Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Πατάκια και κουκούλες με κλειστά μάτια σε στέλνω (ΑΘηναίους)

στην Πρωτοπαπαδάκη, στο γαλάτσι PAN CAR

ο τύπος δεν παίζειται σε τιμές και ποικιλία, στα ράβει με πατρόν του αμαξιού σου

και όταν δεν έχει πατρον βγαίνει με τα χαρτόνια του και τα γράφει επιτόπου!

παραλαβή τα δικά μου τότε παλιά στο Τέξας που ψώνιζε ο κόσμος σε λιγότερο απο δέκα μέρες.

Θα ασχοληθεί πιστεύω και με ένα και με δύο,

εμένα μου είχε κάνει πατέντα στου οδηγού με διπλή μοκέτα αντί να βάλει πλαστικούρα ενίσχυση που δεν ήθελα.

βασικά για custom λύσεις είναι πολύ εντάξει

Link to comment
Share on other sites

Πατάκια και κουκούλες με κλειστά μάτια σε στέλνω (ΑΘηναίους)

στην Πρωτοπαπαδάκη, στο γαλάτσι PAN CAR

ο τύπος δεν παίζειται σε τιμές και ποικιλία, στα ράβει με πατρόν του αμαξιού σου

και όταν δεν έχει πατρον βγαίνει με τα χαρτόνια του και τα γράφει επιτόπου!

παραλαβή τα δικά μου τότε παλιά στο Τέξας που ψώνιζε ο κόσμος σε λιγότερο απο δέκα μέρες.

Θα ασχοληθεί πιστεύω και με ένα και με δύο,

εμένα μου είχε κάνει πατέντα στου οδηγού με διπλή μοκέτα αντί να βάλει πλαστικούρα ενίσχυση που δεν ήθελα.

βασικά για custom λύσεις είναι πολύ εντάξει

τα ιδια κι ο Νιφουδης στην Καλλιροης...

κομμενα στο υλικο,και χρωμα επιλογης (σειριτι και μοκετα) με βαση πατρον του αμαξιου

βγαινει κανα 35αρι το σετ με διπλη παχια μοκετα

και 25αρι το απλο σετ (μπρος πισω φυσικα)

και παραδοση σε μια δυο μερες (συνηθως την επομενη της παραγγελιας)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=3128]2cpu[/MENTION] μεγάλο πριόνι... Το συγκεκριμένο μοτέρ αν και σε επόμενη έκδοση (τον VG30DETT) τον είχα για λιγο καιρό και μπορω να σου που οτι και απο μαμά ειναι ενα καράβι ροπής...

respect.

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση ατυχήματος που μείνεις εν τέλει χωρίς αυτοκίνητο και εννοείται δεν φταις εσύ για το ατύχημα, αν δεν έχεις άλλο μεταφορικό μέσο, μπορείς να κόβεις αποδείξεις για ταξί και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω από την ασφάλεια;

γνωρίζει κανείς;

μιλάω πάντα για τις 3-4 μέρες που θα μείνεις χωρίς μεταφορικό μέσο.

Link to comment
Share on other sites

γιατί να μην πάρεις αμάξι αντικατάστασης από το συνεργείο?

Αυτό νομίζω είναι θέμα της ασφάλειας και δεν θυμάμαι να υπάρχει τέτοια κάλυψη. Θα ρωτήσω βέβαια και τον ασφαλιστή μου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό νομίζω είναι θέμα της ασφάλειας και δεν θυμάμαι να υπάρχει τέτοια κάλυψη. Θα ρωτήσω βέβαια και τον ασφαλιστή μου.

Υπάρχει η δυνατότητα να σου καλύψει αμάξι αντικατάστασης η ασφαλιστική αλλά και το συνεργείο.

2 τελείως διαφορετικά πράγματα.

Συνήθως το συνεργείο σου δίνει αμάξι αντικατάστασης εφόσον ζητήσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση ατυχήματος που μείνεις εν τέλει χωρίς αυτοκίνητο και εννοείται δεν φταις εσύ για το ατύχημα, αν δεν έχεις άλλο μεταφορικό μέσο, μπορείς να κόβεις αποδείξεις για ταξί και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω από την ασφάλεια;

γνωρίζει κανείς;

μιλάω πάντα για τις 3-4 μέρες που θα μείνεις χωρίς μεταφορικό μέσο.

την ειχα πατησει ετσι μιας και ειχα μεινει 15 μερες χωρις αμαξι και ειχα αναγκαστει να νοικιασω

αλλα δυστυχως μετα εμαθα

οτι εαν δεν προβλεπεται απο το συμβολαιο, το συνεργειο δεν υποχρεουται να παρεχει αυτοκινητο αντικαταστασης

οτι εξοδα μετακινησης μπορεις να διεκδικησεις δικαστικα

αν κι εφοσον δεν εχεις κανει φιλικη δηλωση...

αν ξερει κανεις ας μας το εξηγησει καλυτερα

Link to comment
Share on other sites

@Lakisss το διάλυσε το καημενο :(

Για λύπηση είναι το αυτοκίνητο. Ακούγεται ότι ένας εκ των 6 δε δουλεύει και στο 2:24 παίρνει μπροστά.

Στο δρόμο θέλω να τον δω τον μάγκα.Αυτό άπαξ και πιάσει τα 200 θα φέρει 50 κολοτούμπες.

Αυτό από που προκύπτει;

1. Από το σουλούπι E30;

2. από τον ήχο του κινητήρα;

3. Από το ότι δεν έχει καπό; Θα του βάλουν.

Link to comment
Share on other sites

Για λύπηση είναι το αυτοκίνητο. Ακούγεται ότι ένας εκ των 6 δε δουλεύει και στο 2:24 παίρνει μπροστά.

Αυτό από που προκύπτει;

1. Από το σουλούπι E30;

2. από τον ήχο του κινητήρα;

3. Από το ότι δεν έχει καπό; Θα του βάλουν.

To αυτοκίνητο αυτό ρετάρει ασύστολα πάντως. Δεν ξέρω από τι είναι(μιας και απο diesel δεν σκαμπάζω) αλλά το ακούς ότι είναι σαν να κάνει missfires.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό από που προκύπτει;

1. Από το σουλούπι E30;

2. από τον ήχο του κινητήρα;

3. Από το ότι δεν έχει καπό; Θα του βάλουν.

Τί να το κάνεις το τούρμπο σε ένα κουβαδάκι;

Είναι να τρέξεις με αυτό; στην πρώτη στροφή θα το πάρει ο άερας. Άσ'το καπό,ούτε αεροτομή έχει.

Link to comment
Share on other sites

Τί να το κάνεις το τούρμπο σε ένα κουβαδάκι;

Είναι να τρέξεις με αυτό; στην πρώτη στροφή θα το πάρει ο άερας. Άσ'το καπό,ούτε αεροτομή έχει.

πως προκείπτει αυτό?

Δλδ σε τι αμάξι θα έπρεπε να είναι?

Link to comment
Share on other sites

To αυτοκίνητο αυτό ρετάρει ασύστολα πάντως. Δεν ξέρω από τι είναι(μιας και απο diesel δεν σκαμπάζω) αλλά το ακούς ότι είναι σαν να κάνει missfires.

Ακη τοτε αυτα θα τα λατρεψεις ^^

Το παν ειναι το καλο ζεσταμα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=bvX_u1bfrTs]warm up Pro Stocks @ Tractor pulling Wierden 13.5.2010 - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=cYNbVnbTzuw]Kalajoki2006 tractor pulling warm up - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3cdj3IqIqTM&feature=related]Sigma Power warming up - YouTube[/ame]

και αν ειναι και radial :p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=llbbXmtS7WM]Curtiss-Wright R-3350 powered Tractor "Wild Star". Warm up. - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.