Jump to content



Σκληρός και εγγύηση


Kosmos

Recommended Posts

Μαλλον την πατησα για τα καλα....Πριν καμμια βδομαδα μου καηκε ενας wd3200ks αλλα λογω διαβασματος για την εξεταστικη το αφησα το θεμα.Σημερα κοιταω την αποδειξη και βλεπω οτι λεει 29-8-06, οποτε ειμαι εκτος εγγυησης για 5 μερες.Η χαζομαρα ειναι οτι καηκε 2 μερες ξερω 'γω πριν την ληξη, αλλα σημερα βρηκα χρονο να ασχοληθω.

Η αγορα ειχε γινει απο το e-shop...Παιζει να τον δεχτουν τον σκληρο αμα τους εξηγησω ή μπα?:(

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε και μία εδώ με το σειριακό του σκληρού αν έχει ακόμα εγγύηση από WD να κάνεις εκεί...

http://websupport.wdc.com/warranty/serialinput.asp?aspsid=818387401&custtype=end&requesttype=warranty〈=en

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται την όρεξη αυτών που δουλεύουν εκεί......για αυτό υπάρχουν καλά e-shop και κακά e-shop....κακά multirama...και καλά multirama....κ.τ.λ αθήνα απο ότι βλέπω είσαι δοκίμασε σε 2-3 δοκιμαστικά δεν έχεις να χάσεις τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι στην καλοσύνη των παιδιών που δουλεύουν εκεί. Αν θα κάνει καμιά καλή να το περάσει στην "ζούλα".

Δεν έχεις τίποτα να χάσεις.. κάνε καμιά βόλτα και πεστους το.

Link to comment
Share on other sites

Πατρα ειμαι τωρα...Πηρα ενα τηλεφωνο και ρωτησα και μου ειπαν οτι δεν γινεται τπτ...

Θεμα καλης διαθεσης ειναι μονο...διοτι δεν ευθυνονται πλεον, εστω και για μια μερα να ηταν δεν μπορω να τους κατηγορησω.Γκαντεμια δεν πειραζει συμβαινουν αυτα....

Link to comment
Share on other sites

Τους το ειπα...τους ειπα επισης οτι δεν ειχα την αποδειξη στην Πατρα και δεν μπορουσα να ασχοληθω λογω εξεταστικης.Εντωμεταξυ επειδη ηταν η αποδειξη στην αθηνα δεν ημουν και σιγουρος απο ποιο μαγαζι τον ειχα αγορασει, οποτε πηρα τηλεφωνο στο τμημα λογιστηριου και τους ρωτησα αν εχω κανει καποια αγορα wd320gb 2-3 χρονια πριν.Και μου ειπαν οτι δεν ειχα κανει καμια τετοια αγορα........:hang2:(Την αποδειξη την βρηκα και ειναι και ονομαστικη οπως ολες στο eshop....)

Link to comment
Share on other sites

Πεστους οτι εχει χαλαει εδω και 10 μερες αλλα δεν προλαβα να τον φερω.

αυτο ακριβως.

εχει χαλασει εδω και 2 μηνες , ημουν ταξιδι στο εξωτερικο , μολις γυρισα ανοιξα το pc και δεν αναγνωριζε τον σκληρο ενω πριν 2 μηνες λειτουργουσε και και και ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.