Jump to content



Ποια μαρκα Laptop προτιμάτε και γιατί;


speedman_26

Ποια μαρκα Laptop προτιμάτε και γιατί;  

116 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Με τα δίκτυα, ακόμη και το CD/DVD ζήτημα να το χρησιμοποιούμε. Εκτός αν το θες για video player οπότε μάλλον κάτι μπέρδεψες. Ποιο το νόημα του να δεις hi-definition blue ray video στην ανάλυση του laptop που δεν είναι ούτε η μισή του HD?

Τώρα αυτά τα Internet με ένα κουμπί... είναι μαρκετίστικα για του λιγότερο γνώστες της τεχνολογίας. Μη μασάς.

Για ποιο λόγο να κλίσεις την οθόνη και να αφήσεις το υπόλοιπο αναμένο? Η μπαταρία είναι για ένα 2ωρο το πολύ, στα περισσότερα laptop (για σοβαρή δουλειά). Κοινώς, όλο στο ρεύμα θα είσαι. Εδώ σβηστό το αφήνεις και σε 5-10 μέρες την τρώει την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
Με τα δίκτυα, ακόμη και το CD/DVD ζήτημα να το χρησιμοποιούμε. Εκτός αν το θες για video player οπότε μάλλον κάτι μπέρδεψες. Ποιο το νόημα του να δεις hi-definition blue ray video στην ανάλυση του laptop που δεν είναι ούτε η μισή του HD?

Τώρα αυτά τα Internet με ένα κουμπί... είναι μαρκετίστικα για του λιγότερο γνώστες της τεχνολογίας. Μη μασάς.

Για ποιο λόγο να κλίσεις την οθόνη και να αφήσεις το υπόλοιπο αναμένο? Η μπαταρία είναι για ένα 2ωρο το πολύ, στα περισσότερα laptop (για σοβαρή δουλειά). Κοινώς, όλο στο ρεύμα θα είσαι. Εδώ σβηστό το αφήνεις και σε 5-10 μέρες την τρώει την μπαταρία.

θα το χρησιμοποιο για να βλεπω ταινιες. το θελω για κατεβαστηρι γι' αυτο ανεφερα το κλεισιμο της οθονης απο το κουμπι. βασικο το πολυ οτι το θελω κατεβαστηρι. το θελω για τσατ και μσν. γενικα για ιντερνετ. αλλα να βλεπω και καμια ταινια οχι απο ντιβι ντι αλλα απο αυτα που κατεβαζω απο το ιντερνετ .

με το επιτραπεζιο κουραζομαι στην καρεγκλα.

επισης εσυ που πηρες το τοσιμπα εχει ελληνικα στο πληκτρολογιο?

τα σονυ απο το πλαισιο εχουν.

Link to comment
Share on other sites

θα το χρησιμοποιο για να βλεπω ταινιες. το θελω για κατεβαστηρι γι' αυτο ανεφερα το κλεισιμο της οθονης απο το κουμπι. βασικο το πολυ οτι το θελω κατεβαστηρι. το θελω για τσατ και μσν. γενικα για ιντερνετ. αλλα να βλεπω και καμια ταινια οχι απο ντιβι ντι αλλα απο αυτα που κατεβαζω απο το ιντερνετ .

με το επιτραπεζιο κουραζομαι στην καρεγκλα.

επισης εσυ που πηρες το τοσιμπα εχει ελληνικα στο πληκτρολογιο?

τα σονυ απο το πλαισιο εχουν.

Άρα δε θες blue-ray (τα δισκάκια έχουν παιθάνει προ πολλού με το δίκτυο). Αν δε σε ενδιαφέρει η φορητότητα, πάρε καλύτερα ένα με 17άρα οθόνη.

Τώρα στο άλλο που κουράζεσαι δε φτάιει ο H/Y, η καρέκλα μάλλον φταίει. Εγώ στη δική μου περιστασιακά κοιμάμαι κιολας!

όλα έχουν ελληνικό πληκτρολόγιο - μπορεί η φωτό να ήταν από non-Greek version.

Link to comment
Share on other sites

Άρα δε θες blue-ray (τα δισκάκια έχουν παιθάνει προ πολλού με το δίκτυο). Αν δε σε ενδιαφέρει η φορητότητα, πάρε καλύτερα ένα με 17άρα οθόνη.

Τώρα στο άλλο που κουράζεσαι δε φτάιει ο H/Y, η καρέκλα μάλλον φταίει. Εγώ στη δική μου περιστασιακά κοιμάμαι κιολας!

όλα έχουν ελληνικό πληκτρολόγιο - μπορεί η φωτό να ήταν από non-Greek version.

το θελω να το παιρνω και στο μαγαζι. στο ισοπ τα τοσιμπα γραφει οτι εχουν 67 αγγλικα πληκτρα. δεν εγραφε ελληνικα.

επισης το 8ελω και σαν μιντια μποξ δηλαδη να το συνδεω με την τηλεοραση και να βλεπω της ταινιες που κατεβαζω.

νομιζο το vaio ταιριαζει πιο πολυ για μενα ειναι πιο multimedia απο το τοσιμπα μου φαινεται

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.