Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Μολις έφαγα ενα ωραιότατο restart...

(έψησα και μια ωραία κανατούλα ρακόμελο και είμαι έτοιμος)

ΚΑΚΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ. Θέλεις να κολλάει το πληκτρολόγιο και το ποντίκι μετά;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Battlefield: Bad Company 2 Limited Edition EA Download Manager

Our price: €27.39

Battlefield: Bad Company 2 Standard Edition EA Download Manager

Our price: €22.99

Ισχυει μεχρι ΑΥΡΙΟ.

Ευχαριστω τον Jerry007 για το heads up.

Oσοι δεν πειστηκαν για αγορα μετα απο 100 σελιδες θεμα, ιδου η ευκαιρια.

Το σιτε είναι τσεκαρισμένο; είναι οκ; σε ρωτάω γιατί φαίνεται να έχω πρόβλημα με την αγορά, αλλα θα ενημερώσω αύριο.

Δουλεύει 24/7 αυτο το σίτε;

Link to comment
Share on other sites

Guys εχετε και εσεις το προβλημα να μη σας συνδεει στο σερβερ οταν πατατε join στην επαφη απο το friend list σας?Μου λεει waiting... και μετα τιποτα δε γινεται απλα το παταω συνεχεια και παλι δε με βαζει (ο σερβερ εν τω μεταξυ γραφει οτι εχει 28/32 παιχτες).

Τι γινεται???

Tip : Παρτε τη γουρουνα και οταν δειτε αντιπαλο βουρ και ευθεια απανω του,πεθαινει ακαριαια.Το κανω συνεχεια τωρα τελευταια.Εχει πλακιτσα :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το σιτε είναι τσεκαρισμένο; είναι οκ; σε ρωτάω γιατί φαίνεται να έχω πρόβλημα με την αγορά, αλλα θα ενημερώσω αύριο.

Δουλεύει 24/7 αυτο το σίτε;

Και εγώ είχα ένα προβλημα με το key. Τους έστειλα μύνημα και σε 10 λεπτά μου είχαν στείλει νέο key.

Γενικά είναι λιγό fail το EA Download Manager.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guys εχετε και εσεις το προβλημα να μη σας συνδεει στο σερβερ οταν πατατε join στην επαφη απο το friend list σας?Μου λεει waiting... και μετα τιποτα δε γινεται απλα το παταω συνεχεια και παλι δε με βαζει (ο σερβερ εν τω μεταξυ γραφει οτι εχει 28/32 παιχτες).

Τι γινεται???

Tip : Παρτε τη γουρουνα και οταν δειτε αντιπαλο βουρ και ευθεια απανω του,πεθαινει ακαριαια.Το κανω συνεχεια τωρα τελευταια.Εχει πλακιτσα :D

θα σου πω εγώ. δεν σ'αφήνει γιατί είμαστε uber δίδυμο χαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

θα σου πω εγώ. δεν σ'αφήνει γιατί είμαστε uber δίδυμο χαχαχαα

Χαχαχα,ασε τι τους καναμε τους sniper-αδες.Δυο δυο θα φευγουν καθε φορα που θα τα βαζουν μαζι μας!

(με πεταξε το ρουτερ και βγηκα,ξαναμπαινω)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα,ασε τι τους καναμε τους sniper-αδες.Δυο δυο θα φευγουν καθε φορα που θα τα βαζουν μαζι μας!

(με πεταξε το ρουτερ και βγηκα,ξαναμπαινω)

σταματάω εγώ για λίγο γιατί κουράστηκα.Καλά ε, έκανα ένα τρελό ντου με τον engineer.Σε ένα μισοδιαλιμένο κτήριο ήταν 2 στον πάνω όροφο και ένας στον κάτω. Με μια χειροβομβίδα και το ΑΚ τριπλ κιλ !!! χαχαχαχα να γιατί χρειάζεται /dance το παιχνίδι.

btw ποια είναι η ποιο αστεία φάση στο παιχνίδι μέχρι τώρα; Εμένα ήταν σε μιά πίστα που το friendly fire ήταν on έκανα repair ένα jeep και κατά λάθος έφαγε στην μάπα ο οδηγός το drill. ακόμα γελάω.

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που παιρνω το ελικοπτερο και επειδη δε ξερω να το οδηγω τους ριχνω και τους αλλους κατω.Τωρα απλα το αφηνω και βγαζω αλεξιπτοτο,οι αλλοι ομως σαν χαζα πεφτουν.Εκει να δεις γελιο... Κυριος εγω...:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Καθε φορα που παιρνω το ελικοπτερο και επειδη δε ξερω να το οδηγω τους ριχνω και τους αλλους κατω.Τωρα απλα το αφηνω και βγαζω αλεξιπτοτο,οι αλλοι ομως σαν χαζα πεφτουν.Εκει να δεις γελιο... Κυριος εγω...:sarcastic:

Κοιτα κριμα ειναι να παιρνεις και αλλους μαζι σου.

Αν θελεις εκπαιδευση βρες εναν αδειο σερβερ και εξασκησου εκει.

Αυτα.

Παω για κυνηγι.

Link to comment
Share on other sites

πέτυχα δυο ελικοπτεράδες με sniper σε έναν γύρο :D

στο ένα από τα 2 έπεσε μαζί με τον κοσμάκη :D

αλλα εδώ και 3 ώρες προσπαθώ να το ξανακάνω και δεν μου βγαίνει :(

(G9 + Sniper = :man_in_love: )

Έγινε επεξεργασία από dunkel_Stern
Link to comment
Share on other sites

Απλά ρίξε την μερίκα μέτρα μπορστά απο το ελικόπτερο..Εγώ σήμερα έκανα ενα απίθανο kill με το RPG.Έτρεχα,μιά στιγμή σκάει μπροστά μου ένα appache χωρίς να το σκευτώ,αφήνω μια μπαζούκια στην τύχη.Με ξαπλώνει το appache και μετά απο 3 δευτερόλεπτα βγάζει στην οθόνη TheLabGR ManolisX <RPG> mpla mpla 2 φορές :bigsmile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.