Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Δεν το έβαλα για να στεναχωρήσω κανέναν, το έβαλα ως αντίλογο στα αντίστοιχα βιντεάκια που ανεβάζουμε κατά καιρούς και γελάμε, ξεχνώντας(ελπίζω προσωρινά) τους κινδύνους που κρύβονται πίσω από την απρόσεκτη/άμυαλη οδήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην γίνονταν αυτό (αν φορούσαν ζώνες) αλλά είχαν γερή πιθανότητα να πεθάνουν. Η όλη φάση αυτή με το saudi "drift" είναι ακριβώς ότι περιμένεις από άκρως απολίτιστους λαούς.

"The car's going what, 60 MPH?" μέσα στο άρθρο...με πολλά παραπάνω πήγαινε, τουλάχιστον 160 km/h (100mph) believe me :p , έχω φάει τούμπα με 80km/h και δεν τραβάς 550 περιστροφές στο έδαφος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έβαλα για να στεναχωρήσω κανέναν, το έβαλα ως αντίλογο στα αντίστοιχα βιντεάκια που ανεβάζουμε κατά καιρούς και γελάμε, ξεχνώντας(ελπίζω προσωρινά) τους κινδύνους που κρύβονται πίσω από την απρόσεκτη/άμυαλη οδήγηση.

Αυτό παραείναι ηλίθιο και απρόσεκτο, εξού και το σχόλιό μου και θέλω να πιστεύω / έχω δημιουργήσει την εντύπωση στο κεφάλι μου οτι τα παιδιά που διαβάζουν και συντηρούν το thread έχουν μια Α' οδηγική παιδεία. :)

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει το πριγκηπάτο δεν είναι τόσο κάτω :hehe:

Πρέπει να βάλω τη πουντάρα στο πριγκηπάτο, αλλά φοβάμαι με όλους τους άμπαλους με το άφθονο γκάζι, ακόμη και στα 100 μέτρα μαζεύουν επικίνδυνα χιλιόμετρα :p

Link to comment
Share on other sites

Και δεν προσπαθεις να σηκωθεις, μεχρι να ερθει καποιος ειδικος! Παντα καθομαστε κατω παιρνουμε βαθιες ανασες να δουμε εαν ο θωρακας μας ποναει και κουναμε ακροδαχτυλα κτλπ για καλο η κακο!

Link to comment
Share on other sites

καταναλωση στο παπι 2,3λτ/100!

3,53 λιτρα για 153 χλμ.αυτο και αν ειναι οικονομια :jester:

στο ερ6 απο την αλλη 12 λιτρα για 280 χλμ.4,5λτ/100

ντεμ,αυτη η κριση μας βαζει να δοκιμασουμε την οικονομικοτητα των οχηματων !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.