Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Το να χρησιμοποιείς cheat είναι σαν να υποτιμάς τον εαυτό σου...νιώθεις κατώτερος από τους άλλους (κομπλεξ) και κάνεις τα πάντα για φανείς καλύτερος και χαλάς την διασκέδαση του άλλου όπου έδωσε χρήματα για να απολάυσει το παιχνίδι, το ωραίο όμως είναι όταν πιαστεί ο cheater, πως θα νιώσει...

εεε. είναι να χάσεις τέτοια χαρά? ζητω οι cheaters δηλαδή :p

lol

any way εγώ πάντως σε κάποια φάση χθες πέτυχα έναν τυπά σε 4 διαφορετικούς servers που είχε 30+ kills με 0 death. έλεος!

και btw γιατί to print screen δεν δουλεύει όταν είσαι μέσα στο game? χρειάζεται να βάλω κάποιο πρόγραμμα για να μπορώ να τραβάω photos η απλά μονο σε εμενα δεν δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

btw γιατί to print screen δεν δουλεύει όταν είσαι μέσα στο game? χρειάζεται να βάλω κάποιο πρόγραμμα για να μπορώ να τραβάω photos η απλά μονο σε εμενα δεν δουλεύει?

To print screen ingame δεν δουλέυει, βάλε το fraps !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νταξ με την περιγραφή του Jaco παραλίγο να το πιστέψω...

Παρόλα αυτά στο cod με την killcam αλλα και με το firstperson spectate μπορείς πιο εύκολα να εντοπίσεις αν κάποιος είναι cheatας(πέρα απο τα pbstreams). Απορώ γιατι το βάλανε σε 3rd person. Τα προηγούμενα bf έτσι ήταν?

Link to comment
Share on other sites

Νταξ με την περιγραφή του Jaco παραλίγο να το πιστέψω...

Παρόλα αυτά στο cod με την killcam αλλα και με το firstperson spectate μπορείς πιο εύκολα να εντοπίσεις αν κάποιος είναι cheatας(πέρα απο τα pbstreams). Απορώ γιατι το βάλανε σε 3rd person. Τα προηγούμενα bf έτσι ήταν?

Τα προηγουμενα bf γενικα δεν ειχανε spectator mode ουτε killcam, το bf2 ομως ειχε battlerecorder οπου οταν το εκανες playback μπορεις να δεις τι γινοτανε απο διαφορες καμερες συμπεριλαμβανομενου και του first person αν θυμαμαι καλα, btw μιας δεν βλεπω προκοπη απο την dice, υπαρχει κανα κολπο να τραβαει το fraps ενω παιζουμε και να ΜΗΝ κλειδωνει στα 30fps ? με τοσα ουτε afk δεν σκοτωνεις :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τbtw μιας δεν βλεπω προκοπη απο την dice, υπαρχει κανα κολπο να τραβαει το fraps ενω παιζουμε και να ΜΗΝ κλειδωνει στα 30fps ? με τοσα ουτε afk δεν σκοτωνεις :p

αν αγορασεις την φουλ εκδοση του fraps εχεις τα παντα ολα :upside:

frapsfull.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα νευρα μου...Ελα σαρωσε το PC μου με οτι θες...Και επισης δεν γουσταρω να με κατηγορουν αδικα.Επισης αυτο που κανεις λεγεται δυσφιμηση..Τελως παντων..Δεν θελω να το φτασω στα ακρα....Το video το ειδα αν και δεν πολυκαταλαβα τι εγινε..Αν θες κατι αλλο ελα σε pm να το πουμε δεν θα ανεχτω να γινομαι ρεζιλι χωρις λογο :hm:

Edit:ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ BAN;

Έγινε επεξεργασία από ManolisX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μα τι να πω δημοσια;ΟΤΙ ΕΙΧΑ AIMBOT;Ε ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ !!Εξαλου δεν ειχα λογο να το κανω καταλαβετε με.Με τα παιδια απο εδω παιζαμε καθημερινα,γιατι να θελω να τους χαλασω το παιχνιδι;Και Jaco χωρις να θελω να προσβαλω κανενα,εχεις απολυτο αδικο.

Edit:Και δηλαδη πιστευεις θα ρισκαρα να χασω το key μου για μια ****;Η μηπως πιστευεις οτι εχω περισσια 30 ευρω;Παιδι ειμαι και εξαρτουμε απο τους γονεις μου...

Έγινε επεξεργασία από ManolisX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.