Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Για πες. Δηλαδή μέχρι πριν, δεν γινόταν (όπως ήξερα) αλλά κάτι άλλαξε πλέον και τώρα γίνεται; Φορολογικοί λόγοι, μου είχαν πει, όχι (μηχανο-)λογικοί.

Πάω για 850 CSi

Link to comment
Share on other sites

Μιλαγα με τον οδηγο μας,φακτς εντ φιγκιουρς απο την 7αρα

20 ευρω για Κολωνακι-Παγκρατι

90 ευρω για Αθηνα Καλλιθεα αμα πεσεις σε κινηση...

1.320 ευρω τελη κυκλοφοριας...

στα σερβις της

Tsakonas : oh hai,εχετε μπουζι απτα καλα?

Μαστορας : ναι παρε εδω 4 πουχουμε προσφορα

Tsak-trollface :φερε αλλα 8....

Link to comment
Share on other sites

Μιλαγα με τον οδηγο μας,φακτς εντ φιγκιουρς απο την 7αρα

20 ευρω για Κολωνακι-Παγκρατι

90 ευρω για Αθηνα Καλλιθεα αμα πεσεις σε κινηση...

1.320 ευρω τελη κυκλοφοριας...

στα σερβις της

Tsakonas : oh hai,εχετε μπουζι απτα καλα?

Μαστορας : ναι παρε εδω 4 πουχουμε προσφορα

Tsak-trollface :φερε αλλα 8....

καίει τόσο πολύ ρε? ούτε τα καγιέν τόσο!

Link to comment
Share on other sites

καίει τόσο πολύ ρε? ούτε τα καγιέν τόσο!

καλα ,αυτο το κουλο της καλλιθεας ηταν με κινηση κιολας...Αμα ηταν πχ Μια ωρα πρωτες δευτερες δεν μου φαινεται παραλογο...οσο ναναι,αμα τρεφει στην καθισια του ... 12 κυλινδρους κατι θα καιει το σκασμενο...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5299]Tsakonas[/MENTION]: Βάλε μία k04 από s3 8p. Δε θα έχεις τη χλίδα αλλά ένα καινούργιο αμάξι με επιδόσεις ισάξιες της 750.

?!?!?! Κ04 εχει ο ροκκος μου λιεκ απτο εργοστασιο....

Link to comment
Share on other sites

?!?!?! Κ04 εχει ο ροκκος μου λιεκ απτο εργοστασιο....
2.0 R4 16v TFSI 125-199kW (EA113)

0.9 bars (13.1 psi) boost water cooled BorgWarner K03 turbocharger (K04 on 169 kW upwards)

K03 (ή s, δεν έχω καταλάβει ακόμα) φοράει το δικό μου από εργοστάσιο:)

Έγινε επεξεργασία από NoDsl
Link to comment
Share on other sites

Σαν την 100ρα ενα πραμα.

Εδώ θα διαφωνήσουμε. Η 100άρα έχει δεδομένα διαφορά από μια απλή.

Αν πέσεις σε νοθευμένη 100άρα βέβαια θα λες ότι απλά πλήρωσες την 95άρα περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Οτι μπορει να εχει διαφορα δεν ειναι κατι που αμφισβητω. Στο οτι ειναι 100ρα και στο marketing πισω απο αυτο διαφωνω σφοδρα, οριζοντιως, καθετως και πανταχωθεν. Το οτι ο καθενας εβαλε μισο μπιτονι προσθετο στη δεξαμενη δεν την κανει 100ρα. Και στο κατω κατω, αν ειχα το κολλημα να βαζω ντε και καλα 100ρα, θα περνα ενα μπιτονι ενισχυτικο (αφου το ιδιο πραγμα ειναι) και θα το ριχνα ο ιδιος στο ρεζερβουαρ μου σε καθε γεμισμα και δε θα ψαχνα ποιος βενζινας θα με κοροϊδεψει λιγοτερο, και βγαινει πιο οικονομικα στο λιτρο.

Φανταζομαι θυμασαι ποσο κοστιζει η πραγματικη βενζινη 99 οκτανιων, ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Απο πρατηριο σε πρατηριο εχεις τρελες διαφορες και οχι μονο σε 100αρα...

btw με τρακαραν σημερα.ενας περασε το στοπ,οχι με τα χιλια αλλα απλα δεν κοιταξε καν και εβγαλε τη μιση μουρη εξω.τον απεφυγα τελευταια στιγμη και περασα απο μπροστα του,γυρναω τον κοιταω,ειδα οτι κοιταζε προς τα πανω του καθετου δρομου και δεν ειχε παρει χαμπαρι τι γινοταν,κορναρω αλλα ηταν πολυ αργα.

δεν με ειχε καταλαβει καθολου παρολο που ημουν ακριβως μπροστα του και παταει γκαζι για να παρει τη στροφη σαν να μην ημουν απλα εκει και μου την φοραει στη πισω πορτα.πηρε και λιγο φτερο και προφυλακτηρα...

βεβαια το παραδεχτηκε αν και νομιζε οτι δεν με χτυπησε και ελεγε οτι ενα βαθουλωμα ειναι και οτι δεν θα μου παιρνε τιποτα ο φαναρτζης να το κανει,τελικα φωναξαμε επι τοπου ενα φαναρτζη(ηθελε να με πληρωσει επι τοπου για να μην μπλεξει ασφαλιστικη,γιατι ηταν εταιρικο το αυτοκινητο) και του ειπε 120-150Ε οποτε και θα κανει φιλικη τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.