Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

τι διαφορα εχει η limited απο την κανονικη εκδωση!

P.S:το παριγγιλα απο e-shop!αυριο αντε μεθαυριο να το εχω!:p:P

αυτη

Η Limited Edition περιέχει:

Το Improved Vehicle Armour, ένα αμυντικό πακέτο που θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε όλα τα οχήματα και το οποίο έρχεται να βελτιώσει την αντοχή τους, μειώνοντας τον αντίκτυπο των εκρηκτικών και των "penetrate" οβιδών σε αυτά.

Το Supreme Vehicle Firepower, ένα πρόσθετο πακέτο όπλων που μπορεί να χρησιμοποιηθεί από τους οδηγούς των οχημάτων και αυξάνει σημαντικά την εμβέλεια στην οποία τα οχήματα μπορούν να επιτεθούν.

Το Vehicle Motion Sensor, το οποίο μας επιτρέπει να εντοπίσουμε τα αντίπαλα οχήματα που βρίσκονται κοντά μας.

Το Tracer Dart Pistol που περιλαμβάνει μαγνητικά βέλη, τα οποία προσκολούνται σε όλα τα οχήματα και μας επιτρέπουν να τα παρακολουθήσουμε, να τα "κλειδώσουμε" και να τους ρίξουμε ρουκέτες ακόμα και αν δεν είναι στο οπτικό μας πεδίο.

Επίσης, θα προστεθούν δύο όπλα από το Battlefield 1943. Το M1A1 Submachine Gun, ένα αξιόπιστο αλλά "βαρύ" όπλο, που θα είναι πολύ χρήσιμο στους βετεράνους του Battlefield και το M1911 Pistol, ενά όπλο που δέχεται πολλές παραμετροποιήσεις και ξεχωρίζει για τις σφαίρες διαμετρήματος 0.45 που χρησιμοποιεί :T::haha:

Link to comment
Share on other sites

το cd-key απο την εμπειρια απο προηγουμενα battlefield το γραφει μεσα στην κασετινα την συσκευασιας...

δηλαδη,εσενα σου ανοιξαν την συσκευσασια ,ειδαν το cd-key,θα στο πουν και μετα θα σου στειλουν μια ξεσφραγισμενη συσκευασια?

υποπτο μαν..

οσοι το ελαβαν ηδη,το cd-key που το αναγραφει ρε παιδες...?

οσοι εχουν την LIMITED EDITION μεσα στο κουτι εχει 2 φυλα το ενα ειναι bf 1943 το νεο game. το δευτερο εχει τον κωδικο για τα unlocks με 16 χαρακτηρες και 3 το βιβλιαρακι του bc2 που απο την πισω μερια και τερμα κατω εχει τον κωδικο του cd game με 20 χαρακτηρες αυτα πρεπη να εχουν ολοι στα original bc2 !!!:T:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο σας χρέωσε το game.co.uk ???

24.99 +2.95 λίρες = 31.63Ε από Αλφα

Εμενα εχω την εντυπωση οτι με εγδαραν λιγακι.(δεν πηγα καθολου σε ΑΤΜ απο τοτε που το εκανα order)

Γιατι ρωτας?

Link to comment
Share on other sites

Hδη εχω βγει παγανια στα φορα για να βρω.

Αυτα της BETA δεν λενε κατι.

Βρηκα αυτο το tool που λεει οτι κανεις ευκολα tweaks στο game

http://ohlawl.com/liseda.html

δεν το εχω δοκιμασει ομως

edit:

το δοκιμασα κ δουλευει μια χαρα

μαλιστα οταν το τρεξεις σου δειχνει τι ρυθμισεις εχεις τωρα

Έγινε επεξεργασία από michalos
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mπορώ να βάλω cd-key για multi στο σπασμένο game? To έχει κάνει κανείς?

edit

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, δεν έχω πρόσβαση στο original cd, έχω βάλει διεύθυνση αποστολής το πατρικό μου.

Αν μου πουν το cd-key θα δουλέψει στην εγκατάσταση του game ως έχει?

Έγινε επεξεργασία από fusion
Link to comment
Share on other sites

Αυτό φοβόμουν...

Ελπίζω να είναι δωρεάν και free για όλους και να μην το κάνουν supermarket που θα αγοράζεις όπλα, εμφανίσεις και χαρακτηριστικά...

Δεν θα ειναι για τους μη -limited.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ αυτό... εννοώ ότι και το αρχικό κόστος των 15€ να πληρώσεις, από εκεί και πέρα να είναι δωρεάν... Δηλαδή, να μην εμπορεύονται μετά όπλα ή διάφορα powerups, μέσω πληρωμής, γιατί θα είναι άδικο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ αυτό... εννοώ ότι και το αρχικό κόστος των 15€ να πληρώσεις, από εκεί και πέρα να είναι δωρεάν... Δηλαδή, να μην εμπορεύονται μετά όπλα ή διάφορα powerups, μέσω πληρωμής, γιατί θα είναι άδικο...

το κανουν στις κονσολες!

(το κανουν ηδη τοσα χρονια σε απειρους τιτλους)

-θα ποσταρω ενα ωραιο αρθρακι απο game20.gr σε λιγο για τα DLC-

Σκλαβενιτης κανονικος!:p

Link to comment
Share on other sites

jaco θα σε μαλωσω..εισαι τακτικος πελατης του thread ,το εχουμε γραψει αρκετες φορες για το DLC, αδικαιολογητος..επρεπε να ειχες ξενερωσει καιρο πριν οταν τα λεγαμε ή να ειχες αγορασει limited :to_pick_ones_nose:

τωρα προς τους νεοτερους του νηματος,που δεν ηταν απο την αρχη κοντα μας, επειδη ρωτατε αρκετοι τι ειναι Limited,dlc κτλ χρησιμοποιηστε το κουμπακι "αναζητηση στο θεμα αυτο" και ως δια μαγειας θα βρειτε σε 1 λεπτο την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κάνεις αναζήτηση με "dlc" στο thread, να μου πεις πόσα αποτελέσματα βγάζει...? :hehe:

Τέσπα, το θέμα δεν είναι για μένα (μιας και πήρα την limited), ούτε αν θα έχω λεφτά να πάρω τα καλούδια, το θέμα είναι ότι είναι άδικο για όσους δεν τα έχουν... 'ντάξει τα γνωστά, κλπ, κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πρέπει όμως να καταλάβουμε γιατί γίνεται αυτό. Τόσα χρόνια κατεβάζουμε η αγοράζουμε πειρατικά παιχνίδια. Οι εταιρείες από αυτό έχουν χάσει πάρα πολλά λεφτά έτσι καταλήξανε σε εναλλακτικό τρόπο για να βγάλουν λεφτά. Ή αυτό ή mmorpg . Με τα mmorpg κουράστηκα ήδη πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.