Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Κι εγώ ζηλεύω!

Σήμερα πήγα πάλι για μπάνιο. Αυτή τη φορά όμως πήγα πολύ αργά, κάτι με είχε πιάσει και δεν ήθελα να χαλάσω βενζίνη. Εθνική οδό με 100 και παραλιακή με 80.

Πλάκα είχε! Ειδικά όταν κοίταζα τη βελόνα του καταναλωσίμετρου να δείχνει κάτι 4-5lt/100km! Μάλλον θα το ξανακάνω!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1085]sotiris[/MENTION] αν σου περισσευουν 5-6 χιλιαρικα, ευχαριστως να ερθεις να τρεξεις :pBritcar

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] μεθεπομενο ΣΚ, 21-23. Quali Παρασκευη, αγωνας Σαββατο μεσημερι με Κυριακη μεσημερι. Μλκ, κανονισε να μην ερθεις, θα σε σοδομισω πολυ ασχημα.

Για την ιστορια, φετος θα παιξει η περυσινη BMW (5πορτη καροτσα E46 330D) αλλα με Ε46 Μ3 μοτερ εκκεντροφορατο κλπ, με body kit και λοιπα αεροδυναμικα απο το GTR.

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα απο το ups μου τις μπαταριες γιατι τα εχουν φτυσει.εχει 2 12βολτες yuasa.τις μετρησα και η μια ηταν γιοκ γιατι εδινε 10,7 ενω η αλλη ηταν στα 12,7.μιας και θα τις αλλαξω και τις 2 την μια που φαινεται να ειναι οκ μπορω να την βαλω στο παπακι μιας και τα εχει ψιλοφτυσει και εκεινη?

φανταζομαι οτι απο χωρητικοτητα αυτη του ups θα ειναι και πιο μεγαλη απο αυτη που εχει το παπακι απο μονο του.

η μπαταρια απο το ups ειναι η yuasa npw45-12

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2661]spresv[/MENTION]

Διαμονή πού και πόσο?

Αν έρθω θα είναι ή Παρασκευή βράδυ ή Σάββατο πρωί μέχρι Κυριακή.

Δουλειά γαρ.

Τηλεφακό έχεις?

Κανένα πασο θα έχουμε για πιτς?

Link to comment
Share on other sites

Εβγαλα απο το ups μου τις μπαταριες γιατι τα εχουν φτυσει.εχει 2 12βολτες yuasa.τις μετρησα και η μια ηταν γιοκ γιατι εδινε 10,7 ενω η αλλη ηταν στα 12,7.μιας και θα τις αλλαξω και τις 2 την μια που φαινεται να ειναι οκ μπορω να την βαλω στο παπακι μιας και τα εχει ψιλοφτυσει και εκεινη?

φανταζομαι οτι απο χωρητικοτητα αυτη του ups θα ειναι και πιο μεγαλη απο αυτη που εχει το παπακι απο μονο του.

η μπαταρια απο το ups ειναι η yuasa npw45-12

Πως θα καταφέρεις να βιδώσεις τους ακροδέκτες στα φισάκια;

Link to comment
Share on other sites

Πως θα καταφέρεις να βιδώσεις τους ακροδέκτες στα φισάκια;

ε ολο και καμια πατεντα θα κανω,δεν ειναι εκει το θεμα μου.στην τελικη ανοιγω τρυπες στους ακροδεκτες της μπαταριας

Link to comment
Share on other sites

ε ολο και καμια πατεντα θα κανω,δεν ειναι εκει το θεμα μου.στην τελικη ανοιγω τρυπες στους ακροδεκτες της μπαταριας

Αν έχεις μίζα παίζει να λιώσουν η να πάρεις φωτιά. Δεν είναι για πολλά αμπέρ

Link to comment
Share on other sites

@spresv

Διαμονή πού και πόσο?

Αν έρθω θα είναι ή Παρασκευή βράδυ ή Σάββατο πρωί μέχρι Κυριακή.

Δουλειά γαρ.

Τηλεφακό έχεις?

Κανένα πασο θα έχουμε για πιτς?

Περυσι μειναμε στο Premier Inn στα 5 λεπτα απο την πιστα, καποιοι αλλοι της ομαδας ειχαν μεινει σε ενα αλλο πιο μακρια, αλλα δεν εχω ΚΑΜΙΑ ιδεα για τιμες κλπ. Αν ειναι να ερθεις Σαββατο, δε χρειαζεται καν να κλεισεις ξενοδοχειο, θα εισαι βλαμμενος αν φυγεις το βραδυ του αγωνα :p. Εγω περυσι την επεσα λιγες ωρες το βραδυ στο αυτοκινητο και ημουν κομπλε.

Τηλεφακο εχω Tamron f2.8 70-200 και ελεγα να δανειστω και ενα teleconverter του [MENTION=4802]PetrosD[/MENTION], αλλα δεν το ξερει ακομα (oh, wait :p). Team pass σου φτανει βλακεντιε? :upside:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.