Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Τον Ζακύνθου τον είχα πετύχει πάντως με SMART.

Προσωπικά πίσω από κλειστά φορτηγά γύρω στα 30-40 μέτρα αισθάνομαι πάρα πολύ ασφαλής, ιδίως στην Πατρών, διότι θα πέσουν όλα τα συντρίμια πάνω του κι εγώ θα τη γλιτώσω από πίσω.

Από τα 90 το αμάξι μου φρενάρει περίπου στα 35 μέτρα, βάλε και 10 μέτρα λόγω οδηγού με τυρόπιτα που μιλάει στο κινητού κλπ. = και σε ντουβάρι να πέσω, προλαβαίνω να φρενάρω.

Επίσης έχω χρησιμοποιήσει νταλίκες / πούλμαν σε:

1. ομίχλη

2. χιόνι/πάγο κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο "supercar" που εχω δει ειναι μια DBS. Βασικα την ειδα για λιγο, και ας τρεχαμε με ~180km/h ;p

Την προλαβα, παλι για λιγο, και για φωτογραφια στα διοδια, αν τη βρω θα την ανεβασω...

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που η τιμή είναι συζητήσιμη...:pFord Sierra COSWORTH '94 - € 85.000 EUR (Συζητήσιμη) - Car.gr
Λίτρα/100χμ: 2 (Εντός)/4 (Εκτός)/3 (Μικτό)
Επικοινωνία

omar

ΝΙΚΑΙΑ 18450

Φαίνεται πραγματικό:p

Link to comment
Share on other sites

Με την κριση που επικρατει,καινουρια διλιτρα μεταχειρισμενα πωλουνται σε τιμες ξεφτιλα (ειδα 2λιτρο ροκκο με ηλιοροφες dsg με 19.000) ,και αυτος νομιζει οτι θα παρει χρημα για το κοντραμαξο...

Link to comment
Share on other sites

εαν δεν ειναι fake η αγγελια

ειναι στανταρ τυπογραφικο λαθος

8500 μαλλον εννοουσε, καπου εκει παιζουν (και πολλα ειναι)

πλακα ειχε και το πρασινο δερματινο σαλονι (που προφανως καποτε ηταν μαυρο και πρασινο κατεντησε)

α ρε Ομαρ....

Link to comment
Share on other sites

Με την κριση που επικρατει,καινουρια διλιτρα μεταχειρισμενα πωλουνται σε τιμες ξεφτιλα (ειδα 2λιτρο ροκκο με ηλιοροφες dsg με 19.000) ,και αυτος νομιζει οτι θα παρει χρημα για το κοντραμαξο...

Δέν υπάρχει περίπτωση ένας λογικός άνθρωπος να ζήταγε στα σοβαρά 85k για ένα sierra cosworth...

Μήν είσαι ασεβείς για το 'κοντράμαξο', έχουν μεγαλώσει γενιές και έχουν περάσει ικανά χέρια απο πάνω τους και πάνω απο σβέλτα αυτοκίνητα της εποχής του και της κατηγορίας του.

ps εκέι δεν είχε abs esp dsg wtf omg 3lol που κάνουν σήμερα την κάθε Μαρία να νομίζει οτι είναι ο Σουμάχερ...

ps2 ούτε έπαιζε τσαρούχωμα στα φρένα πάνω στην στροφή με το ένα χέρι στο τιμόνι και το άλλο στο μπόυτι τις biatch :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.