Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Frankenstein τελος. :p

Σας παρουσιαζω το τερατούργημα με ονομασία R14 350SX

:flex::haha:

Με αυτή την πινακίδα, το προστιμάκι είναι ευκολάκι :o

Έγινε επεξεργασία από RootX
Μην κάνετε quote pics λέμε :P
Link to comment
Share on other sites

Με εχουν σταματήσει 2-3 φορές για "τυχαίο" ελεγχο... Μου έχουν πει και για την πινακίδα αλλα επειδή η μπροστινή μου ειναι πιο στραπατσαρισμένη και απο τα μούτρα του Σημίτη τους λεω "ρε παιδιά, κριμα ειναι, φρεσκοβαμμενο αμαξι" κλπ[ κλπ ποιηματα και την γλυτωνω (ως ώρας :p).

Παντως ασχετα απο αυτο που φαίνεται, το αυτοκόλλητο που εχω βαλει ειναι 3M reflective οποτε αν πέσει φως επάνω του ειναι αντίστοιχο με της πινακίδας.

3M-uscg-wht-bg.jpg

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

Με εχουν σταματήσει 2-3 φορές για "τυχαίο" ελεγχο... Μου έχουν πει και για την πινακίδα αλλα επειδή η μπροστινή μου ειναι πιο στραπατσαρισμένη και απο τα μούτρα του Σημίτη τους λεω "ρε παιδιά, κριμα ειναι, φρεσκοβαμμενο αμαξι" κλπ[ κλπ ποιηματα και την γλυτωνω (ως ώρας :p).

Παντως ασχετα απο αυτο που φαίνεται, το αυτοκόλλητο που εχω βαλει ειναι 3M reflective οποτε αν πέσει φως επάνω του ειναι αντίστοιχο με της πινακίδας.

3M-uscg-wht-bg.jpg

Καλα κανεις Μητσο'μ, ετσι και αλλιως παντελως αχρηστη η μπροστινη.

Αν γινει οτιδηποτε, σαν πως βλεπει κανεις τη μπροστινη ?

Την πισω βλεπεις ΚΑΙ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ προλαβεις :hehe:

ΥΓ καλοταξιδο :T:

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις Μητσο'μ, ετσι και αλλιως παντελως αχρηστη η μπροστινη.

Αν γινει οτιδηποτε, σαν πως βλεπει κανεις τη μπροστινη ?

Την πισω βλεπεις ΚΑΙ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ προλαβεις :hehe:

ΥΓ καλοταξιδο :T:

Αν μιλας για μπλοκο (για ταχυτητα ή οτιδηποτε) ειναι "εκπαιδευμενοι" και την βλεπουν την μιση μπροστα και τη μιση πισω. Φιλος το εμαθε the hard way προσπερνοντας μπλοκο με... πολλα.

Link to comment
Share on other sites

πετυχα χτες στην εθνικη μια M3 E46... απο τοτε που βαλα προγραμμα πρεπει να μειωθηκε η μυωπια μου, τον εβλεπα συνεχεια πολυ κοντα μου...

ποσα αλογα ειναι πλεον το τσακοναμαξο? 0-100?

εχω χασει επεισοδια :p

Link to comment
Share on other sites

εχεις μετανιωσει που δε το πηρες dsg?

οχι. Αμα δεν κυνηγας τα τελευταια δευτερολεπτα ροπη εχει και 7/10 φορες δεν ειναι απολυτως απαραιτητο να κατεβασεις (πολυυυ χαλαρα κανεις ταξιδι με 6η συνεχεια και καμποσα)... Απο την αλλη ναχεις εναν υπερπεριπλοκο υπερευαισθητο μηχανισμο που κανεις στην ελλαδα δεν ξερει να τον φτιαξει αν γινει η λαμακια, ειναι λιγο αγχος φανταζομαι.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]

Αν ανοιξεις απο πολυ χαμηλα -με προγραμμα- καμια 4η/5η τερμα γκαζι παιζει να σου πεταξει κανενα λαμπακι?

γενικα αποφευγω να ανοιγω με αυτον τον τροπο γιατι θα την ακουσει ο συμπλεκτης. το πιο συνηθισμενο ειναι 2.500/3.000-7.000 να ακουσω μιλτιαδη και μεχρι στιγμης καλα παει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.