Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Τρελή πατάτα να χάσουν τις friend lists...

Όσο πάει πάντως μ' αρέσει και μένα το hard core mode...

Τέλος η ενοικίαση των servers έχει παγώσει από την dice, οπότε κανείς εδώ και μια βδομάδα (και δεν ξέρω για πόσο ακόμα) δεν μπορεί να νοικιάσει server... υπομονήηηηη...

Link to comment
Share on other sites

σαν νταλικα στριβει το κανονι του apc

Και όμως το logi 518 μια χαρά κάνει την δουλεία του σε αυτόν τον τομέα.

Μπαίνω στο tank full τα dpi βγαίνω από το tank τα ξαναχαμηλώνω.

Κωμωδία βέβαια όταν βγαίνω για repair μην μας φάνε και το ποντίκι με πετάει όπου να 'ναι.:computer:

Υπάρχει τεράστια διαφορά στον χειρισμό με τα άρματα όντως.

Link to comment
Share on other sites

εδώ είσαι http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.570285 :p

Πες πιο mouse έχεις και πιο keyboard και αν χρησιμοποιείς default (windows) drivers ή του κατασκευαστή.

Μπατσος εισαι και συλλεγεις στοιχεια ? :haha::p

http://www.xfire.com/profile/sofgr/ παρε να χεις

Ingame το sens το εχω στο 0.45/1 ( περιπου 40cm για στροφη 360 μοιρων ) απλα ρωταω αν υπαρχει καμια πατεντα να πατας ενα κουμπι και να πηγαινει στο 0.9/1, αλλα εδω περα δεν εχει LAN support τι να λεμε τωρα ........ :(:p

edit : μωρε και εμενα πολυ με βολευε με το dpi-on-the-fly feature το 518 αλλα κανενα δεν εχω βρει να με βολευει τοσο πολυ εργονομικα οπως το explorer, σκεφτομαι να παρω το mionix naos 5000 μολις μου ξεκαθαρισει 3-4 πραγματα για τις επιδοσεις του ενας κατοχος του στο esr, μπορει βεβαια με το που γινει πιο σαφης να ξενερωσω, θα δουμε ....

btw παλι καλα που δεν μπορουν να σε πατησουν οι δικοι σου, ειναι μερικοι που το πανε το αρμα τελειως καφρικα, τους λες σταματα να σε κανω repair και σε γραφουν στα παπακια τους, γενικα ειναι πολυ δυσκολο να σκοτωσεις δικο σου καταλαθος, μονο μια φορα μου εχει συμβει προς το παρων :hehe:

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Ingame sensitivity 0.71

Snipah mode 0.45!

στα λεγα εγω οτι παιζω με πολυ sens και δεν με ακουγες.

Ξαναλεω.Εγινε πατατα με τα friends.

Οσοι θελετε (που θελετε γιατι ειμαι παιχτουρα:hehe:) ξαναμανα.

Ρε τα dog tags απο την BETA τα χει κρατησει!

Link to comment
Share on other sites

Οσοι θελετε (που θελετε γιατι ειμαι παιχτουρα:hehe:) ξαναμανα.

Ρε τα dog tags απο την BETA τα χει κρατησει!

Και αν δεν σε βάλουν στην friend list τα άλλα παιδιά,θα σε βάλω εγώ ρε αγορίνα :hehe:

Πάει καλά κράτησε τα dog tags γιατί ποιός μαζεύει άλλα 400...

Link to comment
Share on other sites

το επαιξα σε ενα φιλο με 4870χ2 και intel 920 se 28" οθονη.απιστευτη αισθηση του χαμου με τους καπνους τα θρασμαυτα που πεταγονται απο παντου τα ρουκετιδια που περνανε ξυστα απο το κεφαλι σου..οι καταστροφες..θα παω να παιξω μετα batllefild 2 και θα μου φανει λες και παιζω σε commodore!

αυριο στηνω το κουτι(τσιμπησα το raven απο το στοκ πλαισου 100ε)θα αγορασω το game και θα τα πουμε συντομα online!

Έγινε επεξεργασία από ΛΑΜΠΡΟΣ
Link to comment
Share on other sites

hardcore ειναι οπως πρεπει τελικα....παντως επαιξα σε UK τωρα και δεν ειχα καθολου λαγκ..

γκραντ που εισαι ρε? σε κανα add αλλα τιποτα..μαλλον το friend list δεν παιζει καθολου

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.