Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Εσεις μπορειτε να κανετε join τα friend σας απο τη λιστα?

Καθε φορα που παταω δε με βαζει.Ε δε νομιζω να μην ειναι κανεις κιολας μεσα,εχουν τρελα stats :D:jump:

Oταν κάποιος είναι μέσα και πατήσεις πάνω σε αυτόν θα σε βάλει παρόλο που δεν φένεται ότι είναι online. Δοκίμασε να κάνεις join πάνω σε όλους σου τους friends όλο και κάποιος θα είναι μέσα, μάλλον είναι αδύνατο να μήν είναι κάποιος μέσα :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι κάναμε σήμερα :p

Μάτο, έφαγα HS τον συνοδηγό του ελικοπτέρου 3 φορές :D

bestscoreevah.png

Btw, με C2D 6300 @ 2800 και GTX260 τα παρακάτω με όλα low..

8x8 match, full battle

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

4006, 120000, 25, 49, 33.383

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κάτι κάναμε σήμερα :p

Μάτο, έφαγα HS τον συνοδηγό του ελικοπτέρου 3 φορές :D

εγώ χθες-προχθές έφαγα τον πιλότο του Blackhawk (μόλις το είχε σηκώσει -κλεμμένο- από τη βάση μας) και έσκασε κάτω σαν καρπούζι! Πολύ το ευχαριστήθηκα... :clap:

Για κάτι τέτοιες στιγμές αξίζει το FRAPS να τρέχει συνέχεια από πίσω. Στο τέλος βγαίνει ένα 3-4λεπτο compilation special :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή να κάνω αίτημα για "selective mute" στα forum της ΕΑ...? :p

Δεν έχεις 5.1 ηχεία, να έπαιρνες μόνο μικρόφωνο...?

5.1 εχω .

Νταξει ποσο χαλια να ειναι ο ηχος του μωρε...ειναι τελικα :p

Saitek ειναι!

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
Link to comment
Share on other sites

5.1 εχω .

Νταξει ποσο χαλια να ειναι ο ηχος του μωρε...

Saitek ειναι!

εγώ έχω τα GameComm 377 της Plantronics, και να χαλάσουν, πάλι ίδια θα πάρω

50ε τα βρίσκεις στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ με τα ηχεία σου θα ακούς και τα πίσω βήματα όταν έρχεται ο άλλος να σε καρφώσει... επίσης υπάρχουν "κολπάκια" με τον ήχο... όταν σκοτώνεις κάποιον και είναι και άλλος εχθρός δίπλα, ακούς την φωνή του που κάνει report ότι σκοτώθηκε κάποιος, οπότε αν έχεις 5.1 σου "δίνει" ουσιαστικά και την θέση του περίπου, οπότε γυρνάς από εκεί και συνεχίζεις το μακέλεμα... γενικά ο ήχος είναι πολύ σημαντικός, γιατί σε βοηθά πολύ μέσα στο παιχνίδι...

Μπορείς να συνδέσεις μόνο το mic και να τα φοράς γραβάτα, ώστε να είναι το mic κοντά στο στόμα... διαφορετικά υπάρχουν μικρόφωνα με βάση και βραχίονα που βολεύουν πολύ γιατί τα τοποθετείς απλά μπροστά σου... παλιά είχα το headset του bf2 (special κάτι edition) και το φόραγα γραβάτα, αλλά μετά αποφάσισα να πάω σε mic με βάση...

το μόνο κακό με ηχεία και mic είναι ότι περνάει και ο ήχος των ηχείων σου στους άλλους... αν είναι press n talk δεν είναι μεγάλο το πρόβλημα (πχ voip στο bf), αν όμως είναι voice sensitive τότε γίνεται της Πόπης (πχ teamspeak με το αντίστοιχο option ενεργοποιημένο)...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ε κανε οτι σου λεει και ο jaco μωρε, αφου δεν εχεις καλο ζευγαρι ακουστικα καλυτερα ηχεια 5.1, το μικροφωνο σε push to talk και το headset γραβατα στον λαιμο, εγω που εχω μικ με κλιπακι και παρολαυτα ακουνε οι αλλοι τον ηχο απτο παιχνιδι επειδη τα ακουστικα ειναι ανοιχτου τυπου τι να πω ? :p κατι τετοιους που δεν δινουν σημασια στον ηχο βρισκουμε με τον hohenstaufer στην παιχνιδαρα στο RO και κανουμε βολτες απο πισω τους με την ξιφολογχη ετοιμη για ολα :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ε κανε οτι σου λεει και ο jaco μωρε, αφου δεν εχεις καλο ζευγαρι ακουστικα καλυτερα ηχεια 5.1, το μικροφωνο σε push to talk και το headset γραβατα στον λαιμο, εγω που εχω μικ με κλιπακι και παρολαυτα ακουνε οι αλλοι τον ηχο απτο παιχνιδι επειδη τα ακουστικα ειναι ανοιχτου τυπου τι να πω ? :p κατι τετοιους που δεν δινουν σημασια στον ηχο βρισκουμε με τον hohenstaufer στην παιχνιδαρα στο RO και κανουμε βολτες απο πισω τους με την ξιφολογχη ετοιμη για ολα :hehe:

Σημασια στον ηχο δινω , λεφτα για ποιοτικα ακουστικα δεν υπαρχουν.

Απο ενταση παντως -χωρις να πολυψαξω ρυθμισεις ειναι ταφος.

Γραβατουλα FTW!

Link to comment
Share on other sites

Είχα πολύ καιρό να γουστάρω έτσι με online fps! Οπότε,έχω πάρει μια μικρή αναβολή από τη ζωή και σαπίζω όπως άλλοτε....:fun:

Σε κλικάρω συνέχεια αλλά ποτέ δε σε πετυχαίνω και σένα και το παλιόπαιδοΕΛ.

Και ψήνομαι γιατί βλέπω πως και συ "μπορείς να στρίφτεις το μαχαιρι!":banging:

64433162.png

63033188.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κοντά στα 140 μαχαίρια και γω... :hehe:

δεν είμαι σπίτι απόψε, αλλιώς θα σάπιζα, δεν υπάρχει περίπτωση... :p

Αύριο το απόγευμα θα λιώσω και γω, αλλά γενικά δεν έχω παίξει πολύ, καμιά 25αριά ώρες έχω στην πλάτη... επίσης σε καμία περίπτωση δεν το έχω για μεγάλα σκορ, γιατί παίρνω φόρα και μπαίνω στον πανικό χωρίς να νιώθω, ενώ θέλει και λίγο να φυλάγεσαι...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το παιχνίδι, αλλά μάλλον δεν του αρέσει το oc ή ο επεξεργαστής μου είναι της πλάκας. Κάποιες φορές δεν μπορώ να κλείσω γύρο και μου πετάει BSOD "a clock interrupt was not received on a secondary processor "bad company μπλα μπλα". Αύριο θα δοκιμάσω χωρίς oc στον Phenom 9950 BE μου... :)

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ παίδες...Μου φαίνετε σας πατάω και τους δύο :alien:

bfbc2game20100214115028.th.jpg

Παιδιά τις φωτογραφίες με τι τις τραβάτε; :hehe:

Fraps,Print Screen ή έχει το παιχνίδι κάνα κουμπί να τραβάς in game or κάτι άλλο;

Fraps εγώ :magic:

Έγινε επεξεργασία από jpavly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.