Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Φοβάμαι πολύ τι θα μου ζητήσει η ασφάλεια...

Είμαι κάτω από 30, έχω λιγότερο από εξάμηνο στο γιου-κέι, θα την πάρω κόκκινη...

Η χαρά του ασφα-ληστή!!!!!

Βέβαια παίζει να μου ζητήσουν λιγότερα από τα 2000 που μου ζητάνε για το punto (LHD).

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για Βρερα του 2008, με 3000 μίλια τον χρόνο, 2 χρονια ΜΠΟΝΟΥΣ-ΠΟΥΛΟΥΣ, 30 ετών (στα 31 αλλά το πάει ημερολογιακά), μου έβγαλε quote η admiral ( μαζί με elephant ανετα οι πιο φθηνες) για ΜΕΙΚΤΗ, 802 λίρες / έτος.

Αααα έβαλα πως το βραδυ συνήθως ειναι σε drive way γιατί εχουμε ένα ψευτό τέτοιο...

Link to comment
Share on other sites

Ελεφαντ με είχε ασφαλήσει παλιά που ήμουν 5ή6 χρόνια και σε Μικρα (1ο) και σε Μ3 (2ο...)

Οπότε εκτος αν άλλαξε απο το 2007 που έφυγα δεν ισχύει αυτό.

Αν και δεν έχουν ενδοιασμό αν ΔΕΝ σε ασφαλίζουν με που βαζεις στο ον λαιν, στο λεει ομα. "Call us for a quote" κλπ...

[MENTION=560]gbak[/MENTION] δεν ειναι για φανάρια το 2.4 αλλά με τόση ροπη που καθελκύσει καράβι στα ψηλά σκοτώνει.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πως ταιριάζει περισσότερο στο πείτε ότι θέλετε αλλά...

μόλις έκλεισα εισιτήρια για εδώ:

82nd International Motor Show, Palexpo, 8th to 18th March 2012. World premieres in car industry, international car exposition

17 Μάρτη θα είμαι εκεί...

Link to comment
Share on other sites

τελικα καλα ελεγε ο ΑΝ7 οτι επωνυμη εξατμιση δεν σημαινει σωνει και καλα ησυχη

Ο ηχος αλλαζει με τον καιρο (οπως ανακαλυψα χτες)

μετα απο μια τραγικα δυσκολη εβδομαδα πηρα τον ροκκο για βολτα.

Βγαινοντας απο την εθνικη κατεβαζω τζαμι και γεμιζω μια δευτερα να ακουσω τον Μιλτιαδη.

Για πρωτη φορα κανει απανωτα προστυχα σκασιματα τυπου τουρμπισμενο σαξοραλλο και εκει που παιρνω trollface βλεπω εναν ζητα να με κοιταει με υφος "τι κανει ο μλκας".Ευτυχως ετρωγε τυροπιτα και προτιμησε να ασχοληθει μαζι της...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.