Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

To fiesta μέσα στην γκαραζόπορτα το βλέπεις?

Guess what... δεν ήταν εκεί... παρκαρισμένο στο πεζοδρόμιο πιο μπροστά από την πόρτα ήταν :p

Κοπάνησε στην μπροστά ρόδα του φιεστα

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα, και δεν κατάλαβα επίσης πως χτύπησε τον κώλο του μίνι...

Άγνωστο το αν έτρεχε.

Η γυναίκα με το που βγήκε έξω μας ρώταγε πως βρέθηκε εκεί και ότι αυτό το αμάξι δεν παίζει να είναι το δικό της

Link to comment
Share on other sites

Αυτηνης τωρα της παιρνεις το διπλωμα επ αοριστο και την χωνεις και ενα 2 χρονια φυλακη και ενα προστιμο που να την κανει να βγαινει στη συγγρου για κανα χρονο η οχι?

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2661]spresv[/MENTION]

Σταύρο σε Brera, το αυτόματο το κιβώτιο ΤΙ λέει? απο περιέργεια γιατί παίζουν πολλά κομμάτια με τέτοιο.

Ακόμα το 2.2 ΝΤιζελ μας αρέσει έτσι?

Γενικά τι παίρνουν στο χέρι αυτά με ~50.000 χμ?

Link to comment
Share on other sites

Το εω δοκιμασει το σειριακο σε brera! Ειναι εκπληκτικο! Σε νορμαλ οδηγηση, δεν νοιωθεις το παραμικρο σε αλλαγες. Και οταν το πατησα δεν κλωτσησε, αλλα εκανε μια ομορφη smooth αλλαγη!

Το μετανοιωνω που δεν πηρα αυτοματο στην δικια μου Alfa !

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θενκς ρε Γιάννη.

Γιατί εγώ στο Μιτο το χειροκίνητο είχα και ήταν μια χαρά κιβώτιο, απλά εδώ που τις κοιτάω για 2ο χέρι παίζει πολύ σειριακό... Αν και τις χαρίζουν, έχουν 8-9 χιλιάρικα οι 2.2 - 2.4 ντιζελ.

Link to comment
Share on other sites

Τις έχω σταμπάρει κι εγώ, αλλά προσπαθώ να κρατηθώ! Το σειριακό/ αυτόματο προσωπικά το σκέφτομαι σοβαρά γιατί πιστεύω σοβαρή αλλαγή με το αριστερό θα μου πάρει κάνα χρόνο :)

Link to comment
Share on other sites

Αγόρι μου! πάμε να πάρουμε 2 να μας κάνουν και καλύτερη τιμή! :D

Το χειροκίνητο απο αριστερά είναι λίγο σπάστικό για super smooth αλλαγές, και ειδικά γρήγορες.

Έχω καλομάθει και με τα DSG απο τα ΖipCar και με ψήνει όπως καταλαβαίνεις

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.