Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Μετα το Διακοφτο , προς Αθηνα, εχει 2 μεγαλες ευθειες. Επισης υπαρχουν στροφες στις οποιες ειναι ολοκαινουργιο το οδοστρωμα και οι κλισεις ειναι αψογες. Εκει το πατησα και το ευχαριστηθηκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετα το Διακοφτο , προς Αθηνα, εχει 2 μεγαλες ευθειες. Επισης υπαρχουν στροφες στις οποιες ειναι ολοκαινουργιο το οδοστρωμα και οι κλισεις ειναι αψογες. Εκει το πατησα και το ευχαριστηθηκα!!!

Αν καταλαβα καλα μιλας για τον παλιο δρομο, χωρις διαζωμα κλπ. Αν ειναι ετσι τοτε χρειαζεται πολλη προσοχη. Κυριως για τους αλλους οδηγους :p

Μη το λες έτσι απότομα, γιατί μπορεί να θίγεις μερικούς και να σου την πούνε.:whistle2:

Ακομα το θυμασαι? Εχουν κι αυτοι το δικιο τους :red:

Link to comment
Share on other sites

Βρειτε απο τι αμαξι ειναι και κερδιστε την :p

http://i.imgur.com/MqoZM.jpg

hint : εχει αρκετες επικαθησεις

Αυτό είναι επικαθίσεις; Πάρε εδώ.

Mini Cooper R56 (EP6DTS)

IMG_1300.jpg

Peugeot 207 Rallye(EP6DT)

Peugeot_1_6_THP_combustion_residues3.jpg

Scirocco 1.4TSI

p7210112.jpg

AUDI RS4

Intake_valves.jpg

carbon.jpg

Link to comment
Share on other sites

mazda2?

mazda 2 και μηχανικά προβλήματα απλά does not compute.

δεν το ειπα τωρα ;)

Eιναι αυτο που ειπε ο Ακης.

FSI.

Ακη την θες να στην στειλω? :p

Δεν το είχα δεί ούτε γω το hint όταν απάντησα(στο email που μου ήρθε δεν υπήρχε τουλάχιστο). Απλά ήταν το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό με την αγάπη που έχω στα VW :p

Μπα τι να την κάνω? στα σκουπίδια να κοιτάξω μία θα βρώ πολλές :p

Link to comment
Share on other sites

στα ποσα χλμ αρχιζουν τα προβληματα? περιπου...

δεν ειναι οτι θαχεις καποιο ΤΡΑΓΙΚΟ καταστροφικο προβλημα, αλλα απλα θαναι πεσμενη η αποδοση κλπ... γενικα πρεπει να αποφευγεις να λειτουργεις τον κινητηρα σε πολυ χαμηλες στροφες και καλο ειναι να τρωει συχνα 4αρες και 5αρες...

καλυτερα να παρεις ποδηλατο παντως, να μην πληρωνεις και λαστιχα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.