Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

1. Το καημένο το φόρντ, του έδωσε και κατάλαβε. Ωραία έμπαινε, ήθελε όμως περισσότερη δύναμη για να το κρατάει και να βγαίνει και ωραία.

2. Ο τύπος με τη λότους πρωτάρης;

3. 2 φορές του έφυγε η λότους, 2 φορές ερχόταν κομμάτια το φορντ από πίσω. Επικίνδυνο αυτό.

4. Ξέρει κανείς καμιά πληροφορία, αν μπορεί να πάει ο καθένας καθημερινή και να μπει στα Μέγαρα με το αυτοκίνητό του; Τα δικά μου τελευταία νέα λένε ότι δε γίνεται.

Μόνο όταν υπάρχει open day ή να λάβεις μέρος σε κάποια διοργάνωση track day.

Link to comment
Share on other sites

1. Το καημένο το φόρντ, του έδωσε και κατάλαβε. Ωραία έμπαινε, ήθελε όμως περισσότερη δύναμη για να το κρατάει και να βγαίνει και ωραία.

2. Ο τύπος με τη λότους πρωτάρης;

3. 2 φορές του έφυγε η λότους, 2 φορές ερχόταν κομμάτια το φορντ από πίσω. Επικίνδυνο αυτό.

4. Ξέρει κανείς καμιά πληροφορία, αν μπορεί να πάει ο καθένας καθημερινή και να μπει στα Μέγαρα με το αυτοκίνητό του; Τα δικά μου τελευταία νέα λένε ότι δε γίνεται.

Γράφει στα σχόλια οτι μία φορά του έσβησε η λότους και οτι ήταν 2 λήψεις απο διαφορετική κάμερα.

Επίσης λέει ο Μοντέος οτι ήξερε μέχρι που θα φτάσει το αμάξι και οτι την λότους την είχε δει πριν μπει στην στροφή.

Link to comment
Share on other sites

1. Το καημένο το φόρντ, του έδωσε και κατάλαβε. Ωραία έμπαινε, ήθελε όμως περισσότερη δύναμη για να το κρατάει και να βγαίνει και ωραία.

2. Ο τύπος με τη λότους πρωτάρης;

3. 2 φορές του έφυγε η λότους, 2 φορές ερχόταν κομμάτια το φορντ από πίσω. Επικίνδυνο αυτό.

4. Ξέρει κανείς καμιά πληροφορία, αν μπορεί να πάει ο καθένας καθημερινή και να μπει στα Μέγαρα με το αυτοκίνητό του; Τα δικά μου τελευταία νέα λένε ότι δε γίνεται.

η λοτους (μηχανη πισω κλπ) δεν ειναι και το πιο ευκολο αυτοκινητο στον κοσμο...

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται αυτό!:)

Μετα χαρας λοιπον!

Χτες εφτιαξα για το δικο μου αυτοκινητο το dump tube για το external wastegate. Δεν ειναι κατι πολυπλοκο, απλα βγηκαν συμπαθεις οι κολλησεις και το τραβηξα μια φωτο.

DSC_0118_zps9ed180c4.jpg

Επισης, πριν κανα μηνα εφτιαξα για ενα Nissan Sunny GTi-R ενος φιλου ενα front pipe (κομματι απο το downpipe μεχρι και πισω απο το σαζμαν κλπ), με σκοπο να βγει στο πλαι με ή χωρις καζανι. Πρωτη φωτο χτισμενο και πονταρισμενο κομαμτι-κομματι πανω στο αυτοκινητο, δευτερη (σχεδον) ετοιμο να μπει πανω.

621279_4822827255216_534849415_o.jpg

77792_4822848655751_2118816455_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ηλίθιοι παίζει να 'ναι;

Πάντως εδώ στο Ρομανία από διάβαση χωρίς φανάρι περνάω κανονικά χωρίς καν να κοιτάξω, ξέρω ότι θα σταματήσουν. Αλλά αν τύχει και περάσεις διάβαση με κόκκινο, αυτός που έρχεται θα σε πατήσει ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΓΚΑΖΙ :fie::fie:

Link to comment
Share on other sites

Εχω συναντήσει και στην Ελλάδα κάτι τέτοια ζώα, και πάντα απορώ, (ειδικά όταν είμαι με το τζιπ), καλά ρε μαλα*** αν ΔΕΝ σε δώ και ΔΕΝ φρενάρω, και σε λιώσω, ΠΟΙΟΣ θα βγει χαμένος απο την ιστορία αυτή??

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ηλίθιοι παίζει να 'ναι;

Russsian insurance scam σου λεει κατι? ;)

Πανε για το χρημα bro .

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] αυτο που λες το συνανταω καθημερινα με τους ποδηλατες.Νο hard feelings για τους συμφορουμιτες

ποδηλατιστες αλλα το θεωρω uber ******* επειδη εχεις ποδηλατο και ξερεις οτι ΔΕΝ θα φας κληση να περνας

το φαναρι με κοκκινο.

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.