Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Οχι δεν βγαζεις κανενα τζαμι απο τη θεση του. ;)

Μεσα εχει και οδηγιες αρκετα κατατοπιστικες αν δεις, εγω προτεινω και 2-3 βιντεακια απο youtube.

Πανω η ζελατινα εχει αλλη μια διαφανη που τη βγαζεις ωστε εκεινη η πλευρα να κατσει στο εσωτερικο του τζαμιου.

Παντως και ατελειες να εχεις στις ακρες δε θα σου χαλασει την εφαρμογη ακομα και με το συχνο ανεβοκατεβασμα του τζαμιου

Link to comment
Share on other sites

Α, είσαι Κρήτη. Μέχρι να έρθεις, δε βάζεις κάνα link με οδηγίες, αυτές που νομίζεις εσύ πιο κατατοπιστικές για τον άσχετο, μιας και το έχεις κάνει;

Επίσης και κάποια tips για να προσέξω, θα εκτιμηθούν. Μπορεί να βάλω ένα μόνος μου για δοκιμή.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που ξαναειδα τις οδηγιες, προκυπτει ενα προβλημα. Πρεπει να χωραει ανθρωπος στα πισω καθισματα για να μπει η ζελατινα στο πισω τζαμι. Oh well :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε, διακοσμητικά είναι τα πίσω καθίσματα;:haha::p

Φτου και ήθελα να καθίσω στο ένα εγώ και στο άλλο ο L1 να μας πας βόλτα...

Κοιτα, απ οσο εχω παρατηρησει, ειστε και οι 2 αρτιμελεις απο τη μεση και κατω. Οπως καταλαβαινεις, αυτο ειναι ενα προβλημα :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2661]spresv[/MENTION]

ANINOX - Τεχνολογίες

Δεν ξέρω πόσο θα σε χρεώσει, ξέρω όμως οτι χρεώνουν με το λεπτό που δουλεύει το μηχάνημα. Πάρε και ρώτα να είσαι σίγουρος.

Επίσης θες το σχέδιο σε cad :meeting:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι ενα ζητημα, καθως δεν εχω ιδεα απο cad. Φανταζομαι αν τους δωσω το σχημα σε καποιο χαρτι μεταφορας, εκει ειναι που θα μου παρουν το σκαλπ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω φτιαξει ακομη, πρπει να βγαλω το χταποδι που εχω τωρα για να το φτιαξω.

Για το δικο μου σχεδιο δεν υπαρχει τιποτα, αλλα για να παρεις μια ιδεα θα μοιαζει με αυτο (φανταζομαι καμια 30ρια ποντους σε μηκος)

UNAV022_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.