Jump to content



παραγγειλα το Corsair Hydro Series H50 CPU Cooler


speedman_26

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply
Πάρτο και δες μόνος σου. Άμα είναι καλό κράτα το, άμα δεν είναι καλό βάρα το στο κεφάλι σου. Δική σου επιλογή. :shout:

το εχω παραγγειλη ειδη. απλως οταν ανοιξα το θεμα το ανοιξα για να μου πουνε γνωμες ατομα που το εχουν.

αν δεν το εχετε δοκιμασει δεν μπορειτε να ξερετε και να λετε δεν ειναι καλο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μιλάει η απλή λογική. Δεν μπορείς να ζητάς απο ενα all-in-one kit να είναι αποδοτικό,ήσυχο και σε αυτη την τιμή.

Stock θα τον έχει το επεξεργαστή μια χαρά αλλα περιμένεις απο αυτο το ψυγειάκι να σου φτάσει για overclock κτλ.;

Αν ναί πάω πάσο. Αφου το έχεις παραγγείλει τι κάνεις thread. Δοκίμασε μόνος σου και ανέβασε τα αποτελέσματα :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά οποιοδήποτε 12άρι ανεμιστιράκι κάνει!

Καλά μην κράζετε τόσο πολύ την ψύξη και το παιδί, μπορεί να αποδειχθεί σκυλί στο τέλος. Δεν είναι πανάκεια η True χαλαρώστε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι στην αρχη θα ειναι μια χαρα...Μετα απο λιγο καιρο που το ''υγρο'' που θα εχει μεσα δεν θα αρχιζει να την παλευει απο τις τρελες θερμοκρασιες θα δουμε τι ψαρια πιανει.....ας επαιρνες την copper με τοσα λεφτα...

Link to comment
Share on other sites

Λογικά οποιοδήποτε 12άρι ανεμιστιράκι κάνει!

Καλά μην κράζετε τόσο πολύ την ψύξη και το παιδί, μπορεί να αποδειχθεί σκυλί στο τέλος. Δεν είναι πανάκεια η True χαλαρώστε.

ειχα δει στα σαιτ που εκανα δοκιμη οτι ειχαν ακομα εναν ιδιον της κορσαιρ. λες να παιρνει οποιονδηποτε?

καλη φαση αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι στην αρχη 8α ειναι μια χαρα...Μετα απο λιγο καιρο ποθ το ''υγρο'' που 8α εχει μεσα δεν 8α αρχιζει να την παλευει απο τις τρελες 8ερμοκρασιες 8α δουμε τι ψαρια πιανει.....ας επαιρνες την copper με τοσα λεφτα...

Μπορείς να μην βάζεις 8 σε παρακαλώ αντί για θ; Νομίζω στο έχουν ξαναζητήσει. Ένα πλήκτρο κάτω είναι δεν είναι τόσο δύσκολο. Είναι ενοχλητικό και δεν βοηθάει στις αναζητήσεις!

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τον Jim@kis για το πως θα συμπεριφερθει σε διαρκεια χρονου και για την αντοχη του υγρου που περιεχει.Παντως επειδη ακομα δεν τον ειδαμε Γιαννη τον βαφτισαμε,στο συγκεκριμενο site καποιοι χρηστες εχουνε δωσει αλλες εμπειριες για το συγκεκριμενο προιον σε σχεση με καποιους reviewers.

Tip:δειτε και τιμουλα σε $,ελληνικη undead αγορα :TD:

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι αληθεια οτι ακουγονται μπερδεμενα πραγματα για την Corsair...Αυτο το review που δινει ο φιλος που την βγαζει καλυτερη απο την ultra-120 το ειχα βρει κι εγω (ειμαι κι εγω στο ψαξιμο ψυκτρας)...Απο την αλλη ομως εχω αποφασισει να παω στην ultra-120 γιατι απλως πιστευω οτι καλυτερα ειναι να πας στη κορυφαια αεροψυξη παρα στη ''φτωχοτερη λυση'' υδροψυξης.Το νερακι θελει παραπανω χρηματα και καλη επιλογη κομματιων.Δε νομιζω οτι ενα τετοιο συστηματακι θα φτουρισει...

Link to comment
Share on other sites

Παντως ειναι αληθεια οτι ακουγονται μπερδεμενα πραγματα για την Corsair...Αυτο το review που δινει ο φιλος που την βγαζει καλυτερη απο την ultra-120 το ειχα βρει κι εγω (ειμαι κι εγω στο ψαξιμο ψυκτρας)...Απο την αλλη ομως εχω αποφασισει να παω στην ultra-120 γιατι απλως πιστευω οτι καλυτερα ειναι να πας στη κορυφαια αεροψυξη παρα στη ''φτωχοτερη λυση'' υδροψυξης.Το νερακι θελει παραπανω χρηματα και καλη επιλογη κομματιων.Δε νομιζω οτι ενα τετοιο συστηματακι θα φτουρισει...

σαν σκεψη εχει μια βαση. το θεμα ειναι οτι παρολο που την παραγγειλα ακομα δεν την εχει φερει το πλαισιο οποτε μπορει να το ακυρωσο. θα δω το σκεφτομαι.

Link to comment
Share on other sites

11 μέρες τώρα το σκέφτεσαι, πρόσεξε μην κάψεις καμιά ασφάλεια :hehe:

Σοβαρά τώρα,δοκίμασε το και αμα δεν σου αρέσει επέστρεψε το και πάρε μια True Black ή κάποια άλλη ψύχτρα :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κι εγω κατι ψλο:OT: ?

Στο site του πλαισιου στην Thermalright Ultra-120 eXtreme ''Συμβατή με Intel LGA1366 processors'', στην True Black και την True Copper οχι...Τι παιζει???

Παει να πει οτι οι συσκευασιες της Ultra εχουν μεσα το κit για LGA1366, ενω οι αλλες δυο οχι???Και αν ναι πως γινεται αυτο???

Link to comment
Share on other sites

μην καψει κανενα σκληρο...

το "αναμενεται συντομα" του πλαισιου μπορει να ειναι και του χρονου μη σου πω και το 2011.

πηρα τηλ μου ειπαν τελους αυγουστου.

Link to comment
Share on other sites

11 μέρες τώρα το σκέφτεσαι, πρόσεξε μην κάψεις καμιά ασφάλεια :hehe:

Σοβαρά τώρα,δοκίμασε το και αμα δεν σου αρέσει επέστρεψε το και πάρε μια True Black ή κάποια άλλη ψύχτρα :)

εγω το ψαχνω πολυ το πραγμα!!!

γι'αυτο κανω σπανια λαθος επιλογες.

αφου εχω το χρονο να το σκεφτω θα το εκμεταλευτω δεν τα πεταω τα λεφτα ετσι γιατι δυσκολα βγαινουνε.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.