Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Στο μαγαζί μου δεν απαιτείται να βρίσκομαι συνέχεια εκεί...:whistle2:

Σήμερα λόγω μέσης(έχουμε και κάποια ηλικία :hang3:) έκατσα σπίτι...

....με λίγα λόγια...είμαι καμένος...:hehe::hehe::hehe:

Τι μαγαζί φίλτατε;

Link to comment
Share on other sites

I here by present the : APELPISMENOS.cfg version 0.9

[WindowSettings]

Width=1680

Height=1050

Fullscreen=true

RefreshRate=120

VSync=false

[sound]

Quality=high

VoipEnable=true

SpeakerCount=6

[Graphics]

Effects=low

Soldiers=medium

Vehicles=medium

Overgrowth=medium

Undergrowth=medium

StaticObjects=low

Terrain=medium

Shadows=medium

Bloom=false

HSAO=false

MSAA=0

Water=medium

MainQuality=custom

Texture=medium

DxVersion=9

Aniso=3

Detail=medium

RenderAheadLimit=0

Fov=55

bump για οσους δεν ειναι ακομα χωρις 58xx και gtx4xx :p

Πιο smooth δεν γινεται, 80αρια βαραω λεμε, εχει ενα γνωστο θεμα βεβαια με τα heavy MG και κατι αλλα glitches αλλα προς τα frags τι ειναι τα καλη :p

Btw εγω αμα βρω υπαλληλακο για το προπο σιγα που θα κατσω να λιωσω 7 24ωρα στο bc2, εχω αφησει μια ντουζινα games ατερματιστα απτο 2007 :hehe:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Νέο πρόβλημα: Από την μέρα που έχω βάλει τα καινούρια drivers της nvidia δεν βγαίνει το παιχνίδι απο μόνο του, δηλαδή πατάω το exit και δεν βγαινει το παιχνίδι και αναγκάζομαι να το βγάζω με task manager...

Link to comment
Share on other sites

πωπω τι γίνεται με τα cheateria ρε σεις? ούτε το bfbc την γλίτωσε? εχθες έπαιζα 1 ωρίτσα περίπου σε 1 server και πρέπει να έγιναν ίσα με 10 ban/kick...από wallhack μέχρι aim και δώσε...πάντως το sniperaki τελικά είναι γαμάτο για μερικές πίστες...πορώθηκα πάλι...:)

Link to comment
Share on other sites

Είμαι καταδικασμένος να κάνω αναβάθμιση στο PC. Το BC2 δεν σηκώνει καθόλου oc στον 9950ΒΕ μου με το που μπαίνει σε μια πίστα freezάρει τελείως το PC και τρώω μετά από λίγο μπλε οθόνη (το ίδιο που συνέβαινε και στην Beta δηλαδή). Από την άλλη πήρα τα episodes του GTAIV και χωρίς oc πρέπει να κατεβάσω αρκετά τις απαιτήσεις. :wall:

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως δεν μ΄άρέσει να παίζω με το μ60 (by far το πιο unbalaced όπλο) και ούτε να έχω στόχο να καθαρίζω τους άλλους με τα μαχαίρια ....όσο εύκολα πεθαίνεις με το μαχαίρι απ'το μισό μέτρο τόσο δύσκολα θα πεθανεις με οποιοδήποτε οπλάκ και από την ίδια απόσταση..how fair is that?..:giveup:

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

1214 dogtags... :o

Καμιά σφαίρα έχεις ρίξει ρε; :hehe:

lol παραπάνω είναι, δεν έχει ενημερωθεί ακόμη:p

Το μαχαίρι είναι και ο λόγος που έχω πολλά deaths...αντί να ρίχνω σφαίρες κυνηγάω να μαχαιρώσω ο μ...κας:hehe::hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.