Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Φαντασου τι τρολλαρισμα μπορεις να κανεις με αυτο σε μ5-φερραρι...

0-270 λεει και full στοπ σε 600μ αυτο σε ελευθερη μετάφραση smells like τσαγιαζω veyron στο 400ρι και με περνάει αναγκαστικά ξανα στα φρένα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν κατάλαβα τι είπες με την άσφαλτο κλπ, does not compute, εγώ αναφέρθηκα στο προφίλ και όχι στην αλλαγή πελματος ή τη σκληρότητά του(πχ contintental vs bridgestone):kiss3:

τότε άλλο πράγμα έγραψα εγώ και άλλο πράγμα σχολίασες.

Το αν καταλαβαίνεις το όριο δεν έχει να κάνει με τι γίνεται μετά το όριο και πως αντιδράει το εκάστοτε προφίλ.

Το χαμηλό προφίλ είναι πιο άμεσο απ όλες τις απόψεις μέσα σε αυτές είναι και οι άμεσες αντιδράσεις.

2 different things.

Όταν στίνεις 1 αμάξι και το κάνεις πιο σκληρό με λιγότερες κλήσεις, δεν το κάνεις για να είναι πιο προοδευτικό στο όριο αλλά για να έχεις (και) την αμεσότητα στις κινήσεις του αμαξώματος με ότι αυτό συνεπάγεται στην προοδευτικότητα.

Link to comment
Share on other sites

Oi Ιάπωνες προτιμούν μέχρι στιγμής την ατμόσφαιρα στα μικρομεσαία κυβικά. Μήπως το κάνουν γιατί πιστεύουν πως μειώνεται η αξιοπιστία (αν μειώνεται, δεν ξέρω) με τη χρήση της τουρμπίνας; Μου κάνει εντύπωση που δεν βγάζουν μοτέρ με τούρμπο σε αυτήν την κατηγορία.

Link to comment
Share on other sites

550662_10150926147837859_818037858_9724045_2008253386_n.jpg

Almost there... :D :D :D

Αγορίνα δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά εκείνη τη ριμάδα την αριστερή σωλήνωση του IC άλλαξέ σε κάτι πιο στρωτό γιατί είναι κρίμα και άδικο με τόσο καλή δουλειά που έχει γίνει συνολικά. Άντε με το καλό να "στρώσεις" :whip:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς Διονύση μου ειναι μονόδρομος, γιατι εκει ακριβώς ήταν η μπαταρία, η οποία πήγε πλεον πίσω. Δεν εχει καθόλου χωρο για οποιοδήποτε αλλο σωλήνα ή μανούβρα του ίδιου, ουτε αριστερά ούτε δεξιά. :(

Link to comment
Share on other sites

Ρε guys, ψάχνω να βρω ενα βιντεάκι που είχε ανέβει εδω μεσα, με κάτι Αμερικάνους με κατι χρεπια 240SX που περναγανε με το πλάϊ απο το booth και μεσα ηταν η υπαλληλος της πιστας και της πετάγανε τα εισιτηρια/χρηματα. Ο [MENTION=3128]2cpu[/MENTION] ανεβάζει κατι τέτοιες καφρίλες, αλλα anyone? :p

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα αργά χτες από Ακρόπολις.

Ακόμα φτύνω καφέ !

Βρήκα σημείο στη 12η ειδική (Άρε google Earth τα σπας λέμε) όπου είχε μαμώ το θέαμα.

Αργό κατηφορικό με φουλ ανάποδο!

Και τελικά σε αυτό το σημείο το #141 αναποδογλυρισε 4-5 φορές έκανε και 2 πιρουέτες και προσγειώθηκε 30 μέτρα πιο κάτω!

Τζάμι λέμεεεε!!!!

Μετά πήγα γυμνό.

Εκεί που πήγα δεν έλεγε πολλά και η πρόσβαση ήταν δύσκολη και χρονοβόρα!

Ωραία ήταν ... τώρα για υλικό... αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.