ Friend list - fav. servers)?

Στο google δεν βρηκα κατι... :/

απο το νετ καφέ που παίζω κρατάει την friendlist αλλά όχι τα favorite servers

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα ρχειαστει να κρατησω κατι ή θα ναι ολα οπως πριν (π.χ Friend list - fav. servers)?

Στο google δεν βρηκα κατι... :/

Friend list ξέρω ότι μένει σίγουρα, δοκίμασμένο επειδή παίζω από δυο pc το παιχνίδι και κάνω login με το email μου, για fav servers δεν είμαι σίγουρος αν μένουν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

από ότι διάβασα τώρα θέλει 4 minimum παίχτες για να αρχίσει ο γύρος (δεν ξέρω αν το είχε στο changelog)

Υπαρχει στο changelog

MP – Added minimum number of players needed to start a round (you can play and take objectives but you will get no score until 4 or more players join the server)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oλα οκ τελικα παιδια.Εγινε το update,αθικτη και η friend list και οι fav servers,χωρις να εισαγω κατι απο τα παλια αρχεια.

Ομως οταν επιλεγω καποια απο τις επιλογες στον server browser κανει ενα κολλημα του ενος δευτερολεπτου.Δεν ξερω αν το χετε και 'σεις η just me.

Υ.Γ: Αυτο το ρημαδιασμενο και ασχημο μενου δεν θα το αλλαξουν ποτε μου φαινεται....:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.