Jump to content



***TheLab.gr 3DMark Team***


Recommended Posts

  • 2 years later...
Αρχική απάντηση από Βασιλης [Σήμερα, στις 01:30]

ο shido χαθηκε ...αλλα κατι μου ελεγε τις προαλες για καινουρια cpu και τα ρεστα.....:p

Μαστρο Hipro θα κανουμε τιποτα εμεις η τα παρατησες???:(

Χε,χε,χε,........I'm coming........ :D

ALL AIR COOLED.......

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8755934

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

27-09-2003 17:12 ηταν το τελος του thread

16-10-05 ξεσκεπαστηκε.........

Ελεος....

ελεος γιατι?δηλαδη οτι ειναι παλιο δεν το ξεθαβουμε????

Αρχική απάντηση από hipro5

Χε,χε,χε,........I'm coming........ :D

ALL AIR COOLED.......

http://service.futuremark.com/compare?2k1=8755934

οριστε...τον ενεργοποιησα επιτελους....:)

τι αλλο θελετε????:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Εαν υπαρχει λογος ναι να το ξεθαψουμε αλλα εαν δεν υπαρχει τοτε δεν βρισκω σκοπο για αυτη σου την κινηση .

ok...δεν χρειαζεται τωρα να κανουμε ολοκληρο διαλογο για κατι τετοιο....εγω ηθελα να ποσταρω και ποσταρα...κακο ηταν?Γραφει καπου στους κανονες του φορουμ οτι δεν ποσταρουμε σε ενα παλιο thread για οποιοδηποτε λογο???

Εγω παντως καταφερα καπως αυτο που ηθελα και επιτελους ξαναπειρε μπρος ο hipro.....οποτε υπηρχε λογος που το ξεθαψα?Συμφωνεις?δεν καταλαβαινω τις παρατηρησεις σου μερικες φορες,ειλικρινα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Βασιλης

ok...δεν χρειαζεται τωρα να κανουμε ολοκληρο διαλογο για κατι τετοιο....εγω ηθελα να ποσταρω και ποσταρα...κακο ηταν?Γραφει καπου στους κανονες του φορουμ οτι δεν ποσταρουμε σε ενα παλιο thread για οποιοδηποτε λογο???

Εγω παντως καταφερα καπως αυτο που ηθελα και επιτελους ξαναπειρε μπρος ο hipro.....οποτε υπηρχε λογος που το ξεθαψα?Συμφωνεις?δεν καταλαβαινω τις παρατηρησεις σου μερικες φορες,ειλικρινα...

Δλδ μου λες οτι ξεθαψες κατι για να ξυπνησεις τον hipro και το ειχες προμελητημενο.Με τον ιδιο λογω που ξεθαβεις κατι με τον ιδιο λογο μπορω να κανω ενα σχολιο οταν βλεπω κατι στα new posts που δεν εχει σημασια.Προσωπικα το θεωρω ενοχλητκο να βλεπω τετοιου ειδους κινησεις .Συναμα του οτι δεν τα παω τοσο καλα με την force και την dark side λοιπον ωφειλω να σου ζητησω συγγνωμη για την κινηση μου διοτι δεν γνωριζα τον τελικο σου σκοπο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.