Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Να 'σαι καλά ρε, δεν είχε κολλήσει αρκετά στο μυαλό μου :hehe:

παίρνεις αυτά που έχεις μέχρι στιγμής πάρει στον γύρο... δηλαδή δεν πάει το game χαμένο επειδή crashαρε.

το παρατήρησα επειδή μια φορα μόλις είχα ανεβεί lvl και κέρδισα ταυτόχρονα το X12 και μετά με πέταξε... όταν ξαναμπήκα όλα ήταν εκεί

Τα παίρνεις όλα κανονικά, εκτός από Pins του στυλ Rush Winner κλπ που τα παίρνεις όταν τελειώσει το game. Τα Pins στα δίνει ingame αν έχετε παρατηρήσει.

Έπαιξα χθες το βράδυ με τα παιδιά Squad Deathmatch, το map δεν το πάλευα, αλλά τόσοι Λαμπίτες να σφάζονται όλα τα λεφτά! Δυστυχώς το πήρα πρέφα αργά... Μλκία που δεν δίνει game mode και ping στο Friend List και που είναι μόνο 20 άτομα.

Μέχρι στιγμής το καλύτερο game mode για μένα είναι το Rush, ακόμα βλέπω ορισμένοι να παίζουν όπως να'ναι δυστυχώς, αλλά που θα πάει θα νιώσουν. Και λέω το Rush γιατί στο Conquest άμα παίζουν όπως να 'ναι δεν παλεύεις round με τίποτα..

Btw, όπου δείτε ManolisX ΤΡΕΧΑΤΕ!

Έγινε επεξεργασία από jpavly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Btw, όπου δείτε ManolisX ΤΡΕΧΑΤΕ!

Εκει που παιζει ο Μανωλης χωνομαι και γω τις περισσοτερες φορες και βλεπω 10 λαμπιτες και αλλους 10 Ελληνες (ονοματα και CLAN δε λεμε :rolleyes: ).

Πρεπει να ναι μεγας επικυρηγμενος! :bigsmile:

----------------------------------------------------------------------

Μια ερωτησουλα : Το dart με assault ξεκλειδωνει?Γιατι μονο assault αντε και καμια φορα recon παιρνω.

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση ομως για αναμετρησεις τυπου παρεας..οπως το lab...βολευει το deathmatch squad..καθως στα αλλα mode ειναι αρκετος ο κοσμος ..και καπου το χανεις..

επισης θα προτεινα hardcore χωρις το ενοχλητικο crosshair και τα killings πιο ρεαλιστικα..

παντως επεσε σφαγη εχθες το βραδυ...για αρκετη ωρα θα λεγα..:hehe:

Έγινε επεξεργασία από gbak
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

θα μας κανεις add στο friend list σου..και οπου παιζουμε και υπαρχει χωρος στο σερβερ απλα θα πατας δεξια το βελακι..και θα μπαινεις παρεα εκει που παιζουμε..

http://www.thelab.gr/showthread.php?t=75752

Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φοεα το ακουω αυτο.Δηλαδη?Γεμιζεις συνεχως αλλα δεν σου τελειωνουν?

Νομιζω δεν υπαρχει αυτο που λες.Μηπως ριχνουν οι "δικοι σου" κατω ammo (οι assault για παραδειγμα) και σηκωνεις απο κει?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πρωτη φοεα το ακουω αυτο.Δηλαδη?Γεμιζεις συνεχως αλλα δεν σου τελειωνουν?

Νομιζω δεν υπαρχει αυτο που λες.Μηπως ριχνουν οι "δικοι σου" κατω ammo (οι assault για παραδειγμα) και σηκωνεις απο κει?

οχι δεν ειναι αυτο. Μολις πηγα ρανκ 2 :)

Σε καποιους σερβερ τα ammo ειναι απειρα. Δηλαδη ναι μεν το οπλο χωραει πχ 20 αλλα οταν τελειωσουν οι σφαιρες εχεις απειρους γεμιστηρες. Ολο το βραδυ χθες ετσι επαιζα. Ειχα ριξει 20 φορες με μπαζουκα απο 10 διαφορετικα σημεια και δε μου τελειωνε

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει με το μπορντελο ολο crash to desktop, btw ειναι η ιδεα ή μονο σε σερβερ με 16 ατομα την παλευει ? οσες φορες εχω παιξει με 32 μαμιεται στο lag και ας λεει στον browser 46 ping, οσο για αυτους που εχουν ηψηλα level, κι εγω 15αρης εγινα μολις τωρα, εχω ξεκλειδωσει magnum ammunition και ceramic body armor, νταξει τους λυπαμαι τους χαμηλοβαθμους, χωρις αυτο να σημαινει οτι ενας 2αρης πχ δεν μπορει να σε σκοτωσει, γενικα υπαρχει μια ισσοροπια γιατι δεν ανεβαινουνε ολοι οι παικτες το ιδιο γρηγορα αλλα αναλογα με το ποσο ξερει να παιζει ο καθενας, ομως αναρωτιεμαι τι κανονες θα βαζουν οι clan οταν θα σφαζονται μεταξυ τους, το m60 με magnum ammunition πχ ειναι σκετο cheat :hehe:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

οντως στους 32 δεν παλευεται..καταντα κουραστικο και απο θεμα λαγκ..αλλα ειδικα αμα ειναι hardcore..παιζει να ψοφας κανα 10λεπτο συνεχεια..διχως ενα κιλ δικο σου..

ηδη μερικοι σερβερ το καναν λιμιτεντ απο 10λεβελ και πανω μονο

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι τα squad team deathmatch είναι ωραία μεν αλλά είναι καθαρα για ανεγκεφαλο πιστολίδι.Αντίθετα αν μπούμε σε rush/conquest map παρέα και με ventrilo, εκεί μάλιστα θα κάνει μεγάλη διαφορά λόγω teamplay. Σε καμία ωρίτσα το πολύ θα είμαι μέσα !!!

(Αν βάλει και 3 γκολάκια ο ΠΑΟΚ στα 10 λεπτά που απομένουν θα είμαι πιο ευδιάθετος :()

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες...πάνω που είπα να δοκιμάσω και εγώ, υπάρχει πρόβλημα με τους servers? γιατί μου βγάζει άδεια λίστα? όσες φορές και να κάνω refresh....κάνω login κανονικά αλλά άδεια η λίστα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.