Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ρε Jaco.Ποια γεγονοτα μου λες.Δηλαδη ειναι αδυνατων καποιος να εχει καλα αντανακλαστικα;Δεν ειμαστε ολοι "παππουδες" :hehe:...Σοβαρα τωρα,το σκευτηκες αυτο;Επισης το ξερεις οτι αν σποταριστει καποιος φαινεται στο map ετσι;:yes4:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια η αληθεια να λεγεται απο το βιντεο που ειναι σε 3rd person η καμερα φαινεται πολυ "τραβηγμενο".Ενω σε 1st person δεν θα ειχε πληρη ορατοτητα για να στραφει αμεσως πανω?

Δεν αμφισβητω τα χρονια σου και τις εμπειριες σου στο game Jaco,προς Θεου,αλλα πολλες φορες εχει τυχει να πω και εγω σε games cheaters μερικους (γιατι με σκοτωναν συνεχεια),αλλα τελικα ηταν οντως καλοι.

Αν οντως σταλθηκαν τα στοιχεια στο Pb ,θα δειξει απο κει και περα τι ισχυει και τι οχι.

Ας μη χαλιομαστε μερες που ειναι για ενα παιχνιδι. :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@hydra

Ναι ειναι οντως ετσι καποιες φορες.

Αλλα δεν γίνεται απο την μια να ανεβαίνεις εναν λόφο και να κοιτάς το χώμα και απο την αλλη να καρφώνεται με aim down the sights στον στοχο... αλλιως γιατι να μην κοίταγε εξαρχής αφου ηξερε που ειναι?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Jaco. Το μόνο που έχω να πω είναι οτι εύχομαι να είσαι 100% σίγουρος...Γιατί είναι M@l@kia φάει κάποιος ban χωρίς να φταίει! Μπείτε στην θέση του χ,ψ,που είναι εντάξει και να τρώει αδικα Ban...

Αν είσαι όμως σίγουρος εγώ μαζί σου..!!

Για τα Cheat ένα πραγμα θα πω. Δεν μπορώ να καταλάβω τι νιώθουν αυτοί που τα χρησιμοποιούνε(και παίζουν πολλοι), Πρέπει να Κ@βλ*νουν που γ@μ@ν και δέρνουν,ετσι?

Τί να πω....Προσωπικά είτε παιζουν cheaters είτε όχι, δεν με πτοεί καθόλου, εγώ το παιχνίδι το το ευχαριστιέμαι ετσι και αλλιώς γιατί απλούστατα δεν παίζω ούτε για τα kills ουτε για τα points.Παίζω γιατί μου αρέσει να περνάω τη ελ. ώρα μου. Τελος!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jaco,αν αθωοθω,θα μπορεσω να παιζω στον Καστρο;:red:

επικη ατακα:jump1:

δικηγορο βρηκες?

χαλαρωστε ρε παιδες,απολαυστε την παρεα που κανουμε ingame και στα κομματια και τα ranks,kills,ratios και scores...

οποιος κλεβει ειναι αξιος της μοιρας του,ειδικα αν κλεβει στον καστρο που παιζουμε παρεα,ο τυπος ειναι για λυπηση...και δεν μιλαω για τον μανωλη,ο οποιος αν οντως εκλεψε καταλαβε την μαλκια του και θα ειναι καλο παιδι στο μελλον...εφαγε και το μπανακι του και χαλαρωσε...αν παλι δεν εκλεβε ομως τσαμπα το ρεζιλικι...

κακομοιρη μανωλακη,αν οντως μας δουλευες τοσο καιρο και μας εκλεβες μη σωσεις να σταυρωσεις κοπελιά μεχρι τα 25 σου!:hehe:

περιζελος τσι κρητης θα γενεις παλιοτσιτερα!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Το βραδυ δε με βλεπω να μπαινω,εγω ,θα βγω με εναν κολλητο και ποιος ξερει τι ωρα θα γυρισω.

Οπως παμε ,μας βλεπω να μαζευομαστε παλι μετα τις διακοπες.

Λειπει και ο Λεωνιδας να λεει καμια τρελαμαρα!! :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.