Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Στο suzuki μας δεν ειχε σφιξει καλα, την ταπα ο εμπειρος μηχανικος και οταν το παρκαρε η μανα μου εφυγε και αδειασε ολο το λαδι.το εβαλε μπροστα προσωρησε 500 μετρα της εσβησε.το ξαναεβαλε για να κανει στην ακρη.ευτυχως δεν επαθε τιποτα και δουλευει απροβληματιστα για 226.000 και το βλεπω ετσι οπως ειναι τα πραγματα να φτανει 500.000:p

Link to comment
Share on other sites

Άσε, από βοηθό μηχανικού που είχε πάει ο πατέρας μου το ποδήλατο, δεν είχε σφίξει καλά το μπουλόνι του βραχίωνα και μου έφυγε την Τετάρτη στη μέση του freeday και περπάταγα σαν το Μ***** εί μιάμιση ώρα για να γυρίσω πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Κλασικη Ελλαδα.

Μεπιασε κ@λοπιλαλα να παρω εξατμιση

Ρωταω σε ελληνικο μαγαζι.

"2200 αλλα για σενα 2100"

Παραγγελνω απο Αγγλια την ιδια με.... 1460 περιπου+100 μεταφορικα+50-60 εξοδα τραπεζας

Εκνευριζεται καποιος που πουλαγε την ιδια και στο site του και κανει δημοσια προσφορα με 1850.

Και στο τελος την βαζει 1755.

Link to comment
Share on other sites

χθες το πρωί

στη συμβολή Βοσπόρου και Αλαμάνας Καλογρέζα

ο ΝΧΑ 7211 κοπάνησε τον ΙΗΥ 8523 και με σταβοκοίταζαν που έγραφα το χαρτάκι με το τηλέφωνο

του το κόλλησα στον κλειστό καθρέπτη μετά απο 45' που επέστρεψα

αλλά πρέπει να το σούφρωσε ο γείτονας-πονηρίδης που παρέλαβε τηλέοραση κλπ από το φορτηγό.

αλλιώς θα με είχε καλέσει πιστεύω

ορισμένοι συμπεριφέρονται τόσο στρουθοκαμηλικά

λες και θα του πάρεις το κεφάλι, γιάυτο πληρώνουμε τις ασφάλειες ρε διάολε

post-130-1416075616,8073_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Μου ειπε το bawss να μου χαρισει την 750 του (προ-προηγουμενο μοντελο) επειδη κυκλοφορει με αλλο και δεν μπορω να δεχτω με την κ@λοκριση...

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Μου ειπε το bawss να μου χαρισει την 750 του (προ-προηγουμενο μοντελο) επειδη κυκλοφορει με αλλο και δεν μπορω να δεχτω με την κ@λοκριση...

Μοντέλο 7 κυβικά 5000;:hehe:

Link to comment
Share on other sites

H δευτερη της φωτογραφιας του PetrosD ειναι..με schnitzer ζαντες/ΠΟΛΥ μουρατο ηχοσυστημα/δερματα/φιμε και εναν σκασμο σε εξοπλισμο...και θα μεινω με τον #$@!#$@!ροκκο πουχει και σκ@τα κιβωτιο...

Link to comment
Share on other sites

@Tsakonas πάρε το 750, βάλτου ένα μοτέρ από 316 (1.6) και δήλωσε υποκυβισμό.

Θα πουλάς μούρη στις μπίτσιζ + ότι έχει χώρο πίσω για ταρζανιές.

Μου έχουν πει ότι δεν γίνεται να δηλώσεις μικρότερο κινητήρα από αυτόν που φοράει το αυτοκίνητο από τη μάνα του.

Link to comment
Share on other sites

μηχανολογική μελέτη για την αξιοπιστία και ικανότητα του σασί να φέρει (από εργοστασιακή έκδοση) τον μεγαλύτερο.

Με βάση αυτή τη λογική ,ο μικρότερος δεν είναι ασφαλής?

δεν βλέπω το λόγο που θα μπορούσε να ισχύει κάτι τέτοιο Πέτρο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.