Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

εχουμε πει για ολους,αγγελιες εκτος φορουμ αγγελιων και ασχετες με πισια ΓΙΟΚ.Οπως ισχυει για τον καθε ασχετο που γραφτηκε χθες ισχυει και για σενα,και για μενα,και για τον σωτηρακη.Ωραια,το κανε ο περφορμερ.Επειδη ομως παρεχω την δουλεια μου δωρεαν και με μεγαλη ευχαριστηση και περηφανια στον λαμπη,δεν μπορω 24/7 να τσεκαρω τα ποστς.Δεν μου τοκανε ρεπορτ καποιος και δεν το παρατηρησα.Τι προσπαθεις δηλαδη,να εξασφαλισεις ισοτητα στην παραβαση?

Ακριβως κατω απο το ποστ του περφομερ, ποσταρατε 3ς mods (ή δυο, δεν θυμαμαι αν ο qbiefox ηταν τοτε).

Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει για ολους,αγγελιες εκτος φορουμ αγγελιων και ασχετες με πισια ΓΙΟΚ.Οπως ισχυει για τον καθε ασχετο που γραφτηκε χθες ισχυει και για σενα,και για μενα,και για τον σωτηρακη.Ωραια,το κανε ο περφορμερ.Επειδη ομως παρεχω την δουλεια μου δωρεαν ( και με μεγαλη ευχαριστηση και περηφανια) στον λαμπη,δεν μπορω 24/7 να τσεκαρω τα ποστς.Δεν μου τοκανε ρεπορτ καποιος και δεν το παρατηρησα.Τι προσπαθεις δηλαδη,να εξασφαλισεις ισοτητα στην παραβαση?

Τσάκωνά μου, 5 ποστ πιο κάτω είχες ποστάρει, σίγουρα το είχες προσέξει το ποστ του.

Anyway, όπως βλέπεις λάθη κάνουμε όλοι, αλλά τουλάχιστον μην το συνεχίζεις, αφού βλέπεις ότι δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο.

Άλλος στη θέση μου θα το έκανε, αλλά να μου λείπουν τα δράματα.

Move on.

Link to comment
Share on other sites

Τσάκωνά μου, 5 ποστ πιο κάτω είχες ποστάρει, σίγουρα το είχες προσέξει το ποστ του.

Anyway, όπως βλέπεις λάθη κάνουμε όλοι, αλλά τουλάχιστον μην το συνεχίζεις, αφού βλέπεις ότι δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο.

Άλλος στη θέση μου θα το έκανε, αλλά να μου λείπουν τα δράματα.

Move on.

Χαιρομαι που απεκτησα τοση σημασια για σενα και βλεπεις που ποσταρω.Φυσικα και θα το συνεχισω ομως,γιατι την αγγελια σου μπορουσα μια χαρα να την σβησω εξ αρχης,οπως και με ολες τις αλλες που μπαινουν σε ακυρα μερη,και αντ αυτου εκανα απλα ενα χαριτωμενο ποστ με τον Νεφιλιμ.Και φυσικα αυτο που καταλαβες εσυ απο αυτο το ποστ,ηταν οτι πρεπει να σβησεις την περαιτερω περιγραφη και να αφησεις το λινκ σαν να μην τρεχει τιποτα.Α!Και να μου ζητησεις και τα ρεστα.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι...διαφορικο/αξονα γινεται να βαλεις σ'ενα αμαξι μπροσθιοκινητο πατεντα ; για 4κινηση

Αν είναι Audi ή κάποιο άλλο που έβγαινε το ίδιο σασί και σε 4κίνητη έκδοση, ναι γίνεται.

Μπουζόκλειδο check.

Μπουζί check.

Χρειάζεται τπτ άλλο?

Αυτοκίνητο, κινητήρας :p και προαιρετικά ροπόκλειδο, μη τα καργάρεις στο σφίξιμο.

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι Audi ή κάποιο άλλο που έβγαινε το ίδιο σασί και σε 4κίνητη έκδοση, ναι γίνεται.

Αυτοκίνητο, κινητήρας :p και προαιρετικά ροπόκλειδο, μη τα καργάρεις στο σφίξιμο.

σε mitsubishi lancer invite 1.6 μπαινει ;

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι βγαίνει σε 4κίνητο, το 1800cc. Οπότε ναι. Αλλά πάμε στη 2η ερώτηση. Το κιβώτιο του τετρακίνητου 1800 μπαίνει στο 1600;

δεν ξερω 5 ταχυτητες πρεπει να εχει το 1.8 αρα μαλλον λογικα θα μπαινει

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω 5 ταχυτητες πρεπει να εχει το 1.8 αρα μαλλον λογικα θα μπαινει

Δεν είναι κριτήριο αυτό. Πρέπει να είναι ίδιο το μπλοκ σε εκείνο το σημείο ώστε να κουμπώνει πάνω το άλλο κιβώτιο. Πιθανών το 1600 με το 1800 να έχουν ίδιο κινητήτρα με μικροαλλαγές και έτσι να μπαίνει. Και πόσο λες να σου κοστίσει το όλο εγχείρημα;

300 το κιβώτιο, 100 ο άξονας μετάδοσης κίνησης, 500 ο άξονας των τροχών, 150 τα ημιαξόνια 300 περαστικά;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κριτήριο αυτό. Πρέπει να είναι ίδιο το μπλοκ σε εκείνο το σημείο ώστε να κουμπώνει πάνω το άλλο κιβώτιο. Πιθανών το 1600 με το 1800 να έχουν ίδιο κινητήτρα με μικροαλλαγές και έτσι να μπαίνει. Και πόσο λες να σου κοστίσει το όλο εγχείρημα;

300 το κιβώτιο, 100 ο άξονας μετάδοσης κίνησης, 500 ο άξονας των τροχών, 150 τα ημιαξόνια 300 περαστικά;

wow

δεν το ηξερα οτι θελει πολυ πραγμα για μια 4κινηση εγω ειχα ακουσει απο αλλους οτι μπαινει διαφορικο και δεν χρειαζεται τιποτα αλλο παντως ευχαριστω πολυ για την ενημερωση

γενικα τρελενομαι οταν ακουω αμαξια 4κινητα τζαπονια :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.