Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Version: Bad Company 2 R9 FULL (και μας τον έριξαν ενώ ήτανε full..... FAIL )

Για να δούμε αν δουλεύει το autobalance. Aύριο πάντως ελπίζουμε να είναι όλα κομπλέ για τα εγκαίνια... :crazy_pilot:

Έγινε επεξεργασία από Athanasios2104
Link to comment
Share on other sites

Boyzzzzzz......I m back:jump1:.....Θα μπω αργοτερα...

Ωχ... :hehe:

====================

Αθανασιε οταν λες εγκαινια?Αφου απο σημερα ανοιχτοι ηταν ... τι το ξεχωριστο θα εχει δηλαδη?

Eπισης

τι είναι τα friday nights στο esl;

Friday Night Cups,οπου για 4-5 Παρασκευες διαφοροι παιχτες σε διαφορα παιχνιδια(σιγουρα οχι BF) παιζουν 1v1 και οποιος κερδισει περναει στην επομενη φαση μεχρι τον τελικο που θα ναι παλι 1v1...

Μαλλον αλλο εννοεις εσυ.Εσεις θα τα διοργανωνετε αυτα που λετε?:D

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Αθανασιε οταν λες εγκαινια?Αφου απο σημερα ανοιχτοι ηταν ... τι το ξεχωριστο θα εχει δηλαδη?

Εντάξει, από Δευτέρα οι servers είναι online άλλα αύριο και καλά είναι η "επίσιμη" μέρα έναρξης. Just that.

Friday Night Cups,οπου για 4-5 Παρασκευες διαφοροι παιχτες σε διαφορα παιχνιδια(σιγουρα οχι BF) παιζουν 1v1 και οποιος κερδισει περναει στην επομενη φαση μεχρι τον τελικο που θα ναι παλι 1v1...

Μαλλον αλλο εννοεις εσυ.Εσεις θα τα διοργανωνετε αυτα που λετε? :D

Ναι, λολ, καμία σχέση. Σε εμάς τα Friday Nights θα είναι κάτι του τύπου "κάθε Παρασκευή και για κάποια maps στο server θα παίζουμε με συγκεκριμένα όπλα" πχ. μόνο shotguns, μόνο ww2 guns κτλ. Ακόμη μία ιδέα είναι το Most Wanted όπου όποιος πάρει το dogtag ενός συγκεκριμένου HPX θα παίρνει και βραβείο (κανένα mouse κτλ). Και άλλα τέτοια.

Όταν στρώσουμε το όλο concept θα υπάρχει ανακοίνωση ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ωραιος σερβερ με γεια guys..και Hcore οτι πρεπει...να ταν και μονο rush..

απο την αλλη παρατηρησα κανα δυο ατομα με 750μσ πινγκ..λολ απλα κικ

θυμαμαι στο bf2 επεφτε πολυ κικ για high ping..

Link to comment
Share on other sites

σάπιο ουτε παίχνιδι μπορείς να γουστάρεις.... ολη την ώρα disconnect... ελεος ρε γμτ τόσα λεφτά έδωσαν όλοι και αυτοι μας έδωσαν τα @@ τους... Συγγνώμη αλλα εγώ έτσι δεν την παλεύω

Link to comment
Share on other sites

ωραιος σερβερ με γεια guys..και Hcore οτι πρεπει...να ταν και μονο rush..

απο την αλλη παρατηρησα κανα δυο ατομα με 750μσ πινγκ..λολ απλα κικ

θυμαμαι στο bf2 επεφτε πολυ κικ για high ping..

είναι στη λίστα το auto-kick για ping, don't worry, προτεραιότητα είναι να στρώσουμε το mixed maps ώστε οι rush να παίζουν κανονικά (defend+attack)

ενδεχομένως να μπει και auto-kick για balance, γιατί από τα λίγα που διαβάζω (και βλέποντας και στο server) η R9 είναι πάλι FAIL όσον αφορά το ΑΒ :X: . Αν και αρκετές φορές που ζήτησα (χωρίς να απειλήσω με kick) να αλλάξουν κάποιοι για να γίνουν ίσες οι ομάδες, φάνηκαν συνεργάσιμοι οι παίχτες.

Τέσπα, πάω για ύπνο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει και με πιάνει σύνδρομο στέρησης και δεν έχω κανένα γείτονα με wireless για να δανειστώ για λίγο την σύνδεσή του...

Όσων αφορά το μέτωπο του update, απ' ότι διάβασα, πάλι δεν έφτιαξαν τα reserved slots και δεν έδωσαν ουσιαστικά τίποτα νέο και χρήσιμο για την διαχείριση του server...

Ο Neph, ακόμα διακοπές κάνει...? Το βύσμα του bfbc2 είναι, τόσες μέρες άδεια κανείς άλλος... εγώ αναρρωτική και αυτός τιμητική... :p

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει και με πιάνει σύνδρομο στέρησης και δεν έχω κανένα γείτονα με wireless για να δανειστώ για λίγο την σύνδεσή του...

Όσων αφορά το μέτωπο του update, απ' ότι διάβασα, πάλι δεν έφτιαξαν τα reserved slots και δεν έδωσαν ουσιαστικά τίποτα νέο και χρήσιμο για την διαχείριση του server...

Ο Neph, ακόμα διακοπές κάνει...? Το βύσμα του bfbc2 είναι, τόσες μέρες άδεια κανείς άλλος... εγώ αναρρωτική και αυτός τιμητική... :p

Υπομονή και βγαίνει και R10. Τουλάχιστον βγαίνουν updates αδερφέ, το παλεύουν. Σκέψου ότι έτσι έστω στο BF3 θα έχεις πιο έτοιμα πράγματα.

Ο Neph ήταν στον Kastro χθες.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά στο bf3 θα κρατήσουν την πετυχημένη συνταγή του bf2, όσων αφορά τους servers τουλάχιστον... στο bf2 είχαν πολύ καλύτερη server-client πλατφόρμα και ακόμα και σε 64άρηδες servers, δεν υπήρχε lag... αν κρατήσουν τα καλύτερα από τα bf2 και bfbc2, τότε θα μιλάμε για το παιχνίδι της δεκαετίας...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος, χθες έπαιξα σε ένα server, βρήκα μια ωραία σκεπη και για κανένα τεταρτάκι ξεκλήριζα κόσμο με το grenade launcher κάτι noobades που όση ώρα ήμουν εκεί δεν με βλέπανε, μάζεψα 1 death και 45 kills και με κάναν kick επειδή κανένας δεν μπήκε στον κόπο να με σκοτώσει... έλεος ρε

εγώ συνήθως άμα βρω καμπέρι, τότε είναι high priority το elimination του, όχι να φάει kick επειδή είμαι στραβός.

any way τον είπα τον πόνο μου και ξαλάφρωσα

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

μηπως spawn killing?...εσυ απο το σημειο που ησουν μπορει να μην το αντιληφθεις..αλλα για τους αλλους που περιμενουν 7-8 sec για spawn και τιουμπ ειναι εκνευριστικο..

λεω τωρα ενα σεναριο..

κατα τα αλλα εχω δει και κικ λογω μη teamplay

ε και γενικα το μπαντ κομπανυ ειναι για κυνηγητο ατελειωτο ειδικα σε Valparaiso ειναι πορωση...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εδω και λιγες μερες το χω στη κατοχη μου επιτελους

γυρησα 4 μαγαζια για να το βρω και αυτο που πηρα ηταν η τελευταια κοπια!!!

απο Σ/Κ ξεκιναει το καψιμο

(καλο το cod mw2 δεν λεω αλλα καιρος να σοβαρεψουν τα πραγματα :flex: )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω.!!! Ωραία πράγματα διαβαζω σήμερα!! Απο τον φόρτο εργασίας που είχα αυτες τις μέρες ουτε καν πρόλαβα να διαβάσω τα posts., πόσο μαλλον να μπω να παίξω...!!!

Athanasios2104 :clap: καλή αρχή φίλε , πολύ γουστάρω... θα τους τιμήσω...( όποτε έχω free time)!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά έλεος, χθες έπαιξα σε ένα server, βρήκα μια ωραία σκεπη και για κανένα τεταρτάκι ξεκλήριζα κόσμο με το grenade launcher κάτι noobades που όση ώρα

ρε τίμο...... :whistle2:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.