Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Άμα δε σκορπίσει το μοτερ και βγάλει τα άλογα που θέλω, με 1030 κιλά που θα πάει με τα επιπλέον πράγματα, θα πηγαίνει καλά για αυτά που θα είναι. Μακάρι να πάνε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Θα παρεις αυτοκινητο 8ετιας με 180.000 χμ;;;

Ένα linkzor έβαλα μπρε πολυχρονεμένε, παράδειγμα είναι.

ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕ ΠΑΙΡΝΩ. Δε φαντάζεστε τι shitty δρόμοι παίζουν εδώ, ναι χειρότεροι από Ελλάδα κατα πολυ, καινούρια αμάξια αρχίζουν τα τριξίματα πάνω στον χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

ποσο βγαινει σε γιουρια??13Κ??

Τυλιξε μου 2 να ρθω να τα παρω..Συντηρηση my a$$ ...αμα χαλασει το ενα ..θα παρω το αλλο:hehe:

12.7k :hehe:

Έτσι σκέφτομαι κι εγώ. Άμα χαλάσει το πετάω και παίρνω κάνα moskvich ή κάνα wartburg... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

παιδια παντως το λεω ξανα για οποιον τον ενδιαφερει, στην Ελλαδα παιζουν πολυ φτηνα porsche, μην βλεπετε τιν τιμη που ζητανε, με αλλη τιμη το αγοραζουν. Τσεκαρετε και boxsterS που τα δινουν σκοτωμα!

Link to comment
Share on other sites

παιδια παντως το λεω ξανα για οποιον τον ενδιαφερει, στην Ελλαδα παιζουν πολυ φτηνα porsche, μην βλεπετε τιν τιμη που ζητανε, με αλλη τιμη το αγοραζουν. Τσεκαρετε και boxsterS που τα δινουν σκοτωμα!

Τι τιμές παίζουν ξέρεις Φίλε μου;

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

επεσα κοντα :p2001 W215 Mercedes CL600 CL500 CL55 Dark Wooden Shifter Shift Trim | eBay

Απορια, γιατι σε πολλα αυτοκίνητα υπαρχει επιλογη να απενεργοποιήσεις το αερόσακο του συνοδηγού? μηπως για τα παιδικά καθίσματα?

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.