Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Ναι AN7.MsII

*(καλά αφού έμαθα ότι ξέρεις Σταύρο-κοτσιδάκια,ολοκληρώθηκα!:dance3:)

Reverant ε?

Χαχαχαχα. Με το Σταύρο έχουμε κάνει πολλά.... Ακόμα και τράμπα μοτερ σε Alfa 33 στο πεζοδρόμιο

37414153282284333713177.jpg

:p ..... απ τον Σταύρο γνώρισα τον Νίκο ;).

Εχθές έμαθα ότι και συ ξέρεις τον vds :p

Link to comment
Share on other sites

Από τον Νίκο έμαθα ρε συ ότι ξέρεις τον Σταύρο.Οχι από τον Reverant.Xaxaxa....

Για πες...Ο Βαγγέλης στο είπε?

@Shadow Keeper Εσυ έβγαζες φώτο μαζί με ένα MkI ???

Reverant εννοώ αν θα πάρεις τον MS ρε?

Ο βαγγέλης μου είπε ότι ρωτούσες αν ξέρει κανέναν ΑΝ7 :p

Link to comment
Share on other sites

Λεπόν

platesfront.th.jpg

platesside.th.jpg

Η πινακίδα όπως είναι τώρα. Μπήκε με βίδες + παξιμάδια στην πίσω μεριά του προφυλακτήρα και λίγο σφυροκόπημα για να πάρει την φόρμα.:p Πιστεύω είναι καλύτερα από ότι στο κέντρο πριν...όταν την βαρεθώ την ξαναλλάζω δεν υπάρχει θέμα:p

sdc17095.th.jpg

Ο εγκέφαλος όπως ήταν πριν (ψιλοχίμα) μέσα στο ντουλαπάκι (βέλκρο από κάτω και μονωτική από πάνω).

sdc17100.th.jpg

Ο χώρος που ήταν ο μαμά εγκέφαλος στα πόδια του συνοδηγού και εκεί που έβαλα τώρα τον άφτερμαρκετ. Τον άφησα πάνω στο μονωτικό που φαίνεται στο πάτωμα και με λίγο σπογγώδες υλικό (που χρησιμοποιούν σε ηχομονώσεις) στην πάνω μεριά, εκεί που καπακώνει, από πάνω από τον εγκέφαλο, η λαμαρίνα που πατάνε τα πόδια του συνοδηγού.

sdc17104.th.jpg

sdc17105.th.jpg

Το heat shield τελειωμένο. Για το οποίο πραγματικά έφτυσα αίμα, γιατί στην πίσω μεριά (εκεί που φαίνεται ο κίτρινος μετρητής του λαδιού) έπρεπε να βγεί ένας από τους σωλήνες που μεταφέρει νερό στο εσωτερικό για θέρμανση και αφού κουμπώσει το heat shield να ξαναμπεί...που εκεί δεν χωράει ούτε νανό-καστάνια.:p

sdc17108.th.jpg

Εκεί στο ίδιο μέρος παρατήρησα ότι είχε ξηλωθεί μία γείωση του μοτέρ, την οποία την είδα ΑΦΟΥ είχα βάλει το heat shield. Έτσι έφαγα double pwnage αλλά πλέον έχω εμπειρία και ως χειρούργος.:tomato:

sdc17110e.th.jpg

Μία γενική με το heat shield. Ξαναέβαλα και τον ιμάντα του τιμονιού-a/c γιατι είχε καβαλήσει ένα δόντι αφού δεν το είχα σφίξει αρκετά τις προάλλες. Επίσης σε μια πρώτη δοκιμή, κάτω από το δοχείο του υγρού φρένων (δεξία από το heat shield στις φώτος) το μέταλλο το έπιανες χαλαρά με το χέρι...πριν χωρίς το heat shield λαμπάδιαζαν τα πάντα εκεί γύρω, σημαντική διαφορά.

Αυτά, the end.

Link to comment
Share on other sites

Ναι AN7.MsII

*(καλά αφού έμαθα ότι ξέρεις Σταύρο-κοτσιδάκια,ολοκληρώθηκα!:dance3:)

@Shadow Keeper α,νόμιζα ότι είχες EMB.Ok!Αντε καλό στριμωγμα...

Reverant ε?

Χαχαχαχα. Με το Σταύρο έχουμε κάνει πολλά.... Ακόμα και τράμπα μοτερ σε Alfa 33 στο πεζοδρόμιο

:p ..... απ τον Σταύρο γνώρισα τον Νίκο ;).

Εχθές έμαθα ότι και συ ξέρεις τον vds :p

Από τον Νίκο έμαθα ρε συ ότι ξέρεις τον Σταύρο.Οχι από τον Reverant.Xaxaxa....

Για πες...Ο Βαγγέλης στο είπε?

@Shadow Keeper Εσυ έβγαζες φώτο μαζί με ένα MkI ???

HELLO ρε παιδες, ειμαι και γω εδω, ffs :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα και τις μόντες στο σπίτι...επισκέυασα πιατοθήκη και έπλυνα πιάτα:hehe::hehe:

[MENTION=21648]Schumi[/MENTION] όχι μαν, δεν θυμάμαι να έβγαζα φώτος μαζί με κάποιο μκ1.

Link to comment
Share on other sites

Πείτε ρε για το βιντεάκι με τη μαμά που έβαλα. Οι δικές σας πώς αντιδρούν;

Η δικιά μου δεν λέει τπτ το ιδιαίτερο.

Μόνο μια φορά στα Ζαγόρια μου είπε να κόψω γιατί θα ξεράσει :p

Link to comment
Share on other sites

εμενα η μανα μου κανει σαν τους φλινστοουνς... παταει γερα το πατωμα για να φρεναρει xD.... (το κακο που κανει ειναι οτι με τρομαζει πχ για στοπ, αυτοκινητα, φαναρια.. τα οποια τα εχω ηδη δει...)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.