Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

δεν κανω πλακα. ξερεις ποσο ευκολο, να φας ξαπλα, αν ερθει κατι στο ματι σου? ζουζουνι κτλ?

η ζελατινα πρεπει να κλεινει προτου ξεκινησεις.

για τα αλλα που λες συμφωνω μαζι σου.

την ερωτηση για το δισκοφρενο ποιος την εκανε? αυτος που εξεταζε για οδηγηση? δεν εχει το δικαιωμα για ερωτησεις απο οσο ξερω. μονο τις ικανοτητες σου πρεπει να κρινει.

Link to comment
Share on other sites

Του την εκανε οταν σε ρωτανε πριν ξεκινησεις κατι θεωρητικα.

ενταξει και εγω εχω φαει ζουζουνι(εδω εχω φαει ποσα κιλα αμμο απο ενα φορτηγο) και ουτε ισορροπια εχασα ουτε τιποτα.απλα το θεωρω υπερβολικο να σε βαλουν να κανεις ρυμουλκηση στη μηχανη και να σε κοψει γιατι δεν εκλεισες τη ζελατινα(γιατι αυτο εγινε).

ολα αυτα που περιγραφω ειναι γεγονοτα που τα ειδε ο αδερφος μου αυτες τις 2-3 μερες που πηγαινε εκει που κανουν την εξεταση,δεν ειναι υποθεσεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν σε αμφιισβητω φιλε μου.

πρωτη φορα ακουω ομως να κανουν ερωτησεις. περσι τιποτα δεν με ρωτησαν, ουτε κανεναν αλλο. ανεβα, ξεκινα, και απλα αν περασες η οχι ελεγε στο τελος..

Link to comment
Share on other sites

πετυχα εναν τυπο στο σεατνετ πουλεγε οτι το 1.8τσι του ηπιε 7.5 (ΕΠΤΑΜΙΣΗ ,ΣΕΒΕΝ ΕΝΤ Ε ΧΑΦ) λιτρα λαδι σε 15.000χμ και αμεσως επιασα να γραφω απολοτζιζ λεττερ στον ΑΝ7.Εκει ομως που ζωγραφιζα καρδουλες με βρηκε ξαφνικα ενας μπαρμπας και μουπε οτι εχει να μου πουλησει εναν σωληνα ειδικα φτιαγμενο για τσι (μιλφειγ,μιλτιαδη,καπως ετσι τον ειπε τελος παντων) που σταματα αμεσως την καταναλωση λαδιου ,κανει ολες τις μπιτσιζ να μου καθονται και κυριως ......πλησιαζει πιο πολυ τον ροκκο σε αυτο εδω... [ame=http://www.youtube.com/watch?v=m_XupHtP1DY]Scirocco R Cup Sound - YouTube[/ame] φυσικα απο τοτε που πιστεψα οτι τα 0-50 δινουν αλογα παντα ολους επιφυλακτικα τους ακουω,οποτε στανταρ σε κατι απο αυτα θα μου λεει ψεμματα,τουλαχιστον σιγουρα δεν θαναι το δευτερο εξ αυτων...

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα οικονομικο αμαξακι για διαδρομη, 5 φορες την βδομαδα Χ 200ΚΜ! (ναι, το ξερω ειναι πολλα αλλα ειναι πολυυυυ καλη δουλεια και προς το παρων δεν παιζει μετακομιση)

επειδη γενικως δεν χαμπαριαζω, λιγο που το εχω ψαξει και με λιγη δοση προσωπικου γουστου ειμαι μεταξυ Toyota Auris και Renault Clio... πετρελαιο και τα 2 ή μηπως οχι???

για πεστε καμια γνωμη...η αγορα πρεπει να γινει σχετικα συντομα :hang3:

edit: προς mods...δεν ξερω αν εκανα καλα που το βαλα εδω....αν πρεπει να ανοιξω νεο θεμα πεστε μου :)

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε δεν αντεχω αλλο τετοια ταλαιπωρία αυτο το 36ορο που περασα δεν περιγράφεται....

Δεν έφτανε αυτο αλλα μειναμε και στο χωριο απο αντλία-τρομπα καύσιμου(με χτύπημα στο ντεποζιτο ένιωθε και δούλευε) (3 χρόνων κιολας, θυμιζω επίσης bmw e34 520i '90)

αυτες εδω κάνουνε? bmw e34 fuel pump | eBay

(δεν ειμαστε για 350 ευρω παλι)

λιγη βοήθεια παιδες :(

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION]

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Αυτή κάνει.

NEW petrol FUEL electric pump for BMW 5 Series E28 E34 | eBay

Και αυτή κάνει, αν τα υπόλοιπα εξαρτηματάκια δουλεύουν:

http://www.ebay.co.uk/itm/Electric-Fuel-Pump-BMW-E34-525-530-540-E32-0580453021-/250907166021?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3a6b3b8545

Θύμησέ μου, το 12βάλβιδο δεν έχεις;

5160189748_d105a47049.jpg

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11416]goku_dbz[/MENTION]

Opel Corsa 1.3 CDTI as Small Car in Hamburg

Στο περιπου...μια πιο συγκεκριμενη λυση.

Κατι αντιστοιχο..αν το βρεις και απο ιδιωτη...ισως χρειαστει να μην δωσεις πανω απο 2.5-3Κ.

Το αστειο ειναι οτι βρισκεις και audi/mercedes/bmw στα λεφτα αυτα....

Έγινε επεξεργασία από ΝTG
Link to comment
Share on other sites

ναι, το ξερω!

εχει κατι μερες τωρα που ψαχνω, και γενικα με 5 χιλιαρικα μαξ, βρισκεις πολυ καλα μεταχειρισμενα...!

η φαση ειναι πως τα περισσοτερα diesel σε αυτες τις τιμες εχουν τα χιολιομετρα τους...

~200.000 και το ψιλοφοβαμαι....service, προβληματα, ανταλλακτικα κτλ...

θα παω αυριο να δω 2 αμαξια μεταχειρισμενα και αυτα...

1. Τοyota Auris 1.4 D4D, μοντελο του 2008 με 180.000ΚΜ στα 5000Ε

2. VW Golf 2.0 SDI, μοντελο 2007, 130.000ΚΜ 5.500Ε

τωρα να δουμε...για το golf σκεφτομαι!

Link to comment
Share on other sites

θελω ενα οικονομικο αμαξακι για διαδρομη, 5 φορες την βδομαδα Χ 200ΚΜ! (ναι, το ξερω ειναι πολλα αλλα ειναι πολυυυυ καλη δουλεια και προς το παρων δεν παιζει μετακομιση)

επειδη γενικως δεν χαμπαριαζω, λιγο που το εχω ψαξει και με λιγη δοση προσωπικου γουστου ειμαι μεταξυ Toyota Auris και Renault Clio... πετρελαιο και τα 2 ή μηπως οχι???

για πεστε καμια γνωμη...η αγορα πρεπει να γινει σχετικα συντομα :hang3:

edit: προς mods...δεν ξερω αν εκανα καλα που το βαλα εδω....αν πρεπει να ανοιξω νεο θεμα πεστε μου :)

citroen c1 1.1 .Ιδια πλατφορμα με το aygo νομιζω, καταναλωση αστεια (για 450++χμ εκαψε λιγο λιγοτερο απο 35 ευρα ),πορωτικος ηχος εξατμισης,στριφτεροτατο,απλα κραδασμους νιωθω ναχει πολλους..

εντιτ :ακυρο,λιγοτερα εκαψε...

Έγινε επεξεργασία από Tsakonas
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.