Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Δεν μπορώ να πω ότι είναι και πολύ, με 11 ευρώ το λίτρο (πήρα πριν 1 μήνα). Κάτι Selenia νομίζω έχουν 20 το λίτρο. Άλλα δεν ξέρω.:hm:

για λαδια μπουζα φιλτρα χλοοκοπτικα ρεησινγκ φιουελς βαλβολινες------->

Με 50-60 ευρα παραγγελια εχει τσαμπε παραδοση.

Trade Wind | Lubricants - Chemicals

G-market.gr | Το market... της οθόνης σας

Link to comment
Share on other sites

seriously..

O Κολητος Του Μαστορα

αφου εγινε πλεον Καθε Τριτη Μαστορας και επαψε πλεον να Kick Twenty Minutes εγινε ηλεκτρικος? wow..:p

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=t5SqoyR8Ht0&feature=player_embedded]KTM FREERIDE E ROCKIN' BARCELONA - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

seriously..

O Κολητος Του Μαστορα

αφου εγινε πλεον Καθε Τριτη Μαστορας και επαψε πλεον να Kick Twenty Minutes εγινε ηλεκτρικος? wow..:p

μπορει προσωπικα να με ξενερωνει η ελλειψη 2T κροταλισματος ή 4T κροτου

αλλα το φανταζομαι ηδη full camo ή matte black στο BF4 (αλλα και στην πραξη ισως)

για recon squads και αθορυβες διαδρομες behind enemy lines....

Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΕΙ ΛΕΜΕ.

ΜΑ ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΕΙ. Το λέει ο μπάμπης ο σουγιάς, ο νίκος ο πεταλούδας και ο άκης ο βρωμιάρης.

Μήπως τελικά είναι αυτό που λέμε RTFM??????

Χρόνια πολλά :fun:

Το ACR που βάζεις, είναι βέβαια με ρυθμιζόμενη ανάρτηση, πολλή δουλειά αεροδυναμικά, μειωμένο βάρος

short shifter, semi slick λάστιχα.Είναι ακόμα βέβαια street legal.

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει οτι το απλό δεν στρίβει,καθόσον η τελευταία γενικά έχει

δώσει διαπιστευτήρια.

Still, a μπιτς to handle καθόσον no electronic aids, με τόσο φαρδιά λάστιχα και πιο απόλυτο

στήσιμο , δεν πιστεύω οτι συγχωρεί εύκολα (ο στόχος για την 5η γενιά του 2012).

H οδήγηση του σε βροχή θα πρέπει να είναι μια καλή ιστορία να λες στα εγγόνια σου αργότερα,

μέρες σαν και τούτες...

Kι ένα βίδεο απο τον Herr Tim :

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6LGLNXpSkgw]Viper vs z06 Dmotor DMAX --English Subtitles - YouTube[/ame]

Έγινε επεξεργασία από THRESH
επανάληψη κειμένου
Link to comment
Share on other sites

καλά Χριστούγεννα σε όλους :):fun:

@santa

Φανταστικέ Αγιε

αν το παρακάτω χωράει στο έλκηθρο...plz πέρνα μια βόλτα και απο εμένα

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vE_WqdKbTvY]BBC: Porsche Carrera GT Car Review- Top Gear - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το Α εννοείς, γιατί είναι πιο ακριβό :p. Ρωτάω γιατί στο Α έχει μείνει μόνο μια θέση για να κλείσω, ενώ στα Β έχω αρκετές για να διαλέξω. Πάντως το site του ΟΣΕ πραγματικά είναι ΓΤΠ. Δε δίνει πληροφορίες για τίποτα.. ούτε καν το τραίνο δεν έχει φωτό, να δω ποιο είναι.

Τελικά θα σας πω εγώ τη διαφορά.. Έκλεισα Α θέση :p

Έγινε επεξεργασία από racer
Link to comment
Share on other sites

Απο ΟΛΑ τα φτιαγμενα subaru WRX που κυκλοφορουν ετυχε να ανοιξει μπροστα μου,χθες στην εθνικη,ενα που επαθε χοντρη και βρωμεροτατη ζημια.Δεν ξερω τι ζημια,απλα αρχισε να βγαζει ξαφνικα ασπρους καπνους και η μουρη του ροκκου εχει γεμισει βρωμερους λεκεδες.Επρεπε να το υποψιαστω πως δεν ειναι δυνατον ναχει ομιχλη μονο σε μια λωριδα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.