Jump to content



Conn-x TV


kolofagos

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους.Επειδη συντομα θα μετακομισω και θα κατεβω κατω στην Αθηνα,πηρα τηλ. τον τεχνικο της "cyta" και τον ρωτησα αν μπορει να μ μεταφερει την συνδεση που χρησιμοποιω τωρα,στο καινουργιο μας σπιτι. Δεν υπαρχουν γραμμες εκει ομως μου ειπε,και γι'αυτο σκεφτομαι να αλλαξω σε ΟΤΕ και να βαλω Conn-x.Επειδη ομως ειμαι λατρης των σπορ,σκεφτομαι να βαλω Conn-x TV.Tι λετε αξιζει τον κοπο η οχι;;

P.S Δεν εχω ξαναβαλει conn-x tv,γι'αυτο ρωταω,αλλα και γιατι δεν εχω ακουσει τις καλυτερες εντυπωσεις :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αφού του λέτε να βάλει NOVA καλό θα είναι να βάλει Forthnet για να του έρχεται πιό φθηνά.

Για μένα πάντως δέν αξίζει καμμια υπηρεσία τηλεόρασης , αφού το μόνο που εκεμεταλλεύεσαι πλέον για το ποδόσφαιρο είναι το ελληνικό πρωτάθλημα, του οποίου το χρόνο αξίζουν 6 μάτς εκ των οποίων τα 2 έχουν παιχτεί ήδη. Άν πάς έξω να τα δείς 4*4 ευρώ ο καφές πολύ λιγότερα από ένα μήνα στη Nova.

Άντε να έρθει το ψηφιακό πακέτο της ΕΡΤ, και τότε το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.