Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Τραγικό - τραγωδία!

Ειδικά αυτός που οδηγάει με ένα atos-ο-ειδές και το σηκώνει στις 2.

Οι μισοί δεν έπρεπε να έχουν δίπλωμα και οι άλλοι μισοί έχουν στήσει λάθος τα αμάξια :p

Link to comment
Share on other sites

Smart For Two Cdi.

ΔΕΝ ΚΑΙΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

Κάτι σε πιο οικογενειακό; :p

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] δεν είναι για μένα, άλλος αγοράζει και θέλω μια άποψη

Αλλά και να τα πουλούσα, θα έπαιρνα βίλλα, όχι αμάξι! :baby:

Link to comment
Share on other sites

Τι diesel καθημερινό αμάξι θα προτείνατε για budget max 15k;

opel corsa/astra

Mε την εκπτωση οσο το φπα λογικα και το αστρα ειναι χαλαρα εντος budget σου.

Σαν μειον ειναι οτι εχει τελη το αστρα ..(94Ε) εναντι του corsa που εχει μηδενικα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ωραια να εισαι ο Τσακωνας τελικα

Μπιατς τσιφ engineer μου σχεδιασε και εφτιαξε αλουμινενια θερμοασπιδα για να μπει μεταξυ εισαγωγης + πολλαπλης...Η ετοιματζιδικη κοστολογειται 50-60 ευρωνια, η μπιτσοασπιδα βγηκε... 5 ευρωνια...τσαμπα σπουδασα ,επρεπε να γινω αλουμινας...

Link to comment
Share on other sites

Suzuki baleno του 96 με 230000 χλμ (θελει μονο αλλαγη ιμαντα) τι να το κανω?να το δωσω σε μαντρα η να το βαλω σε κανα car.gr μπας και το δωσω εκει?ποσο να πιανει αραγε?χιλιαρικο φτανει?:p

Link to comment
Share on other sites

Suzuki baleno του 96 με 230000 χλμ (θελει μονο αλλαγη ιμαντα) τι να το κανω?να το δωσω σε μαντρα η να το βαλω σε κανα car.gr μπας και το δωσω εκει?ποσο να πιανει αραγε?χιλιαρικο φτανει?:p

Suzuki Baleno '96 - € 1.200 EUR - Car.gr

Link to comment
Share on other sites

λολ ακριβως ιδιο με το δικο μου!

αρα εχω ελπιδα :p

θελω να το δωσω,να δωσω και το παπι και να παρω η ενα 250αρι(λεω η κανα νιντζα η sym wolf) για την πολη η κανα 650αρι(versys η er6) για να κρατησει το αλλο αποκλειστικα ο αδελφος μου

Link to comment
Share on other sites

λολ ακριβως ιδιο με το δικο μου!

αρα εχω ελπιδα :p

θελω να το δωσω,να δωσω και το παπι και να παρω η ενα 250αρι(λεω η κανα νιντζα η sym wolf) για την πολη η κανα 650αρι(versys η er6) για να κρατησει το αλλο αποκλειστικα ο αδελφος μου

Απο νιντζα Ζ750 κλπ μακρια αν τα κανεις 3κ βρισκεις verys που απλα δεν θα θες να κατεβεις απο πανω :T:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.