Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

το αμαξι που δειχνει ο ακης, χωρις να το εχω δει βεβαια, παιζει σοβαρα να εχει φαει κολωνα οδηγου, και αν παιζει, παιζει να εχει φαει και ουρανο.

Ναι φτιαχνεται, το ερωτημα ειναι ποιος το εμπιστευεται..

Link to comment
Share on other sites

ας μου πει όποιος ξέρει που θα βρούμε ζάντες αλουμινίου 5Χ110 17άρες 5άκτινες με σχετικά καθαρές γραμμές.

π.χ.

elbrus104

elbrus_104_bmic_ci3_l.jpg

OZ hydra

oz_hydra.jpg

δεν θέλω noname ζάντες που θα σπάσουν στη 1η λακούβα αλλά μη ξεφύγουμε και στα λεφτά.ψάχνω online eshop ευρώπη αλλά δεν έχω ιδέα.

Link to comment
Share on other sites

το αμαξι που δειχνει ο ακης, χωρις να το εχω δει βεβαια, παιζει σοβαρα να εχει φαει κολωνα οδηγου, και αν παιζει, παιζει να εχει φαει και ουρανο.

Ναι φτιαχνεται, το ερωτημα ειναι ποιος το εμπιστευεται..

Τίποτα απ αυτά δεν έχει πάρει ;)

Link to comment
Share on other sites

ας μου πει όποιος ξέρει που θα βρούμε ζάντες αλουμινίου 5Χ110 17άρες 5άκτινες με σχετικά καθαρές γραμμές.

δεν θέλω noname ζάντες που θα σπάσουν στη 1η λακούβα αλλά μη ξεφύγουμε και στα λεφτά.ψάχνω online eshop ευρώπη αλλά δεν έχω ιδέα.

http://www.topgear.co.uk/acatalog/17__TD_Alloy_Wheels_&_Tyres.php

http://www.tirerack.com/upgrade_garage/WheelSearch.jsp?autoMake=Saab&autoModel=9-3+Aero+2.0T+Sedan&autoYear=2004&autoModClar=With+Metal+Valve+Stems

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

ελεινη στουκα στη κηφισου στο ρευμα προς πειραια,κοντα στη πρωτη εξοδο,ενα civic νομιζω ειχε διαλυθει τελειως.

η μηχανη ειχε φυγει ολοκληρη και ηταν 15 μετρα πιο περα,η μπαταρια καμια 80ρια πιο μπροστα,και καθως περασα απο διπλα ο μισος γρυλος ηταν στα αριστερα μου και ο αλλος μισος στα δεξια:giveup:

απ οτι ειδα δεν ειχε τραυματισμο.εκπλησσομαι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.