Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Μια ευχή για το 2012....

Ας κάνει ο καθένας απλά ο,τι του αναλογεί....

τη δουλειά του ρε γαμώτο...

vouccer και τις μπάλες μέσα

αν τα είχα στάξει πιο γρήγορα θα είχα τελειώσει.

"Συνεργαζόμενα" συνεργεία της Εθνικής my ass!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά :fun:

Το ACR που βάζεις, είναι βέβαια με ρυθμιζόμενη ανάρτηση, πολλή δουλειά αεροδυναμικά, μειωμένο βάρος

short shifter, semi slick λάστιχα.Είναι ακόμα βέβαια street legal.

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι το απλό δεν στρίβει,καθόσον η τελευταία γενικά έχει

δώσει διαπιστευτήρια.

Still, a μπιτς to handle καθόσον no electronic aids, με τόσο φαρδιά λάστιχα και πιο απόλυτο

στήσιμο , δεν πιστεύω οτι συγχωρεί εύκολα (ο στόχος για την 5η γενιά του 2012).

H οδήγηση του σε βροχή θα πρέπει να είναι μια καλή ιστορία να λες στα εγγόνια σου αργότερα,

μέρες σαν και τούτες...

Kι ένα βίδεο απο τον Herr Tim :

Viper vs z06 Dmotor DMAX --English Subtitles - YouTube

Μια ανάρτηση και ένα σετ λάστιχα δεν κάνουν ένα αμάξι από το να μην στρίβει και να λες ότι πηγαίνει ευθεία στο να ξεβρακώνει τα αμάξια της κατηγορίας του.

Έχει ΜΕΓΑΛΗ διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είδες νούμερο παπούτσι!

χαχαχαχαχαχαχχα0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χα0χ0α

το πήρε φίλος. Παραλαμβάνει από βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ξεθαψα την αντλια της FIAMM του πατερα μου (αεροκορνα) που ειχε βαλει στον σκαραβαιο, και θεωρω οτι πρεπει οι παραδοσεις των γενεων να συνεχιζονται, οποτε και αποφασισα να την βαλω στο Jetta (A1) μου... Το ερωτημα ειναι που μπορω να βρω τις κορνες? Δυστυχως εχω μονο την αεραντλια και ειναι κριμα... :magic:

Link to comment
Share on other sites

Στο δρόμο του αεροδρομίου.

(θα μου πεις ότι πήγαινα με πολλά; :p)

σοβαρα τωρα ουτε ο πατερας μου που τον κανει 2 φορες τη μερα το δρομο παει με τοσα.

εννοειτε οτι πηγαινες με πολλα.

το οτι δεν εχει διαζωμα στη μεση το προσεξες?

το πολυ με 80 θα επρεπε να πηγαινεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όποτε ρίχνει 2 σταγόνες νερό ο Έλληνας κλειδώνει στην αριστερή λωρίδα και πηγαίνει με 30-50?

Βγαινουν τα σαλιγκαρια ρε.. (a.k.a οι τυποι που παιρνουν το αμαξι μια φορα στα 1000 χρονια )

Link to comment
Share on other sites

307 του κολλητού (ίδιο με astrolabos) μετά από οδήγηση εθνική μαλακώνει συμπλέκτης και δεν κουμπώνει ταχύτητες (σε στυλ μένεις στα διόδια).

Θα αλλάζατε κατευθείαν τα 2 τρομπάκια ή υγρά φρένων/συμπλέκτη και εξαέρωση?

Έχει εξαερωτικό στα τρομπάκια το 307?????

(punto και πάλι punto - μπορεί να καγκουροδείχνει αλλά όσο παράξενο κι αν ακούγεται, είναι αρκετά αξιόπιστο).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.