Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Όσο ανεβάζεις αστερια το κάθε όπλο, γίνετε πιο ακριβές στο στόχο η είναι η ιδέα μου?

Όσο ανεβάζεις αστέρια στο κάθε όπλο, τόσο περισσότερο το συνηθίζεις και τόσο πιο εύστοχος γίνεσαι με αυτό. Γίνεσαι εσύ καλύτερος με το όπλο δηλαδή, όχι το όπλο σαν όπλο. :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αλλα τραγικη διαφορα σε loading δεν ειδα.

Ουτε σε αποδοση (ιδιες ακριβως ρυθμισεις...)

(αλλαγη απο 4870>5870)

Τι να πεις.

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

λεπον αρχιζουν τα νευρα μου και τσιτωνουν επικινδυνα...

με πεταει συνεχεια απο το μεσημερι το punkbuster :

punkberror.png

δοκιμασα να βγαλω τελειως punkbuster και να το εγκαταστησω παλι..

download to PBSetup from here

add game and manually update

πρεπει να το σωσω καπου συγκεκριμενα το PBSetup και να το τρεξω?

δοκιμασα να μπω να παιξω,τα ιδια..παω services βλεπω οτι τρεχουν και τα 2(punkbA.exe + punkbB.exe κανονικα οταν τρεχει το παιχνιδι..)

υστερα απο υποδειξη του "τεμπελοσκυλου 2" πειραξα και τα 2 απο το services tab ωστε να "allow service to interact with desktop"

προκοπη δεν ειδα,ξαναμανα τα ιδια..kicked με το που μπαινω σε σερβερ κ παιζω 1 λεπτο...

τοσο καιρο επαιζα κομπλε χωρις κανενα προβλημα...ξαφνικα απο χτες αρχισε τα κουλα..στην αρχη το εκανε 2-3 φορες,μετα ολα καλα..σημερα απο το μεσημερι σε οτι σερβερ μπαινω τρωω kick με το ανωθεν επισυναπτομενο error...

Έγινε επεξεργασία από sofix
Link to comment
Share on other sites

Για πειτε μου ρε παιδια να το παρω ή να μη το παρω, γιατι ακομα κλαιω το 50αρικο του cod mw2 το παιχνιδι εχει καταντησει unplayble απο τα hacks και κυριως απο τα texture hacks που ειναι πολυ πιο δυσκολο να τα βρουνε... με ενα γρηγορο search βλεπω κι εδω δεν πανε πισω...

Οσοι δεν γνωριζουν τι εστι texture hack να πω οτι ειναι αδυνατο να παιξεις σε maps τιγκα στο foliage, με εναν αντιπαλο που σε βλεπει κοκκινο,πρασινο,μπλε κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Για πειτε μου ρε παιδια να το παρω ή να μη το παρω, γιατι ακομα κλαιω το 50αρικο του cod mw2 το παιχνιδι εχει καταντησει unplayble απο τα hacks και κυριως απο τα texture hacks που ειναι πολυ πιο δυσκολο να τα βρουνε... με ενα γρηγορο search βλεπω κι εδω δεν πανε πισω...

Οσοι δεν γνωριζουν τι εστι texture hack να πω οτι ειναι αδυνατο να παιξεις σε maps τιγκα στο foliage, με εναν αντιπαλο που σε βλεπει κοκκινο,πρασινο,μπλε κτλ.

αν έχεις καλό μηχανάκι, go for it

ps: εγώ το 50αρικο για το warfail 2 το ξαναέβαλα στην τσέπη με το που είδα no-dedis :stop:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αν έχεις καλό μηχανάκι, go for it

ps: εγώ το 50αρικο για το warfail 2 το ξαναέβαλα στην τσέπη με το που είδα no-dedis :stop:

Ναι ασε.. ημουν αφελης, με παρεσυραν φιλοι που μιλαμε στο ΤS και παιζουμε fps χρονια και το πηρα...

Anyway καλουτσικο ειναι το μηχανακι που εχω για games Ε8400@4,3+5870 αν και βλεπω οτι δεν συμπαθει ιδιαιτερα τους Dualie αλλα στο single που το επαιξα με τη version του "θειου" :flex: δεν ειχα κανενα προβλημα στα 1920x1200 oλα τα settings στο max+ΑΑ/ΑF, εκτος απο το HBAO που το ειχα OFF (σε μερικες σκηνες που γινοταν της κακομοιρας απο εκρηξεις ειδα οτι ειχα σημαντικο frame drop, ΟΚ online θα παιζω με τα φιλτρα κλειστα :p ) που εκτος απο τα frames που κοβει δεν ειδα και καμια αισθητη διαφορα στο ματι... ουτε σε μακρινες αποστασεις δεν ειδα να προσφερει κατι το ιδιαιτερο.

Ναι τα 30€ που το εχουν τα Μultirama ειναι καλη περιπτωση παντως αν με κρατησει μεχρι να παω διακοπες το καλοκαιρι :sarcastic: αξιζει με χιλια, απλα φοβαμαι μη ξενερωσω οπως με το cod, με τοσα hacks ουτε F2P να ηταν.. :haha:

Link to comment
Share on other sites

Σε punkbuster ON server δυσκολα ξεφευγουν οι μικροτσουτσουνοι τσιτεραδες.

Ελαχιστες περιπτωσεις (μετρημενες στα δακτυλα του χεριου) πετυχα κατι κραυγαλεο - που βεβαια αρπαζε και ΒΑΝ αμα το παιρναν πρεφα οι admin-

Προχωρα αφοβα σε αγορα.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

στον φιλο μου παντως που εχει 2 5850 croosfire του αργει παρα πολυ μεχρι να μπει στο game σε σχεση με εμενα.. ξερεται μεχρι να κανει αυτο που μαυριζει για 1 sec η οθονη και μετα μπορεις να πατησεις join.. επισης του κανει διαφορα κουλα Ingame. αναμοσβηνουν τα γραφικα μερικες φορες και τετοια.. ισως φταινε drivers h to hbao δε ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που παίζουν έτσι ?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bolhOOtsjGA]YouTube - Battlefield Bad Company 2 Texture Mod (NVIDIA USERS)[/ame]

http://www.mpgh.net/forum/214-battlefield-bad-company-2-hack-hacks/129150-release-nvidia-users-only-bfbc2-texture-modification-unbannable.html

Link to comment
Share on other sites

αυτό μου θυμίζει κάτι παιδικά σαν τον bob o μάστορας που είναι σαν από πλαστελίνη :hehe:

πάντως αν είναι να πάρεις το παιχνίδι για να το παίζεις έτσι, καλύτερα μην το παίρνεις καθόλου! Η μίση γοητεία του παιχνιδιού είναι τα γραφικά και το destruction mode.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Σε oldschool παίζει αυτός, θα φανώ λίγο κακός αλλά tifozi τι γύρευες σε forum με hacks??? Aστιέυομαι :sarcastic:

Δεν απολαμβάνεις παιχνίδι σε oldschool κειτάξτε πως φαίνονται...

Link to comment
Share on other sites

Btw το autokick για highping έχει ενεργοποιηθεί και προς το παρόν το βάλαμε στα 300 (in-game) να κόψουμε κίνηση. Ενδεχομένως μετά να το κατεβάσουμε στα 280 ή 250.

Το θέμα είναι ότι κάποιοι Έλληνες έχουν >250 (ελάχιστες περιπτώσεις άλλα υπαρκτές) και δεν θέλουμε να τρώνε kick για κάτι που ουσιαστικά δεν ευθύνονται οι ίδιοι...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.