Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

αποψε ο lazy εκανε περι τα 500 kills,εκ των οποιον τα 450 πανω μου και τα μισα με μαχαιρι...

μιλαμε οπου εκανα spawn πισω μου ο λειζης...

μιλαμε για τρελο fail...

αυριο ειστε καλεσμενοι ολοι σπιτι του,θα εχει tea time περι τις 17:οο και παραλληλα θα δειτε την συλλογη του απο dog tags t3hsofos....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

αποψε ο lazy εκανε περι τα 500 kills,εκ των οποιον τα 450 πανω μου και τα μισα με μαχαιρι...

μιλαμε οπου εκανα spawn πισω μου ο λειζης...

μιλαμε για τρελο fail...

αυριο ειστε καλεσμενοι ολοι σπιτι του,θα εχει tea time περι τις 17:οο και παραλληλα θα δειτε την συλλογη του απο dog tags t3hsofos....

lol :hehe::hehe::hehe::hehe:

Έτυχε ρε φιλαράκι...δεν το έκανα επίτηδες...δεν πιστεύω να μου κρατάς κακία:flower::flower::flower:

[Δεν σου έλεγα να αλλάξεις ομάδα; Δεν με άκουγες...]:ph34r:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Ψινομαι να αγορασω αλλη μια 5850 για crossfire θα δω διαφορα η τσαμπα η 200αρα?

Επισης αν υπαρχει καπου ολα τα ατομα που παιζουν να σαν βαλω friendlist να εξασκηθειται πανω μου στην σκοποβολη :)

Έγινε επεξεργασία από Aias
Link to comment
Share on other sites

Ψινομαι να αγορασω αλλη μια 5850 για crossfire θα δω διαφορα η τσαμπα η 200αρα?

ολο και καποια διαφορα θα δεις αλλα μια ερωτηση.που την ειδες την 200αρα εσυ?εγω την πιο φθηνη στο πλαισιο την βλεπω στα 290 και στον σκρουτζ στα 250

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ολο και καποια διαφορα θα δεις αλλα μια ερωτηση.που την ειδες την 200αρα εσυ?εγω την πιο φθηνη στο πλαισιο την βλεπω στα 290 και στον σκρουτζ στα 250

Καλα πριν 3 μηνες 215 την ειχα παρει καινουργια...Στα 290 εχει παει?Και ειχα την εντυπωση οτι επεφταν οι τιμες

Link to comment
Share on other sites

Καλα πριν 3 μηνες 215 την ειχα παρει καινουργια...Στα 290 εχει παει?Και ειχα την εντυπωση οτι επεφταν οι τιμες

Tοσο εχει ! Θελω και γω να παρω μια ιδια.

Εγω θα περιμενω παντως μεχρι το καλοκαιρι,μπας και πεσουν οι τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Noobas και εγώ γενικότερα στον κόσμο των fps, και έχω καεί εντελώς!!!

Όπως ήταν απολύτως φυσιολογικό ακολούθησα την τακτική recoon πρώτα να ξεκλειδώσω τίποτα και βλέπουμε μετά!

Αυτό που παρατήρησα πάντως ήταν η τακτική όπως λέει και ενα φιλαράκι ότι ονομάζεται base rapeing.

Σου έσπαζαν τα νεύρα δεν σε άφηναν να βγεις από την βάση σου, είχαν κλείσει και την έξοδο με 2 τανκς και από πάνω 10 άτομα μόλις έκανες spawn κατευθείαν έβλεπες τα ραδίκια ανάποδα.Οπότε αυτό πού έκανα άλλαξα ομάδα και πήγα με c4 και ανατίναζα τα τανκς!!!

Το άσχημο είναι ότι συμβαίνει σε αρκετές πίστες και από μεγάλα levels παιχτών.

Τέλειος τρόπος να ανέβεις γρήγορα αλλά χωρίς κανένα νόημα και δεν επιτρέπεις τον άλλον να παίξει.

Link to comment
Share on other sites

Ψοφάω για base rapes! Μόλις κάνω spawn γυρνάω από πίσω τους και φεύγουν ένας ένας καθώς σημασία δεν δίνουν για το τι γίνεται πίσω τους.

Κάποια στιγμή θέλω να καταφέρω να κάνω μία γραμμή με καμιά 5άδα C4 και να τα κάνω παρανάλωμα (θέλει φαντασία, αλλά ποιος ξέρει :p)

Link to comment
Share on other sites

Ψοφάω για base rapes! Μόλις κάνω spawn γυρνάω από πίσω τους και φεύγουν ένας ένας καθώς σημασία δεν δίνουν για το τι γίνεται πίσω τους.

Κάποια στιγμή θέλω να καταφέρω να κάνω μία γραμμή με καμιά 5άδα C4 και να τα κάνω παρανάλωμα (θέλει φαντασία, αλλά ποιος ξέρει :p)

Ελπιζω με μαχαιρι :) (γουσταρω πολυ)

Link to comment
Share on other sites

LOL! Ευτυχώς δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο γιατί θα ήταν δύσκολο.

Μόνο με συντονισμό από Engineers με ρουκέτες και assault με καπνό το κόβω να βγαίνεις από εκεί μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι χειρότερο από το base raping(εντάξει ίσως υπάρχει, σε ένα server να βλέπεις 18 απο τους 24 να είναι recon...)

Εγώ πάντως ακόμη και στην ομάδα μου να είναι κατευθείαν suicide-->recon-->mortar στους δικούς μου...:dirol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.