Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Εννοείται!! Μα και εσύ πήγες και πέτυχες την ALPINA!!!

Μα τί τιμή είναι αυτή!!!!! :-O(το παίρνεις και μετά σε αρμέγει η εφορία)

Υπερβολες...

1320ε τελη, 750e εκτακτη εισφορα και 18κ τεκμηριο! :hehe:

Έγινε επεξεργασία από csaris
Link to comment
Share on other sites

Μετατροπη λογικα ναι.

Επισης το τιμονι στα ματια μου φενεται ποιο καινουριο (για Ε46 νμζ) ισως εχει φαει καμια στουκα και εχει ανηξει αεροσακος (λεμε τωρα δε ξερω αν λεω μπαρουφες).

Σημερα επλινα το δικο μου επιτελους εχει μπιχλα σκονης/χωματα :ρ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χτες που γύρναγα από δουλειά με το C3, ήμουν αριστερή με 110~ και εκεί που ετοιμαζόμουν να μπω μεσαία και μετά δεξιά, βλέπω μια mercedes C στο πλάι μου....

Τι ωραίο ήχο που έχει το C63 AMG ..... έλιωσα....

Άι λάικ...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε αν υπάρχει κάπου που να μπορώ να απευθυνθώ για αυτόν τον "καλό" γείτονα?
μουντζουρώνεις λίγο τον προφυλακτήρα σου παρκάρεις πίσω του και ακουμπάς απαλά πάνω στον κοτσαδορο του. Μετά 100 ή 112. Αν είναι παράνομος (όπως φαίνεται) ασ' τον να τραβιέται.

Παρόμοιος γάντζος σε RAV4 μου είπαν ότι δεν είναι παράνομος γιατί ήταν πιο "μέσα" από την ρεζέρβα. Έχει πιο φαρδιά ρόδα πίσω το RAV4.

Link to comment
Share on other sites

μουντζουρώνεις λίγο τον προφυλακτήρα σου παρκάρεις πίσω του και ακουμπάς απαλά πάνω στον κοτσαδορο του. Μετά 100 ή 112. Αν είναι παράνομος (όπως φαίνεται) ασ' τον να τραβιέται.

Παρόμοιος γάντζος σε RAV4 μου είπαν ότι δεν είναι παράνομος γιατί ήταν πιο "μέσα" από την ρεζέρβα. Έχει πιο φαρδιά ρόδα πίσω το RAV4.

Ευχαριστώ. Ο συγκεκριμένος προεξέχει, αλλά λίγο.

Μα συγνώμη, αν πληρώνεις επασφάλιστρο για τον κοτσαδόρο σου, από όσο ξέρω ΔΕΝ είσαι παράνομος.

Δηλαδή πληρώνωντας αυξημένα ασφάλιστρα μπορείς να τον νομιμοποιήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.