Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Βρε πως αλλάξαν οι καιροί.....

Φίλος με ρώτησε να κάνουμε τράμπα ζάντες...να μου δώσει 18άρες OZ επειδή καίει το toledo και να του δώσω 16άρες μαμά group vag...που φτάσαμε!

Kαι ποση οικονομια θα πετυχει 3ε το μηνα?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7521]alexgk[/MENTION]

έχω και από τα 2. τι θες να σου πω?

Βασικά για τι κατηγορία αυτοκινήτου ?

Ενδιαφέρεσαι για αγορά? Ή απλά θεωρητικό το θέμα?

Θεωρητικά φίλε μου, σκεφτόμουν αν συμφέρει το auris 1.8 υβριδικό ή κάποιο σε αντίστοιχα κυβικά ντίζελ.

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτινετε καμια καλη κουκουλα για VW GOLF μεχρι 60-70€. Εχει πολλα δεντρα, καλωδια και μπαλκονια με βλακες που πετανε μεχρι και γιουβετσι στη γειτονια μου.

Απλα διαβασα οτι πρεπει να εχει υφασμα εσωτερικα για να μην χαλασει το χρωμα.

Επισης προτινουν αυτο εδω για να φευγει η θαμπαδα απο κουτσουλιες, τι λετε αξιζει;

Όχι Άλλες Κουτσουλιές! - VWClub.GR Forum

12022011247.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτινετε καμια καλη κουκουλα για VW GOLF μεχρι 60-70€. Εχει πολλα δεντρα, καλωδια και μπαλκονια με βλακες που πετανε μεχρι και γιουβετσι στη γειτονια μου.

Απλα διαβασα οτι πρεπει να εχει υφασμα εσωτερικα για να μην χαλασει το χρωμα.

Επισης προτινουν αυτο εδω για να φευγει η θαμπαδα απο κουτσουλιες, τι λετε αξιζει;

Όχι Άλλες Κουτσουλιές! - VWClub.GR Forum

12022011247.jpg

για να φυγει η θαμπαδα σωστα, θες γυαλισμα με αλοιφαδορο...

ριξε και ενα κερωμα για προστασια και εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

αποριούλα.

Σήμερα, που πήγα μια αρκετά μεγάλη διαδρομή, άνοιξα λιγάκι το πριμερα στην αττική οδο (όχι πολύ, μαξ 150) αλλά ενώ πήγαινε ρολόι παρατήρησα οτι στο φρενάρισμα έτρεμε κάπως το τιμόνι (το τονίζω, μόνο στα φρενα, με γκάζι πήγαινε μια χαρά).

Που μπορεί να οφείται αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Δισκόπλακες, τακάκια.

Από χτες διαβάζω τις τελευταίες 10 σελίδες εδώ. Έλειπα και είχα χάσει επεισόδια. Έχω τόσα να γράψω, για τις autobahn, τους δρόμους, τους ποδηλατόδρομους, για το GT-R, για το Ford focus diesel 1.6 που είχαμε νοικιάσει (και το πρότεινε και κάποιος λίγες σελίδες πριν), για τα 5.2 λτ/100χμ που έβγαλε...

ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΜΗΤΣΑΡΑ!!

Επίσης Σταύρο!

Link to comment
Share on other sites

Στραβές δισκόπλακες...
Δισκόπλακες, τακάκια.

Από χτες διαβάζω τις τελευταίες 10 σελίδες εδώ. Έλειπα και είχα χάσει επεισόδια. Έχω τόσα να γράψω, για τις autobahn, τους δρόμους, τους ποδηλατόδρομους, για το GT-R, για το Ford focus diesel 1.6 που είχαμε νοικιάσει (και το πρότεινε και κάποιος λίγες σελίδες πριν), για τα 5.2 λτ/100χμ που έβγαλε...

ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΜΗΤΣΑΡΑ!!

Επίσης Σταύρο!

χμμ. τακάκια είναι αλλαγμένα πρόσφατα. δισκόπλακες ίσως, γιατί δεν εχουν αλλαχτεί εδώ και 12 χρόνια.

Προφανώς θέλουν αλλαγή ε ; (σιγά μη φτιάχνονται :p)

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτινετε καμια καλη κουκουλα για VW GOLF μεχρι 60-70€. Εχει πολλα δεντρα, καλωδια και μπαλκονια με βλακες που πετανε μεχρι και γιουβετσι στη γειτονια μου.

Αν θυμαμαι καλα εχουμε μια autoplus branded κουκουλα εδω και καμια 8αρια χρονια χρωματως γαλαζιο ανοικτο απαλο στο αγγιγμα υλικο και απο μεσα εχει σα σουεντ ενα πραμα ασπρο.

εχει τραβηξει ηλιους βροχες τα παντα ολα :T:

Link to comment
Share on other sites

Kαι ποση οικονομια θα πετυχει 3ε το μηνα?

Δεν ξερω τι βηματα καταναλωσης εχουν αλλα αυτοκινητα εγω τουλαχιστον ρωτωντας σε κατοχους ιδιου αυτοκινητυ με 18αρες αντι 19αρες πουχω , παιζουν και 1-1.5 λιτρο κατω μεση

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα την καταναλωση, χτες βραδυ Γαλατσι-ΕλΒενιζ-Γαλατσι ειχα μεση καταναλωση 6.1l/100km.

VW Golf V 1.6FSi με 16" ζαντες.

Για την κουκουλα τωρα, πηρα στην autoplus και την εχουν 80€

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FANISTELROOY
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.