Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Γερό στούκο στην Λαυρίου στα Γλυκά Νερά(Στα πρώτα φανάρια που έχει από Σταυρό) ακριβώς μπροστά στην Mazda που πήρα το αυτοκίνητο.Εμπλεκόμενα 3 αυτοκίνητα.Τα 2 ολική.

Φωτογραφίες δεν υπάρχουν για ευνόητους λόγους.....

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι με αυτα τα εκφυλα σορτσακια :-O που ξεπεταγονται απο παντου,δεν θελει και πολυ να καρφωθεις σε κανα τοιχο/κολωνα/μπροστινο και να σε βγαλει ο Ακης στο internet :slap:

Link to comment
Share on other sites

τα καλοκαιρια παντα η οδηγηση γινεται δυσκολοτερη....ε ρε φιλε βλεπεις στην σταση του λεωφορειου το ξανθο που να κοιταξεις δρομο :( . Ασχετο αλλα πηγα χθες στην D1 TROPHY Αφιδνες . Καλη φαση ηταν drift αγωνες και λοιπα.ειχε ερθει κανας καγκουρας απο εσας?

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι με αυτα τα εκφυλα σορτσακια :-O που ξεπεταγονται απο παντου,δεν θελει και πολυ να καρφωθεις σε κανα τοιχο/κολωνα/μπροστινο και να σε βγαλει ο Ακης στο internet :slap:

Εχει τρακαρει ο κολλητος, οποτε οτι διαδρομες κανουμε, οδηγω εγω. Μονιμη ατακα "εσυ οδηγα μην καρφωθουμε πουθενα, βλεπω εγω" :haha:

Link to comment
Share on other sites

τι να πω! στο γυμναστηριο και στην οδηγηση οι γκομενες για εμενα σα να μην υπαρχουνε. οχι και να σκοτωθουμε κιολας για ενα σορτς :)

για το περιεχομενο φιλτατε.. για το περιεχομενο...

οχι για το περιτυλιγμα...

και ειναι μερικα που οντως ενα προφυλακτηρα τον αξιζουν τα ατιμα

τωρα στο γυμναστηριο

περαν του να φυγεις απο κανενα διαδρομο

ή να κολλησεις σε κανενα μηχανημα μ καλη θεα μεχρι να το καψεις...

δεν βλεπω αλλο κινδυνο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για το περιεχομενο φιλτατε.. για το περιεχομενο...

οχι για το περιτυλιγμα...

και ειναι μερικα που οντως ενα προφυλακτηρα τον αξιζουν τα ατιμα

τωρα στο γυμναστηριο

περαν του να φυγεις απο κανενα διαδρομο

ή να κολλησεις σε κανενα μηχανημα μ καλη θεα μεχρι να το καψεις...

δεν βλεπω αλλο κινδυνο

Φανταζεσαι να κανεις μπαρα με πολλα κιλα χωρις spot να περασει απο διπλα σου κανενα ξεκωλο και να σου μεινει η μπαρα στο στηθος?

Link to comment
Share on other sites

γυναικες οδηγοι = ο χαρος βγηκε παγανια

αποτελεσμα γυναικειας μλκι@ς

http://img17.imageshack.us/img17/2387/image132k.jpg

:TD:

και κατι ασχετο

παρτε και ενα σουπριδι που εχω δει 2-3 φορες στη μεσογειων.

http://img36.imageshack.us/img36/741/image115h.jpg

Έγινε επεξεργασία από Kostas007
Link to comment
Share on other sites

παρότι άδειασε η Αθήνα μπορώ να πω οτι η τροχαία κάνει καλά τη δουλειά της.......μέσα στο κατακαλόκαιρο και τη ζέστη τα παλικάρια στήνουν μπλόκα και αλκοτέστ παραλιακή και Ψυρρή.

στην αρχή της Ποσειδώνος σταμάτησαν ένα φτιαγμένο honda civic και ξήλωναν πινακίδες (κατά τις 3μιση το πρωί χθες) και εγώ πέρασα αλκοτέστ Κουμουνδούρου στις 4.Φυσικά ήμουν νηφάλιος και το μηχανάκι κατέγραψε μόνο μια κρέπα από new deli (τα αλκοόλια είχαν φύγει κανα 2ωρο πριν) :to_pick_ones_nose:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.