Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

ξέρω τι θες να ακούσεις τόσες μέρες εδώ μέσα.....οτι είσαι περίπτωση....οτι ανήκεις σε ανώτερο θεό από τους υπόλοιπους.

μας το παίζεις παντογνώστης...σε βαρέθηκα.ignore list.:bye:

Μονο μπλα μπλα μπλα μπλα ειδα..........Τουλαχιστον λετε οσα λετε μερικοι, πειτε και κατι που να στεκει ρε γαμωτο.....Δλδ αν ελεγα πως Εγω ειμαι τελειος στην συμπεριφορα μου στον δρομο τι θα ελεγες, οτι ειμαι Θεος ?

Ε ρε τρελα που πουλανε μερικοι........

Link to comment
Share on other sites

Πανε αρκετα καλα τα αυτοκινητα στη Ευρωπη τα πουλανε,ειναι αρκετα χρονια αυτη η εταιρια.

Μου φαίνεται περίεργο όμως που τα πουλάνε μόνο Ευρώπη και όχι και Ελλάδα. Σε μια συνεντευξη του ιδιοκτήτη το είχα δει οτι τα αυτοκίνητα τους προορίζονται για την Ευρώπη.. Περίεργο...

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται περίεργο όμως που τα πουλάνε μόνο Ευρώπη και όχι και Ελλάδα. Σε μια συνεντευξη του ιδιοκτήτη το είχα δει οτι τα αυτοκίνητα τους προορίζονται για την Ευρώπη.. Περίεργο...

Αν πας στο Υπουργειο Μεταφορων και πεις "oh hai πως μπορω να βγαλω αδεια κυκλοφοριας για αυτοκινητο που εχω κατασκευασει εγω?" θα αρχισεις να καταλαβαινεις τι και πως...

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι κάναμε αρκετές βόλτες με ένα Lexus Hybrid 450h , και το μοναδικό πράγμα που με χάλασε ήταν αυτό το κλασσικό 80's φηφιακό ρολόι στην κονσόλα.

Μα καλά πόσο stock έχουνε τρομάρα τους?:p

toyotagt86carscoop25.jpg

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως το design του μου αρεσει. και ας εχει και το ρολογακι.

θυμιζει κατι απο τα παλια, και εχει λιτο και ομορφο σχεδιασμο.

στο ελλαντα, βεβαια, δεν πιστευω να δουμε πολλα... :p

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαίρι κάναμε αρκετές βόλτες με ένα Lexus Hybrid 450h , και το μοναδικό πράγμα που με χάλασε ήταν αυτό το κλασσικό 80's φηφιακό ρολόι στην κονσόλα.

Μα καλά πόσο stock έχουνε τρομάρα τους?:p

Έλα μωρέ, αν δεν σου αρέσει παίρνεις ένα αυτοκόλλητο Patty, το κολλάς επάνω και το καλύπτεις :p

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το ρολογάκι αυτό κι εμένα με χαλάει, αλλά στο Yaris.

Αν είχα το GT86, σκασίλα μου :p

Το κάλυμμα στο δεύτερο βέλος είναι μάλλον αναμονή για USB θύρα.

Αν θυμαμαι καλα το GT 86 δεν εχει τετοιο ρολογακι.

Link to comment
Share on other sites

Mega supercar crash in Japan video » Autojunk.nl (66468)

Edit:

Lamborghini vs Nissan GT-R , 1500whp vs 1100whp. Ποιός κερδίζει?...δείτε το και βγάλτε συμπεράσματα.

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=K-eDRFOv_GA&feature=channel_video_title[/ame]

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
Link to comment
Share on other sites

πάω στοίχημα ότι ή το prius τα ξεκίνησε όλα

ή ήταν στην λάθος στιγμή στο λάθος μέρος (ιαπωνικά δεν ξέρω)..

πάντως τα "supercars" αντοχή κινέζου έχουν(βέβαια δεν ξέρουμε με πόσα καρφώθηκαν αλλά.....)

Link to comment
Share on other sites

Video: Ατύχημα 14 supercars στην Ιαπωνία - AutoBlog.gr

Το χάος που θα δεις στο video ξεκίνησε όταν ένας οδηγός μιας Ferrari έχασε τον έλεγχο του supercar του και παρέσυρε ακόμη 7 Ferrari (F355, F430, F430 Scuderia, F360, F512), 1 Lamborghini Countach, 3 Mercedes, 1 Nissan Skyline και ένα Toyota Prius. Τα αυτοκίνητα κινούνταν από την Kyushu προς την Χιροσίμα και ευτυχώς κανείς δεν τραυματίστηκε σοβαρά. Ο δρόμος έκλεισε για 6 ώρες μέχρι τα συνεργεία καθαρισμού να απομακρύνουν τα συντρίμμια.
Link to comment
Share on other sites

...πάντως τα "supercars" αντοχή κινέζου έχουν(βέβαια δεν ξέρουμε με πόσα καρφώθηκαν αλλά.....)

Μάλλον δεν διάβασες όλο το άρθρο... Καρφώθηκαν με πολλά και δεν έπαθε κανείς τίποτα. Αυτός είναι ο σκοπός της σχεδίασης, να προστατέψει τον οδηγό, όχι το αμάξι.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν διάβασες όλο το άρθρο... Καρφώθηκαν με πολλά και δεν έπαθε κανείς τίποτα. Αυτός είναι ο σκοπός της σχεδίασης, να προστατέψει τον οδηγό, όχι το αμάξι.

σόρρυ δεν είχα δει την ελληνική μετάφραση με τα extra info

όσο για το vid του Lakisss...

I don't know πιθανά να μην είναι καν στους ίππους που λένε...

αλά το να κάνεις κόντρα σε αυτοκινητόδρομο με δήθεν 1100 και 1500 άλογα....epic and dangerous fail

τώρα για την αξιοπιστία....εκεί που είναι η μηχανή στην lambo αν δεν έχει και δύο τρύπες φ500 για αερισμό και ψύξη...λογικό είναι να σπάσει....όχι πως την δικαιολογώ αλλά just sayin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.