Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Θα την τεστάρω όταν γυρίσει η 5870 απο rma.Θα μπώ το βραδάκι με μιά 9800GTX που έχω στο αμπάρι :p

Έχεις 9800gtx και δεν την βάζεις για physx???:crazy:

Mπες να παιξεις με αυτή την κάρτα να νιώσεις πως νιώθω εγώ....:rant:

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτο με το CTD μου εχει σπασει τα νευρα... Παιζω σαν αυναν καμια ωριτσα και μπαμ μες τα μουτρα στο desktop! :angry:

Kριμα, το πρωτο και τελευταιο game που αγοραζω γνησιο...:stop:

Έχει μέρες να μου κάνει CTD και ελπίζω να μην μου ξανακάνει...:turn: μου κάνει όμως πολλά connection lost...

Link to comment
Share on other sites

New ATi BETA Driver Loading Time FIXED!!

Υπάρχει κάποιος να επιβεβαιώσει;

Α μάλιστα, δεν ήξερα ότι υπήρχε ως issue.

Έτσι εξηγείται το ότι όταν έμπαινα εγώ, οι άλλοι είχαν ήδη ενεργοποιήσει τα mcoms... :hehe:

@mariosdeme: Δεν έχει physX το παιχνίδι, σε Havok δουλεύει. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει μέρες να μου κάνει CTD και ελπίζω να μην μου ξανακάνει...:turn: μου κάνει όμως πολλά connection lost...

Kαι εγω δεν εχω τωρα πια πολλα!Μετα το Πασχα μονο χτες με πεταξε επιφανεια.

Εχω ομως αλλο προβλημα.Καθε φορα που φορτωνω το SP (στην 2η αποστολη Cold War) μου πεταει CTD.

Τι γινεται?Το χει κανενας αλλος?

Μα καλα να μη μπορω να παιξω το single με αυθεντικο παιχνιδι και να παιζει με σπασμενο(δε δοκιμασα βεβαια,αλλα φανταζομαι).Ελεος ρε παιδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ρε παιδια εχει να με πεταξει παρα πολυ καιρο εξω. Να πω επισης οτι τα περισσοτερα CTD μου τα εκανε οταν ημουν με vista x64 και με 4870Χ2. τωρα εχω 7 αρια και 5970 και δεν αντιμετοπιζω καποιο προβλημα (εκτος απο μερικες φορες που μου αναβοσβηνει το νερο σε μερικες πιστες. Αλλα σκαλιζω λιγο καμια ρυθμισει και στρωνει)

Link to comment
Share on other sites

The client (R7) and server (R10) updates have now been moved to early next week. This is to allow more bug fixes into both client and server before release which we caught before releasing another version. A changelog for both server and client will be released at the same time as the updates are due for release.

This will also mean the server we release will be the real R10 servers and not "R9b"

http://forums.electronicarts.co.uk/bc2-pc-service-update/1036879-r7-client-r10-servers.html

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Όφου...Με την 9800 πρέπει να κόψω πολλά settings :nada:

Off Topic:Πώς να την βάλω για Physx σε 600άρι no name τροφοδοτικό;:whistle2:

Εντωμεταξύ κάνει πάλι τα ίδια σπαστικά με την 5870...Αρχίζω να νομίζω ότι έφταιγε το τροφοδοτικό,και όχι η κάρτα :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Μπηκα να παιξω κανα γκεημ να περασει η ωρα...

1 round καταφερα να αντεξω καθως χωρις ΠΑΡΕΑ, το παιχνιδι πλεον δεν μου λεει μια.

Φανταστειτε οτι έκατσα και επαιξα SP (το τελείωσα BTW, αρκετα καλο)

Προμηνύεται BC3 σύντομα θαρρώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.