Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

[MENTION=1891]Τζώρτζης[/MENTION]

Από εξάτμιση ανέβασε ένα videaki, θα τα σπάει ακόμα περισσότερο.:T:

Ήρθε η ώρα για θερμομόνωση γύρω απο την εξάτμιση, γιατί τώρα που καλοκαιριάζει, παίρνει φωτιά ο κ@λος μου:p

(κυρίως στο tunnel στο ύψος του σασμάν)

dba6e99a55505db3513d191628edf63f.jpg?1200685871

Any tips από κάποιους που έχουν δοκιμάσει;

Link to comment
Share on other sites

O Αιμίλιος που το είχε δοκιμάσει στο MX5(δεν ξέρω αν τον ξέρεις) τις πρώτες ώρες λειτουργίας του φώναζαν όλοι για φωτιά σε πρώτη φάση και σε 2η δεν έκανε τραγικά πράγματα. Ναι μεν διαφορά αλλά όχι κάτι τραγικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον ξέρω μαν, ωστόσο στο ΜΧ5 είναι το πάτωμα απείρως λεπτό εκεί και στην καμπίνα έχει την μοκετούλα και αυτό είναι. Λαμπαδιάζουν τα πάντα σε πάτημα, ακουμπάς την μοκέτα και καίει. Θα δείξει..

Το πολύ πολύ να βάλω κανένα καθαρό φύλλο χρυσού αλά F1.:hehe::hehe:

EDIT Τελικά έχω διαβάσει για το αμάξι του Αιμίλιου.

Έγινε επεξεργασία από Shadow Keeper
Link to comment
Share on other sites

@NTG tbh αυτο μου ήρθε με ειδοποίηση χθες και πήγα σημερα ΕΛΤΑ και το παρέλαβα :p

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] ααααααααα γυναικα που μαγειρεύει ΚΑΙ ξέρει απο αυτοκίνητα!! Εμένα θα παντρευτείς και οχι τον [MENTION=14956]uNick[/MENTION]. :p

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] ντροπή σου... σε ξεπέρασε και σε μαντεψιά... :p

Έγινε επεξεργασία από LevelOne
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] ααααααααα γυναικα που μαγειρεύει ΚΑΙ ξέρει απο αυτοκίνητα!!

[MENTION=12156]Lakisss[/MENTION] ντροπή σου... σε ξεπέρασε και σε μαντεψιά... :p

Για Air flow meter το κόβω:hmm:

και τι δουλειά κάνει είπαμε το Air flow meter Αγάπη?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.