Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ρε μην λετε χαζα... Απο το 2004 ανεβοκατεβαίνω την Βουλιαγμένης με το ντατσουν και δεν με εχουν σταματήσει, ποσο μαλλον να με γράψουν, για θόρυβο...

Και μην λεμε μ@@@@ιες, μονο κοκκινο στόχο στην οροφή δεν εχει το εργαλείο :hehe:

2πλος θορυβΟς??? Νομιζα οι επωνυμες σαν πιο ακριβες κατασκευες λειτουργουν πιο κοσμια απο τις χειροποιητες...Αλλα λογικα αν καταργηθουν τα κλαπετα του κατασκευαστη και ολο αυτο το πισω και μπει η σκετη σωληνα θα αλλαξει πολυ το πραγμα...Θα χαλαει τον κοσμο ακομη και στις 2.500?....Τωρα που το σκεφτομαι βεβαια και blueflame s3 που χω ακουσει παρκαρε και σειοταν το εδαφος...

Εγώ για τον θόρυβο το ανέφερα με το αν θα την παλέψει ο ίδιος.

α νταξ,αυτο εννοουσες?εγω χαλαρα την παλευω,για να νιωσω φασαρια με τζαμια ανεβασμενα θελω 5.500++

Έγινε επεξεργασία από Tsakonas
Link to comment
Share on other sites

2πλος θορυβΟς??? Νομιζα οι επωνυμες σαν πιο ακριβες κατασκευες λειτουργουν πιο κοσμια απο τις χειροποιητες...Αλλα λογικα αν καταργηθουν τα κλαπετα του κατασκευαστη και ολο αυτο το πισω και μπει η σκετη σωληνα θα αλλαξει πολυ το πραγμα...Θα χαλαει τον κοσμο ακομη και στις 2.500?....Τωρα που το σκεφτομαι βεβαια και blueflame s3 που χω ακουσει παρκαρε και σειοταν το εδαφος...

α νταξ,αυτο εννοουσες?εγω χαλαρα την παλευω,για να νιωσω φασαρια με τζαμια ανεβασμενα θελω 5.500++

δεν είναι η ποιότητα που καθορίζει το αν θα κάνει πολύ θόρυβο. Η ποιότητα μπαίνει στην μέση στην διάρκεια ζωής.

Ο θόρυβος έχει να κάνει με το πόσα καζανάκια και πόσο μεγάλα είναι. Αυτό που έχει 2 καζανάκια στο τέλος δεν θα έχει καμία επαφή με το πως θα κάνει το δικό σου με 2 σωλήνες.

Link to comment
Share on other sites

"ΕΕΕΕ βλεπω στην αποδειξη μια χρεωση "πεντε νταμπλ γιου σαραντα εξι χι" που ειναι εκατον ογδοντα ευρω..."

Και τί είναι αυτό;

Στο ξέμπαρκο όντως δεν παίζει να σε σταματήσουν.

Α, να μην ανυσηχώ ούτε εγώ δηλαδή.

Εγώ για τον θόρυβο το ανέφερα με το αν θα την παλέψει ο ίδιος.

Είναι σοβαρό θέμα να κάνει θόρυβο το αυτοκίνητό σου και να μη τον αντέχεις ουτε εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αυτοκίνητο (Viper) καίει πιο πολύ από πολεμικό πλοίο του WW2 και έχει χειρότερο handling απο καροτσάκι του σούπερ μάρκετ. Στην ευθεία όμως πάει καλά.

AMERICA

wut?

Link to comment
Share on other sites

πηγα πρακτικερ, πηρα ολα τα απαραιτητα για καθαρισμα.

sonax σαμπουαν, πανι μικρο-ινων σφουγγαρι.. κτλ

εχει πολυ καλες τιμες σε αυτα..

επισης ειχε, κατι χιονοκουβερτες, σαν αλυσιδες!

δηλαδη, οπως ειναι η κουβερτα απο εξω εχει χοντρο σχοινι, σαν αλυσιδα..

Link to comment
Share on other sites

Όταν στις ΗΠΑ οι αποστάσεις από τη μία πολιτεία στην άλλη είναι όσο Αθήνα - Θεσσαλονίκη και μάλιστα ευθείες, το βρίσκω λογικό να στοχεύουν χρόνια τώρα σε κάτι τέτοια αυτοκίνητα. Ειδικά στις κεντρικές πολιτείες είναι κάτι χιλιό...εχμ... μίλια ευθείες ανάμεσα από καλαμπόκια και φάρμες. :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτό για τα Viper μου θυμίζει αυτό που έλεγα και γω πιτσιρίκι.

Τα γερμανικα στρίβουν, τα γιαπωνέζικα πάνε μόνο ευθεία.

Το viper όχι μόνο στρίβει, αλλά της 4ης γενιάς ξεμ@υνιάζει και τέρατα.

Έγινε επεξεργασία από AN7 OverClocker
Link to comment
Share on other sites

ΜΑ ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΕΙ ΛΕΜΕ.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=WSZ2Bqfv7Pg]2010 Dodge Viper ACR Laguna Seca Record - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=c4-e3uSYPpg]Viper ACR reigns as fastest production car at the N[/ame]

ΜΑ ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΕΙ. Το λέει ο μπάμπης ο σουγιάς, ο νίκος ο πεταλούδας και ο άκης ο βρωμιάρης.

Μήπως τελικά είναι αυτό που λέμε RTFM??????

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πω ότι είναι και πολύ, με 11 ευρώ το λίτρο (πήρα πριν 1 μήνα). Κάτι Selenia νομίζω έχουν 20 το λίτρο. Άλλα δεν ξέρω.:hm:

Το αυτό. Είναι η νορμάλ τιμή ενός λαδιού όχι της σειράς. Τα ακριβά πάνε στα 20+ το λίτρο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.