Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

παιδες ηρθε και το δικο μου και δεν ξεκιναει!! Παω να κανω εγγραφη οπως μου λεει και μου γραφει failed αμεσως μετα και ξανα μου ζηταει να κανω εγγραφη!!!

Καποιος με το ιδιο προβλημα??

online πας να κάνεις;

Link to comment
Share on other sites

Το πήρα!!30 ευρώ απο Multirama!Το redeem Code που βρίσκετε;

Ελα ρε!Ελεος ! Τη Δευτερα το πηρα απο Multirama @ 35!! :eek:

Παντα την παταω .Παιρνω κατι και μετα απο μια βδομαδα το βγαζει μιση τιμη/-20 ευρω κτλπ. :jump1:

Link to comment
Share on other sites

online πας να κάνεις;

Μολις ελυσα το προβλημα. Ναι προσπαθουσα create μεσα απο το game. Δοκιμασα να παω Online να κανω εκει και μετα ξανα πισω και log in. Απαραδεκτο προβλημα. Δυσκολευει πολυ το χρηστη αυτο το bug

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω SirDiman.Τουλαχιστον εγω γνωριζα μονο για τα unlocks και ειπα αφου ολοι θα καουμε ας παρω την αλλη ,no reason για limited.

Αυτα τωρα μας τα παν...Για να παρουν κι αλλ λευτα φυσικα :shutup:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειναι πολυ ωραιο game νομιζω μετα απο το 1942 πριν κατι χρονια επιτελους θα ξανακολλησω με κατι!

Ειμαι πολυ noobas ακομα. Aφου ημουν μπλε και εψαχνα να δω ποιους βαραμε. Σε καποια φαση βλεπω εναν κοκκινο και αρχιζουμε μαζι να πηγαινουμε στο map! Ε μετα απο καποια ωρα ερχεται ενας μαλλον δικος μου και μου σκοτωνει το "φιλο" μου! ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ!

Σε αναλυση 1920χ1080 με ολα high εκτος απο anti-aliasing που το εβαλα στο 2 και επισης anisotropic στο 2 πηγαινει τελεια. Με τα ιδια specs σε 2550χ1440 παλι τελεια ΕΚΤΟΣ απο εντονες σκηνες μαχης.

RIG imac i7 με 4850 οποτε λογικα αλλοι με καλυτερες καρτες δε θα εχετε κανενα θεμα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω το εξης προβληματακι! ενω εν ωρα παιχνιδιου σε single player ακουγεται ο ηχος κανονικα, οταν παιζονται τα βιντεακια οι φωνες απο τους συντροφους σου και καλα δεν ακουγονται! παλι καλα που εχει και υποτιτλου δλδ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.