Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Θέλω! Αν και θα προτιμούσα λάστιχα με καρφιά.

Αν κρίνω από το σχεδιασμό είναι χειμερινά, οπότε δε νομίζω να κέρδιζε κάτι με τα καρφιά, ιδιαίτερα με αυτή την οδήγηση και σε αυτό το χιόνι.

Link to comment
Share on other sites

AUDI: Another Ugly Deutsche Invention

BMW: Brings Me Women but Breaks My Wallet

FIAT: Failure in Italian Automotive Technology

FORD: Fast Only Rolling Downhill

SAAB: Shape Appears Ass-Backwards

HYUNDAI: Hope You Understand Nothing's Driveable And Inexpensive...

SUBARU: Screwed Up Beyond All Repair Usually

VOLVO: Very Odd Looking Vehicular Object

PORSCHE: Proof Of Rich Spoiled Children Having Everything

Link to comment
Share on other sites

Ο κολλητός μου έχει ξάδερφο στην Αγγλία. Αυτός αγόρασε ένα R34 400 άλογα και το φύλαγε σε κλειστό γκαράζ στο σπίτι του. Κάποια στιγμή όμως έκανε παρέα με άτομα "τύπου Fast+Furious", μπανίσανε το σπίτι του και όταν ο ξάδερφος ήρθε διακοπές στην Ελλάδα, του άνοιξαν το γκαράζ και το έκλεψαν...

Link to comment
Share on other sites

Ο κολλητός μου έχει ξάδερφο στην Αγγλία. Αυτός αγόρασε ένα R34 400 άλογα και το φύλαγε σε κλειστό γκαράζ στο σπίτι του. Κάποια στιγμή όμως έκανε παρέα με άτομα "τύπου Fast+Furious", μπανίσανε το σπίτι του και όταν ο ξάδερφος ήρθε διακοπές στην Ελλάδα, του άνοιξαν το γκαράζ και το έκλεψαν...

Η ασφάλεια του μέσου σπιτιού αγγλία είναι για γέλια αν δεν μένεις, για κλάματα αν μένεις.

Έχω δει μέχρι και κλειδαριές με κλειδί που βάζουμε στην ελλάδα για να κλειδώνει το μπάνιο (τα μεγάλα κλειδιά σε εσωτερικού χώρου πόρτες) σε εξώπορτες μονοκατοικιών.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το μάθατε/διαβάσατε, αλλά χτες είχε κανονιστεί μια καλή κόντρα μεταξύ 2 γνωστών βελτιωτών με EVO πάνω από 1000 άλογα το κάθε ένα.

Στο γυρισμό στο μαγαζί του ενός, περίμενε αστυνομία και τα σχετικά, πιάσανε τα παιδιά, πήραν τα αμάξια και γενικά έγινε χαμός.

Το ποιο ωραίο είναι ότι του αστυνομικούς κάποιος τους έστειλε εκεί, καρφωτή από το μεσημέρι...

Προσοχή...:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Α ναι... το ξέχασα και είναι το καλύτερο...

Μόλις τον συνελαβαν του εδειξαν ολα τα βιντεακια απο το αυτοκινητο του στο youtube, όπως επισης και τα ποστ του από ένα φόρουμ που έγινε όλο το κανόνισμα...

Link to comment
Share on other sites

Απο τα γκέτο περνάνε καμια βολτα η ειναι επικίνδυνα εκεί ? Αντε ρε και στο *&**&*&*&&* να πανε να μαζεψουν κανεναν πακιστανο απο τα φαναρια που ενοχλουν τον κοσμο μερα νυχτα και να αφησουν τις πιπες . Εδω ο κόσμος καίγεται και το .... ξυρίζεται . Απο την αλλη εντολες παιρνουν και αυτοι απο την ηγεσια που θελει μια αστυνομια παθητικη .

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα μια φορα και σε εναν δημοτικο μπατσακο που εβαζε κληση παρανομης σταθμευσης κατω απτον υαλοκαθαριστηρα μιας m3 ε92 στην πλατεια κολωνακιου

Μονο ετσι μπορεις να την αγγιξεις....

Link to comment
Share on other sites

Αντί να έχουνε (έχουμε) μια πίστα (π.χ. πρώην αεροδρόμιο) να πάνε (πάμε) να λύσουνε τις διαφορές τους και να δούνε ποιός βελτιωτής έφτιαξε γρηγορότερο αυτοκίνητο, πρέπει να το κάνουν αυτό στους δρόμους και μετά να έχουμε τους αστυνόμους να κάνουν τη δουλειά τους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.