Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Σωτήρη, πριν κοιτάξω ολα που λες, να πω για το καμπριο κάτι.

Προσοχή στο Αγγλία με τα κάμπριο γιατι λόγο καιρού δεν τα ανοίγουν ΠΟΤΕ σχεδόν και οι κουκούλες είναι "κολλημένες" πάνω με αποτέλεσμα οι κλειδώσεις του υφάσματος να μην είναι ότι καλύτερο.

αν κάνει λογική αυτό που λέω!!

406 κουπέ μου αρέσει αλλά είναι με 1.000.000 μιλια?

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαινω ανέμελος απο τη σχολη να παω προς το σπιτι και ακούω πισω μου εναν γαματο ηχο και λεω " ωπ...καμια μπεμπα θα ειναι..."

Ε περναει απο διπλα ενα μαυρο bmw x5 Hamann οίκου....:dance3::inlove:

[ame]

[/ame] με παρόμοιο ηχο(λιγο ποιο βαρύ)...

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

ok, that was quick... Θέλω χάρη απο γνώστη του αντικείμενου απο Θεσ/νικη... ενδεχεται να εχω βρει μια 3071R (ατιμοι τι μου κανατε) αλλα θελω καποιον να της ριξει μια πρωτη ματια για τζόγους κλπ; Ποιο καλό παιδάκι ειναι Σαλονίκη και γκαζιάρης; [MENTION=3128]2cpu[/MENTION] :hang3:

ελα ?ποιος? :p θες να παω να την δω?

σφυρα οτι θες.:T:

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη, πριν κοιτάξω ολα που λες, να πω για το καμπριο κάτι.

Προσοχή στο Αγγλία με τα κάμπριο γιατι λόγο καιρού δεν τα ανοίγουν ΠΟΤΕ σχεδόν και οι κουκούλες είναι "κολλημένες" πάνω με αποτέλεσμα οι κλειδώσεις του υφάσματος να μην είναι ότι καλύτερο.

αν κάνει λογική αυτό που λέω!!

406 κουπέ μου αρέσει αλλά είναι με 1.000.000 μιλια?

100.000 έχει μόνο του κουτιού.

κοίταξα λίγο και ασφάλειες (admiral + elephant) κλπ., η πιο φτηνή που μπορώ να πάρω βγαίνει στις 650 λίρες το χρόνο (με 1000ρι γιάρις). ένα 406 κουπέ πάει στις 1000 το χρόνο η ασφάλιση, και 309 gti στις 800. punto hgt 1.8 βενζίνη 1000 λίρες το χρόνο ενώ hgt 1.9 multijet 800 λίρες το χρόνο.

Τό 'χουν μαμίσει λίγο το θέμα με τα insurance groups, είναι τελείως μούφα, σαν τα κυβικά τα δικά μας :p

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=0oXMH9sp7LM&feature=share]How a turbocharger is made - YouTube[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=SwBRi2Pjluk&feature=share[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=LrhVHA-3ZBU&feature=related[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Κωστάκης
Link to comment
Share on other sites

Aπαπαπα τι έκανε η κυράαααα :fist:

Παίδες να ρωτήσω κάτι μπας και βγάλω μια μικρή άκρη πριν πάω συνεργείο για να ξέρω τι να περιμένω (χρηματικά)... Εχω ένα Citroen xsara και το βρήκα τρακαρισμένο σήμερα στο μπροστά αριστερό φτερό. Αρχικά νόμιζα ότι είναι επιφανειακό το χτύπημα και εντάξει δεν έδωσα σημασία. Ρώτησα γείτονες δεν τον είδε κανείς. Μπήκα στο αμάξι λοιπόν και κάνει ένα περίεργο θόρυβο. Είναι κάτι ανάμεσα στον θόρυβο που κάνει ο μπιλιοφόρος όταν είναι έτοιμος να τα παίξει και σε ήχο απο αμορτισέρ που πάει για πευκάκια...

Το κάνει είτε έχω ίσιο το τιμόνι είτε στρίβοντας. Σε λακούβα ακούγεται πολύ πιο έντονα.

Η ευθυγράμμιση δεν δείχνει να έχει χαλάσει (το λέω με επιφύλαξη καθώς δεν το έτρεξα δεν είχα εμπιστοσύνη)

θα πάει ψηλά το μαλλί αν μιλάμε για αμορτισέρ; (τα άλλαξα και πρόσφατα γαμώτο:wall:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.