Jump to content



Official Battlefield - Bad Company 2 Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Ουτε εμεις ειμαστε καπιταλες να δινουμε λεφτα για keyboard ( τα πεταμε σε ενα σωρο αλλα "Αχρηστα" πραγματα καθημερινα :sarcastic::sarcastic::sarcastic: ) ingame γιατι δεν φαινεται πουθενα ? ουτε καν στην scoreboard ? απ'την μια μας το παιζουν ηρωες οτι πουλανε καλυτερο game απ'την IW το οποιο θα ικανοποιησει και το κοινο στο pc απ'την αλλη το παιχνιδι σταζει κονσολιτιδα, τουλαχιστον μαρεσει :p

Btw οποιος θελει key δινει 5 ευρω και το παιρνει μεσω email απο εδω οπως εκανα κι εγω χθες http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270521166150&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_782wt_1165

Link to comment
Share on other sites

εγω μονο στον server browser ping πριν κάνεις connect βλεπω ping...

ingame δεν εχει...

επισης δεν εχει beacon o squad leader :tomato:

οι εντολες που ειχαμε στο 2142 του στυλ : "need back up","enemy spoted" etc ??

γιατι μου φαινεται σαν να παιζω counter με καθολου team tactics,χυμα και ψιλοξενερωνω..?

θα μου πεις με ολους τους καμπεραδες, με 20+ sniperαδες στο map,τι να περιμενεις...

Link to comment
Share on other sites

εγω μονο στον server browser ping πριν κάνεις connect βλεπω ping...

ingame δεν εχει...

επισης δεν εχει beacon o squad leader :tomato:

οι εντολες που ειχαμε στο 2142 του στυλ : "need back up","enemy spoted" etc ??

γιατι μου φαινεται σαν να παιζω counter με καθολου team tactics,χυμα και ψιλοξενερωνω..?

θα μου πεις με ολους τους καμπεραδες, με 20+ sniperαδες στο map,τι να περιμενεις...

οσο εχεις γνωστους στο squad και μικροφωνα εχεις και τακτικες, τωρα για τα voice commands απλα χρησιμοποιεις το Q, δηλαδη αμα κοιτας καποιον εχθρο πατας Q να τον καρφωσεις, αμα τρεχει καποιος με ενα οχημα και θες να ανεβεις πατας Q για να του φωναξεις e.t.c

Οσο για το beacon τι να το κανεις ? το καθε squad member ειναι κινητο spawn point απο μονο του :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Lol @ Jaco...πολυ χαμένο bandwidth ρε παιδί μου :p:P:P

troopergr οποιος θέλει να κάνει add, έχω κάνει 2 που είδα τα nick τους..

Παντως αν δε παίξει ελληνικός server με αυτά τα ping δε το φχαριστιέσαι....Τωρα έπαιζα με 250-300 ms...

Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω πρόβλημα με το keyboard και το mouse. δεν πάει μπροστά και πίσω δηλαδή δεν δουλεύουνε το w και το s. Το ποντίκι δεν μπορώ να το κάνω πάνω κάτω, μόνο αριστερά και δεξια δουλεύει, δηλαδή μόνο το έδαφος βλέπω

Link to comment
Share on other sites

add me: jpavly :)

Επίσης, με το σύστημα της υπογραφής όλα Medium το παιχνίδι τρέχει νεράκι, δεν δοκίμασα κάτι άλλο ακόμα. Μου αρκεί που τρέχει μια χαρά.

Κάτι ακόμα που με καίει τρελά, έκανα το preorder από το game.co.uk αλλά χρέωση στην πιστωτική ακόμα δεν είδα. Γίνεται μετά, θέλει μέρες, wtf anyways?

Τέλος, από το G19 :D

attachment.php?attachmentid=37964&stc=1&d=1264793487

attachment.php?attachmentid=37965&stc=1&d=1264793487

post-1347-1416074305,8949_thumb.jpg

post-1347-1416074306,0925_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Changelog του update

The RC2 contains the following fixes:

Front end:

Fixes server browser crashes. Server browser more resilient against corrupt online service data, and better support for large number of servers.

Several server browser ping issues resolved.

Windows XP stability:

Fixed crash on windows XP at end of round, exit game and display mode changes and.

Proper window style / mouse confinement when starting game maximized on XP .

Options dialog:

Mouse sensitivity setting gives more effect.

Mouse sensitivity loaded on game startup.

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν χαμηλη αποδοση σε tricores/quadcores

Ok

Create a shortcut on the desktop

right click it>properties

In the target line go to the end

click after the quotation mark and press space bar then put in +fullproc

mine looks like "C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Battlefield Bad Company 2 - BETA\BFBC2Game.exe" +fullproc

Έγινε επεξεργασία από Nephiλiμ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα μισή ωρίτσα. Το παιχνίδι είναι τρομερό. Πάντως αυτά που λέτε ότι δεν υπάρχουν άζουμες με το sniper στο BC2 είναι κοτσάνες :hehe:

3 φορές έφαγα ένα παλικάρι χωρίς να έχω βάλει διόπτρα στα 3 μέτρα περίπου :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κάτι ακόμα που με καίει τρελά, έκανα το preorder από το game.co.uk αλλά χρέωση στην πιστωτική ακόμα δεν είδα. Γίνεται μετά, θέλει μέρες, wtf anyways?

H χρέωση γίνεται λίγο πριν το dispatch. RTM :whistle2:

όσοι ΔΕΝ έχουν πρόβλημα χαμηλών επιδόσεων και βάλουν +fullproc, τι γίνεται; Ή, αντίστροφα, τι κάνει το συγκεκριμένο command?

Btw, έχω προσέξει λίγο unsync μέσα στο παιχνίδι και στο loading screen... έβαλα HIGH settings, φαίνεται να έστρωσε.

To μοναδικό πρόβλημα για μένα (αν και ξέρω ότι είναι beta) είναι το lag. 100ms δεν παλεύονται...

Link to comment
Share on other sites

H χρέωση γίνεται λίγο πριν το dispatch. RTM :whistle2:

όσοι ΔΕΝ έχουν πρόβλημα χαμηλών επιδόσεων και βάλουν +fullproc, τι γίνεται; Ή, αντίστροφα, τι κάνει το συγκεκριμένο command?

Btw, έχω προσέξει λίγο unsync μέσα στο παιχνίδι και στο loading screen... έβαλα HIGH settings, φαίνεται να έστρωσε.

To μοναδικό πρόβλημα για μένα (αν και ξέρω ότι είναι beta) είναι το lag. 100ms δεν παλεύονται...

Bελτιωνει τη χρηση των cores.

Αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.